ایران پرسمان

آخرين مطالب

قدردانی علمای ‌اهل‌سنت از تدابیر رهبری سياسي

  بزرگنمايي:

ایران پرسمان - تسنیم / علمای برجسته اهل‌سنت استان کردستان ضمن قدردانی از تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب در انتخاب شعار سال؛ به ضرورت بسیج همگانی برای تحقق «جهش تولید» تأکید کردند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی امسال را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند و خطاب به دست‌اندرکاران تأکید کردند: جوری عمل کنید که با جهش تولید، تغییری محسوس در زندگی مردم به‌وجود آید.
مقام معظم رهبری در یک دهه اخیر، با تکیه بر اقتصاد مقاومتی، شعارهای اقتصادی را برای سال انتخاب کرده و با نگاهی گذرا به شعارهای سال‌های گذشته، «حمایت از تولید داخلی» و «رونق تولید» را به شعار امسال که «جهش تولید» است، رسانده و تمام ظرفیت‌های کشور را برای کمک به تولید و تحقق عملی این شعار فراخواندند.
علمای برجسته اهل‌سنت استان کردستان نیز در گفت‌وگو با خبرنگاران تسنیم ضمن قدردانی از تدابیر حکیمانه رهبری در انتخاب شعار سال؛ به ضرورت بسیج همگانی برای تحقق «جهش تولید» تأکید و دیدگاه خود را نسبت به برکات این شعار اعلام کردند.
ماموستا رستمی: جهش تولید سبب اشتغال‌زایی و حل مشکلات کنونی کشور می‌شود
ماموستا فایق رستمی، نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه سنندج در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با تبریک سال جدید به همه ملت ایران و مردم شریف این خطه، به راهبرد مقام معظم رهبری برای نامگذاری شعار امسال به عنوان «جهش تولید» اشاره و اظهار داشت: احادیث فراوانی از پیامبر گرامی اسلام(ص) در مورد اهمیت به علم و دانش، تولید و کار در دنیا برای سربلندی و پیشرفت جامعه وجود دارد.
وی با تاکید بر اینکه باید برای جلوگیری از وابستگی به بیگانگان، در راستای تحقق «جهش تولید» تلاش کنیم، افزود: طبق حدیث پیامبر اسلام(ص) یادگیری دانش و توسعه علم بر هر انسان مسلمان فرض و حمایت، رونق و جهش تولید سبب توسعه، پیشرفت، اشتغال‌زایی و حل مشکلات کنونی کشور می‌شود.
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه نامگذاری امسال به نام جهش تولید از سوی رهبر معظم انقلاب بسیار به‌موقع، ضرورری و دقیق بود، تصریح کرد: امام خامنه‌ای در چندسال اخیر، شعارهای سال را بر پایه حمایت از تولید نامگذاری کرده و این اهمیت موضوع را نشان داده، بنابراین امسال نیز نیاز به جهش و حرکت بیشتر است.
وی گفت: دین اسلام هیچ‌گاه از انسان‌های تنبل و بدون پشتکار حمایت نکرده و همواره این افراد را به کار و پیشه، تولید و کسب سود حلال فراخوانده است.
به گفته ماموستا رستمی، هر کشوری که تولیدی قوی و جهش مناسب داشته باشد، آن کشور مستقل و هیچ‌گاه وابسته به بیگانگان و منتظر حمایت دیگران نخواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه باید برای تحقق شعار سال از از هوش، استعداد و توانایی جوانان بومی مملکت استفاده شود، اظهار کرد: خوشبختانه استان کردستان دارای منابع خدادادی، معادن، نخبه و دانشمندان بزرگی‌ست که می‌توانند در جهش تولید بسیار تأثیرگذار باشند و یقیناً هیچ‌گاه دست از بیگانگان دراز نخواهیم کرد.
امام جمعه سنندج تاکید کرد: باید همه مسئولان کشوری و استانی فرامین رهبری و تحقق شعار سال 99؛ «جهش تولید» را در اولویت و دستور کار خود برای پیشرفت کشور قرارداده تا ضمن رونق و برآورده‌کردن نیازهای داخلی، صادرکننده تولیدات ایرانی به جهان باشیم.
ماموستا راستی: دولتمردان در راستای تحقق شعار سال گام بردارند/«جهش تولید» سبب عدم وابستگی به بیگانگان می‌شود
ماموستا محمدامین راستی، عالم برجسته اهل‌سنت در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم تحقق شعار سال را تقویت‌کننده اقتصاد دانست و اظهار داشت: تمامی مردم، مسئولان و دولتمردان باید در جهت جهش تولید و تامین مایحتاج اساسی مردم تلاش کنند.
وی با بیان اینکه دولت باید به تولیدکنندگان کمک و تسهیلات لازم را در اختیارشان قرار دهد، افزود: کشور ایران باید در حد امکان تمامی نیازها و امکانات مورد نظر خود را تولید کرده تا هیچ احتیاجی به هیچ کشوری نداشته باشیم.
امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه جهش تولید سبب رفع مشکلات اقتصادی و بهبود معیشت مردم می‌شود، تصریح کرد: وظیفه دولت و مدیران استان کردستان در تحقق شعار سال بسیار سنگین است و باید همه آنان با همکاری مردم به کمک جهش تولید بشتابند.
ماموستا راستی با تاکید بر اینکه مردم از تولیدات داخلی کشور و استان استفاده کنند، گفت: باید دولت برای تحقق «جهش تولید» به کارخانجات و تولیدکنندگان کمک کرده تا شاهد برون‌رفت از مشکلات کنونی کشور باشیم.
وی اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در این برهه، برای برون‌رفت از مشکلات و رونق حوزه اقتصادی، با تیزبینی تمام به این بخش توجه کرده و با نامگذاری جهش تولید، کشور را از مشکلات نجات می‌دهد.
امام جمعه موقت سنندج تاکید کرد: باید تولیدکنندگان برای تحقق فرامین رهبری، کیفیت تولیدات خود را افزایش داده و مردم نیاز کالاهای داخلی مصرف کنند.
ماموستا عبدالرحمن خدایی، عالم برجتسه اهل‌سنت در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم ضمن تبریک سال 1399 و آرزوی سلامتی، موفقیت برای همه ملت ایران و پیروزی انقلاب اسلامی در تمامی صحنه‌های بین‌المللی، اظهار داشت: امیدوارم همه دست‌اندرکاران برای تحقق شعار سال به تلاش و کوشش مضاعف خود ادامه دهند.
وی افزود: امسال باید آنچنان در کشور جهش تولید داشته باشیم، که احتیاج به کشورهای بیگانه از بین برود و در حوزه‌های مختلف به‌طور کامل به خودکفایی برسیم.
امام جمعه شهرستان بانه بیان کرد: مسئولان سست و بی‌کفایت باید به خود بیایند و هرآنچه از دستشان بر میاد، برای رفاه و آسایش مردم و تحقق فرامین رهبری انجام داده و نسبت به حل و تامین نیازمندی‌های مردم، با جدیت بیشتر پای کار باشند.
وی گفت: در سال جهش تولید، باید تولیدکنندگان با افزایش کیفیت تولیدات خود و مردم با خرید کالاهای داخلی توطئه‌های دشمنان را سرکوب کرده و در راستای تحقق شعار سال و فرامین رهبری قدم‌های مثبت بردارند.
ماموستا خدایی با تاکید بر اینکه حمایت و جهش تولید مهم‌ترین اولویت مدیران استان کردستان باشد، اظهار کرد: باید مدیران دستگاه‌های اجرایی تمام توان خود را برای تحقق شعال سال به‌کار گیرند.
وی بر ضرورت حمایت از جهش تولید و تولیدات داخلی تأکید کرد و گفت: جهش تولید زمینه‌ساز رشد اقتصادی، توسعه و صادرات است.
امام جمعه شهرستان بانه با یادآوری اینکه کردستان می‌تواند زمینه‌ساز جهش تولید در بخش‌های مختلف همچون کشاورزی شود، خاطرنشان کرد: این استان از لحاظ نیروی انسانی جوان، تولیدکنندگان قوی، نخبه، متخصص و کارآمد، منابع طبیعی و معادن ویژه بوده و این پتانسیل خوبی برای جهش تولید است.
ماموستا شیرزادی: «جهش تولید» کشور را از بحران‌ها و تنگناها نجات می‌دهد
ماموستا مصطفی شیرزادی، عالم برجسته اهل‌سنت نیز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با تبریک سال جدید به همه مردم و اشاره به نام‌گذاری امسال به نام «جهش تولید» از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی اظهار داشت: «جهش تولید» سبب پیشرفت و توسعه کشور می‌شود.
وی افزود: امیدواریم دولتمردان آستین همت خود را بالا داده و در جهت پیشرفت و جهش تولید گام برداشته و منتظر رفع نیازها و کمک کشورهای بیگانه نباشند، در غیر این ضورت در حصر اقتصادی خواهیم ماند.
امام جمعه مریوان با بیان اینکه «جهش تولید» به منزله تقویت حوزه اشتغال است؛ مهم‌ترین مسئولیت مسئولان را کمک به تولید و اشتغال خواند و تصریح کرد: از نخبگان، فرهیختگان و جامعه دانشگاهی نیز انتظار می‌رود برای رفع موانع پیش‌روی تحقق شعار راهکار ارائه دهند.
وی با تاکید بر اینکه باید موانع پیش‌رو مسیر تولید و توسعه اقتصادی کشور، شناسایی و برطرف شود؛ گفت: «جهش تولید» کشور را از تمام بحران‌ها و تنگناها نجات داده و سبب استقلال و عدم وابستگی به کشورهای بیگانه می‌شود.
ماموستا شیرزادی تاکید کرد: باید تمامی مسئولان و تولیدگران در کشور، به خودشان بیایند و تمام تلاش و کوشش خود را برای تحقق شعار سال، پیشرفت و سربلندی کشور به‌کار گرفته و هیچ بهانه‌ای از کسی پذیرفتنی نیست.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

سوپراستار استقلال اجازۀ حضور در تمرینات را پیدا نکرد!

چند پرسش از وزیر کشور درباره حوادث آبان‌ ماه

پرواز نمایشی از نمای درون کاکپیت

خودت را زیر آوار خواسته‌‌های دیگران دفن نکن!

ورود دلفین‌ها به تنگه بسفر

در محضر بزرگان/ دنیا خانه بلاست

پرسپولیسی‌ها برترین هواداران آسیا از نگاه مارکا اسپانیا!

گزارش روزنامه قطری از قرارداد ستاره پرسپولیسی با الشحانیه

پشت پرده درگیری محسن بنگر و امیر قلعه نویی در تراکتور

دو هفته مانده تا مذاکرات استراتژیک آمریکا و عراق

قطع سامانه‌های ارتباطی در آمریکا در بحبوحه اعتراضات

ترامپ ایده مشارکت روسیه در نشست گروه 7 را با پوتین مطرح کرد

"پروکسیما-بی" ممکن است بیشتر از تصور ما شبیه زمین باشد

افسردگی، جریمه کار با تلفن همراه در شب!

شاعرانه/ "دلم به بوی تو آغشته است" از شمس لنگرودی

گزارش از روی عرشه شناور ونزوئلایی درباره ورود پنجمین نفتکش ایرانی

آشوب‌ها در آمریکا بالا گرفت؛ ترامپ دستور سرکوب می‌دهد

کشته شدن 2 نظامی آمریکایی در حادثه تیراندازی داکوتای شمالی

انتقاد انگلیس از بازداشت خبرنگاران در اعتراضات آمریکا

اعتراضات آمریکا به اروپا و آمریکای جنوبی کشیده شد

فایننشیال تایمز: در ذهن بن سلمان چه می گذرد؟

ارزیابی 5 سال نبرد ارتش ترکیه و گروه تروریستی پ ک ک

چند پرسش از وزیر کشور درباره حوادث آبان‌ماه

ورونا ایتالیا؛ زیبایی اسرارآمیز در بطن کشوری اروپایی

وقتی گرگ صحرایی گلف بازی می‌کند!

بازی با کلمات

توی گرما هندوانه میچسبه!

داستانک/ ماجرای بدهکار زبل!

مکانی شگفت انگیز که سالهاست مورد اختلاف کشورهاست!

اتفاقات جالبی که برای گردشگران کارکشته در سفرهایشان رخ داده اند

چگونه به دنیا نگاه کنیم؟

توپ بازی کودک و دلفین بامزه

ذهنتان را به چالش بکشید!

تایم لپسی از شهر زیبای سن پترزبورگ

دوست دارید این جاده زیبا را ببینید؟

​شجاعی برهان : اقتصاد مقاومتی استقلال اقتصادی را به ارمغان می آورد

پنحمین و آخرین نفتکش ایرانی وارد بندر ونزوئلا شد

مقاومت محمود عباس برای عدم قطع حقوق خانواده شهدا و اسرای فلسطینی

تمجید از حاج قاسم در بحرین جرم است!

روزنامه ایتالیایی: ترامپ با آتش بازی می کند

راز نشت مواد رادیواکتیو در اروپا برملا شد

افزایش طول عمر نمای بیرونی ساختمان با فناوری نانو

اختراع مچ‌بند کاهنده تب توسط محققان دانشگاه فنی و حرفه‌ای

دو خط کتاب/ تقصیر مشکلات را به گردن دیگران انداختن ساده‌ترین راه است

تعریف یک نویسنده از حرفه‌ای‌ترین نویسنده

کتابی برای آشنایی نوجوانان با شاعران پیشکسوت

روایت ذوالنور از آمار تخریب های صورت گرفته در آبان‌ 98

انتقاد شدید روحانی از سکوت و بازگو نکردن دستاوردهای دولت

آخرین نفتکش ایرانی وارد بندر ونزوئلا شد

طعنه سنگین شمخانی به پنهان شدن ترامپ در زیرزمین کاخ سیاه