ایران پرسمان

آخرين مطالب

10 چيزي که فرزند شما را مسموم مي کند پرسش

10 چيزي که فرزند شما را مسموم مي کند
  بزرگنمايي:


بچه هاي امروزي از چيزهاي مسموم مي شوند که در کل تاريخ تمدن بشريت چنين چيزي ديده نشده است. تعجبي ندارد که نرخ ابتلا به اوتيسم در آمريکا در چند دهه گذشته به 1 نفر از هر 88 کودک رسيده است و اوتيسم را در دسته بندي بيماري هاي "همه گير" قرار داده است.

در اينجا ليستي از بدترين چيزهايي که فرزند شما را به هر نحوي مسموم مي کنند آورده ايم:

1. تزريق واکسن هاي متعدد حاوي جيوه، آلومينيوم، مونوسديم گلوتامات و فرمالدهيد

اين مطلب ثابت شده است که واکسن هاي امروزي که به فرزندان ما تزريق مي شود داراي فرمول حاوي جيوه، آلومينيوم، مونوسديم گلوتامات و فرمالدهيد هستند که همه اينها سمومي هستند که وارد بدن نوزادان و کودکان ما مي شوند.

مرکز مبارزه با بيماري هاي آمريکا خود به اين موضوع اعتراف کرد. بجاي آنکه اين مرکز تلاش کند دليل منجر شدن اين واکسن ها به اوتيسم را مشخص کند، مي کوشد که ادله و شواهد را پنهان نمايد و دادگاهش را به تعويق بيندازد.

2. استفاده از مواد جيوه دار براي پر کردن دندان

بسيار عجيب است که دندانپزشکان آمريکايي دهان کودکان را با سمي ترين فلز سنگين شناخته شده يعني جيوه پر مي کنند.

البته آنها اين ماده پرکردني را جيوه نمي نامند، زيرا سوالات زيادي ايجاد مي کند. بلکه آنها اين ماده را "آمالگام نقره اي" مي نامند. ولي ماده درجه يک در اين پرکردني، فلز سنگين جيوه است.

3. ارائه ناهار مدرسه با استفاده از مواد غذايي سمي از جمله نيتريت سديم

ناهارهاي مدرسه همچنان در غذاي بچه ها افزودني هاي شيميايي و سمي مي ريزند که بعضي از آنها عبارتند از روغن هاي نيمه هيدروژنه، نگهدارنده هاي شيميايي و حتي رنگ ثابت کن هاي سرطانزا از جمله نيتريت سديم.

نيتريت سديم منجر به ابتلا به سرطان پانکراس، سرطان روده بزرگ و تومور مغزي در کودکان مي شود. اين ماده آگاهانه به غذاهايي همچون هات داگ، سوسيس، کالباس، پپروني، گوشت و تقريباً همه غذاهاي فرآوري شده افزوده مي شود. ملتي که دائماً نيتريت سديم مي خورد در نهايت نرخ بالايي از سرطان خواهد داشت.

علاوه بر نيتريت سديم، ناهار مدرسه پر از ارگانيسم هاي اصلاح شده ژنتيکي (GMO) است که مي دانيم چطور منجر به تومورهاي سرطاني بزرگ در حيوانات شده است.

4. برنامه هاي تلويزيوني که مغزهاي کودکان را پر از پيام هاي مادي و ناپسند مي کنند.

تلويزيون اختراع شد تا به مردم آموزش دهد و ترقي و پيشرفت را افزايش دهد. ولي حالا تحت تسلط منافع افرادي است که کودکان را شستشوي مغزي مي دهند تا مادي گرايي را بپرستند.

آنها چيزهايي مانند خوراکي هاي شيرين، اسباب بازي ها، شخصيت هاي اکشن و فست فود ها را طوري تبليغ مي کنند که بچه ها والدينشان را مجبور کنند آنها را برايشان بخرند.

پس برنامه هاي آموزشي در تلويزيون چه شدند؟ برنامه هاي آموزشي فقط محدود به چند کانال مي شوند که آنها هم فقط مستند يا موضوعات غيرتخيلي پخش مي کنند و حتي آن کانال ها هم توسط منافع و سودهاي شرکتي تأمين بودجه مي شوند.

5. آموزش عمومي که ايده هاي سمي در مورد جامعه وارد ذهن کودکان مي کند.

کودکان آمريکايي در مدارسي تحصيل مي کنند که به آنها ايده هاي نادرستي مي آموزند. بسياري از آنها اکنون چيزهايي به بچه ها ياد مي دهند که در واقع سوسياليسم و حتي کمونيسم است. آنها به کودکاني که به اصول بنيادي آمريکا ايمان دارند حمله مي کنند و آنها را مسخره مي کنند. اصولي همچون: ميهن دوستي، حقوق اساسي، آزادي فردي و قانون اساسي ايالات متحده.

6. محصولات مراقبت بهداشتي سمي ساخته شده از سموم سرطان زا: شامپو، کرم، خمير دندان، خوشبوکننده هوا، شوينده و غيره.

کودکان همه جا با مواد و محصولات سمي شسته مي شوند، محصولاتي مانند شامپو و صابون، شوينده لباس، نرم کننده لباس و حتي خمير دندان.

اغلب محصولات مراقبت بهداشتي پر از مواد شيميايي مصنوعي و سرطان زا هستند. شوينده هاي لباس در لباس هاي کودکان، مواد شيميايي سرطان زا بجا مي گذارند و اين مواد به بدن کودکان جذب مي شوند. وقتي کودکان بزرگتر مي شوند و از خوشبوکننده، لوازم آرايشي، عطر و ادکلن استفاده مي کنند، ميزان مواد سمي افزايش مي يابد. تقريباً همه محصولات آرايشي و بهداشتي حاوي مواد شيميايي سمي هستند.

7. اسيد هايدروفلوئوسيليسيک سمي که بجاي "فلورايد" به آب اضافه مي شود.

کودکان ما به شدت از ريختن اسيد هايدروفلوئوسيليسيک در مخزن آب، مسموم مي شوند. اين اسيد به اشتباه فلورايد ناميده مي شود، ولي در واقع محصول فرعي سمي صنعت کود شيميايي يا صنعت ذوب آلومينيوم است.

ثابت شده است که فلورايد به عنوان ماده شيميايي حشره کش و براي ذوب فلزات فروخته مي شود. اين ماده يکي از سمي ترين موادي است که تابحال شناخته شده است و به همين دليل حشره ها را به راحتي مي کشد.

فلورايد آنقدر سمي است که اگر داخل نهر يا رودخانه اي در ايالات متحده ريخته شود، به اين کار تروريسم اکولوژيکي گفته مي شود. ولي به دلايلي ريختن آن در مخزن آب انسان ها و برگشت آن از طريق ادرار به رودها و نهرها و آلوده کردن محيط زيست، قانوني و مجاز است.

8. محيط داخلي سمي در مدارس و منازل: فرمالدهيد، کپک، چسب و آلاينده هاي مصنوعي

آلودگي هواي داخلي، منبع بزرگي از مواد شيميايي سمي براي کودکان است. قاليچه ها، رنگ ديوار، کفپوش چوبي و حتي مبلمان غبارهاي سمي متصاعد مي کنند که منجر به سرطان و آلرژي هاي حاد مي شود.

بسياري از منازل، مدارس و ساختمان هاي تجاري آلوده به کپک هاي سمي هستند که وارد سيستم گوارشي نوزادان و کودکان مي شوند. حتي بيمارستان ها هم بطور بالقوه ميکرب هاي خطرناکي دارند که مي توانند موجب مرگ کودکان شوند.

9. بازي هاي ويدئويي

شک نداشته باشيد که بازي هاي ويدئويي از لحاظ رواني بچه ها و به خصوص پسربچه ها را مسموم مي کنند. اين بازي ها به پسرها مي آموزند که خشونت امري طبيعي است و با قرار دادن او جاي قهرمان بازي، به او مي آموزند که چطور دشمنان را با خشونت يکي پس از ديگري قصابي کند.

اين بازي ها بچه ها را نسبت به دنياي واقعي بي احساس مي کند. بعضي از اين بازي ها خصوصاً توسط ارتش و براي به خدمت گرفتن آنها در ارتش، مهندسي و طراحي شده اند.

نگاهي به خشونت و رئاليسم بالاي بازي "Far Cry 3” بيندازيد. اين چيزي است که وقتي براي فرزندتان ايکس باکس مي خريد، اتفاق مي افتد.

10. داروهاي روانپزشکي تغييردهنده ذهن

يکي از بزرگترين جرايم عليه کودکان امروزي در حيطه روانپزشکي است. بعضي از پزشکان به اصطلاح تشخيص مي دهند که کودکان دچار "اختلال"هايي هستند که بعداً مي گويند با داروهايي همچون ريتالين و پروزاک درمان شده است.

کل صنعت روانپزشکي مدرن يک حلقه دارويي جنايي است که فقط به منظور سودزايي از کودکان به عنوان سطل آشغال داروهاي خود، استفاده مي کند.

مراقب فرزندان خود باشيد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

فرمان های جنگی ترامپ علیه کرونا

یمنی ها از دیشب خواب را بر محمد بن سلمان حرام کردند

2 میلیون کرونایی در آمریکا!

مرگ 756 ایتالیایی مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته

730 افسر پلیس کرونایی در نیویورک!

قالیباف: تلاش کنیم کارگران و کارمندان در مشاغل خود حفظ شوند

مبتلایان به کرونا در سرزمین‌های اشغالی از مرز 4000 نفر گذشت

درخواست مبارز فلسطینی برای بهبود وضعیت اسرا

مبتلایان به کرونا در ایتالیا به 100 هزار نفر نزدیک شد

داعش مدعی اعدام دو فرمانده نیروهای کُرد سوریه شد

خبر وحشتناک از آمریکا درباره تلفات احتمالی از ویروس کرونا

آنتونی استوکس بالاخره با لباس پرسپولیس دیده شد! +عکس

ساخت مصالح ساختمانی به کمک موجودات زنده

شاعرانه/ مثل هوا کنار توام

لزوم برخورد قانونی با هرگونه قصور در فرار زندانیان سقز

شناسایی لیدرهای ناآرامی در زندان همدان

توضیح بانک مرکزی درباره آزادسازی پول‌های ایران

احتمال ابتلای دو میلیون نفر به کرونا در آمریکا

«کرونا» مسکو را هم قرنطینه کرد

مرگبارترین سلاح‌های بیولوژیک تاریخ

عضو شورای روابط خارجی آمریکا: بحرین مستعمره عربستان است

تامین وسایل حفاظت فردی مورد نیاز کارگران در معرض آسیب کرونا / پرداخت 50 درصد غرامت مزد برای کارگران دارای استراحت پزشکی قبل از بررسی کمیسیون پزشکی توسط سازمان تامین اجتماعی

از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی اعلام شد؛ ابطال پرونده سهمیه انسولین بیماران دیابتی صحت ندارد

ستاره پرسپولیس به این دلیل نمی‌تواند به تیم دیگری برود

خلیل‌زاده از هیات مدیره استقلال استعفا کرد/ موسوی هم دعوت به همکاری را نپذیرفت

صوت/ تقویمی را که امروزه از آن استفاده می‌کنیم، چه کسی ساخته است؟

بخشی از کتاب/ آدم انتقادپذیری هستی؟

خواسته رئیسی از وزیر کشور و صدا و سیما

دلنوشته دختر سردار برای حضرت پدر!

چامسکی خواستار پایان دادن به تحریم علیه ایران شد

«ولایتی» از کرونا بهبود یافت

ارسال هفتمین محموله کمک‌های چین به تهران

ادعای المیادین از پشت پرده تماس تلفنی غیرمنتظره ولیعهد امارات با بشار اسد

ابتلای 730 افسر پلیس نیویورک به کرونا

پیشتازی 9 درصدی بایدن در برابر ترامپ در یک نظرسنجی

فرمان های نظامی ترامپ برای رویارویی با کرونا

جنگ تمام‌عیار به پشتوانه پول‌های نامرئی

جزیره کیش پیشگام، قرنطینه‌سازی و مبارزه با ویروس کرونا در کشور

رسمی/ مدیرعامل جدید استقلال معرفی شد

5 حقیقت شگفت‌انگیز درباره گرانش زمین!

صوت/ داستان الیور توئیست- قسمت دوم

توییت انتقادی فعال اصولگرا از صداوسیما

اقدام فوق‌العاده ارتش

وعده یک تازه نماینده به مردم

تمدید 3 ماهه ویزا و پروانه اقامت اتباع خارجی

نامه جامعه پزشکی ایران خطاب به سازمان ملل

حال «ولایتی» خوب شد

تصویر کمتر دیده شده از مجروحیت‌های سردار قاآنی

دستاورد کرونا برای روحانی

آغاز فعالیت‌های کرونایی عارف