ایران پرسمان

آخرين مطالب

هشدار صریح به نفوذی‌های داخلی آمدنیوز از تریبون نماز جمعه سياسي

هشدار صریح به نفوذی‌های داخلی آمدنیوز از تریبون نماز جمعه
  بزرگنمايي:

ایران پرسمان - هشدار صریح به نفوذی‌های داخلی آمدنیوز از تریبون نماز جمعه
٨٦٢
٠
خبرآنلاین / دستگیری روح‌الله زم، سرشبکه آمدنیوز و اقدام سازمان اطلاعات سپاه برای دستگیری وی موضوعی بود که از تریبون نماز جمعه بسیاری از شهرستان به آن پرداخته شد.
حجت‌الاسلام قربان‌علی دری‌ نجف‌آبادی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه اراک گفت: نیروهای اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی در جریان‌های مختلف با اقتدار وارد شده‌اند و این ناشی از ایمان است. دستگیری مدیر شبکه تلگرامی آمدنیوز درسی بزرگ برای جوانان و نوجوانان این مرز و بوم است که تحت تاثیر رسانه‌های ساختگی، دروغین و قلابی قرار نگیرند، البته جوانان و نوجوانان این کشور بیش از پیش هوشیار هستند.
بنا بر گزارش ایرنا، وی ادامه داد: هزاران نیروی انسانی فهیم و کادر نظامی متبحر به برکت امام راحل و رهبر معظم انقلاب در جمهوری اسلامی تربیت شده و هر کدام شمشیر برنده علیه دشمن هستند.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اضافه کرد: همه بدانند دشمنان ایران اسلامی دلسوز ملت ایران نیستند. دشمنان برای ایران جاسوس پروری نکنند و اگر راست می‌گویند مسایل داخلی خود را حل کنند.
همچنین آیت الله علم الهدی به امدادهای غیبی در آستانه اربعین سال جاری اشاره و اظهار کرد: جریان‌هایی در این اربعین وجود دارد که نشان از امداد غیبی است، در همین هفته دو حادثه اتفاق افتاد که یکی اقتدار سپاه پاسداران در دستگیری سرشبکه اخبار ضدانقلاب است.
به گزارش فارس، وی تاکید کرد: آن یک نفر ارزشی ندارد، یک عنصر ناپاک و سرسپرده است بلکه چیزی که مهم است سپرهای اطلاعاتی و امنیتی قوی برای جلوگیری از دستگیری این فرد از طرف فرانسه بود که سپاه توانست از آنها عبور و این عنصر بی‌ارزش را دستگیر کند؛ این کار خدا است.
امام جمعه مشهد با بیان اینکه امروز قدرت ایران در مرزهای جغرافیایی محدود نیست بلکه در کل منطقه نفوذ دارد، به ماجرای خروج نیروهای آمریکایی از سوریه هم اشاره کرد و گفت: آمریکا و مزدورانش در منطقه به این جمع‌بندی رسیده بودند که برای فروپاشی جریان مقاومت در سوریه جنگ‌های نیابتی راه بیاندازند و در این کار هم شکست خوردند و از شمال سوریه بیرون رانده شدند.
تبریک به رهبر انقلاب برای دستگیری سرشبکه آمدنیوز
حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم نیز امروز در خطبه‌های نماز عبادی و سیاسی جمعه و در جمع باشکوه نمازگزاران مصلای اعظم امام خمینی (ره) تبریز، در بخشی از خطبه‌های نماز جمعه، رُخ‌نمایی اقتدار اطلاعاتی سپاه پاسداران را مورد اشاره قرار داده و با تحسین و تقدیر از شاهکار اطلاعاتی فرزندان جوان و انقلابی سازمان اطلاعاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جسارت و خطرپذیری روحیه جهادی و هوشمندی بالای اطلاعاتی و اقدامات خلاقانه و مبتکرانه فرزندان ملت ایران در دستگیری سرشبکه سایت و کانال آمدنیوز را می‌ستاییم و از لسان مردم آذربایجان این عملیات غرورآفرین را به مردم عزیز، رهبر فرزانه انقلاب، سپاه پاسداران گمنام امام زمان (عج) تبریک می‌گوییم.
به نوشته فارس، خطیب جمعه تبریز اضافه کرد: از خداوند متعال موفقیت سربازان گمنام نظام را خواهانیم.
روح‌الله زم عروسک خیمه شب بازی رسانه های معاند بود
حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ورامین با اشاره به موفقیت بزرگ سربازان گمنان امام زمان در سپاه پاسداران جهت دستگیری «روح الله زم» گفت: این فرد عروسک خیمه شب بازی رسانه های معاند بود که پهباد رسانه‌ای دشمن را هدف قرار داد که مایه سردرگمی و حیرت تمامی معاندان شد و اکنون همه آنها به وحشت افتاده اند که اطلاعات سپاه ایران تا به کجا ورود دارد و از چه قدرت اطلاعاتی برخوردار است تا جایی که تمام مجریان ضدانقلاب از سرنوشت خود نگران هستند و از طرف دیگر توان دولت فرانسه که پناهگاه امن ضد انقلاب‌ها و معاندان شده است به شدت زیر سوال رفته است که نمی‌توانند از مزدورانشان حفاظت کنند.
بنابر گزارش مهر، خطیب جمعه ورامین اظهار داشت: «روح الله زم» دست نشانده یک جریان است و تمام رشته های ارتباطی او خارجی ها نیستند، بلکه برخی نفوذی های داخلی نیز به او گرا می دادند این افراد در برخی جایگاه‌ها جای خوش کرده‌اند لذا ملت ایران ضمن تقدیر از سپاه از دستگاه قضایی میخواهد تمام افراد مرتبط داخلی را به پای میز محاکمه بکشانند چرا که آنان طی چند سال اخیر در تمامی جنایت ها و فتنه های ضد اسلام و انقلاب سهیم بوده اند.
دستگاه قضایی با دشمنان داخلی همراه با «روح الله زم» برخورد کند
حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قاسمی دیگر امام جمعه‌ای بود که در خطبه‌های امروز نماز جمعه ساری به دستگیری روح الله زم واکنش نشان داد. وی گفت: هر میزان از فرزندان گمنام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تقدیر کنیم کم گفتیم. دستگیری مزدوران نظام سلطه جهانی در عملیات پیچیده بسیار ارزشمند برای ملت شده و پاسداران خار چشم دشمنان شدند.
بر اساس آنچه که ایرنا گزارش کرده است، قاسمی با بیان اینکه اقتدار نیروهای مسلح و سپاه پاسداران را در سرنگونی پهپاد آمریکایی متجلی شده بوده است، افزود: دستگاه قضایی با شخصیت‌هایی که مفسد اقتصادی هستند برخورد می‌کند با کسانی که با روح الله زم همکاری داشته ولو مسئول بوده چشم‌پوشی و تعارف نکند.
نیروهای امنیتی ایران بینی سرویس های امنیتی استکبار را به خاک مالیدند
حجت الاسلام سید محدعلی قاضی دزفولی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه دزفول در مصلای امام علی (ع) این شهر با تسلیت اربعین حسینی به دستگیری روح‌الله زم اشاره کرد و گفت: این دستگیری طی یک عملیات پیچیده انجام شد؛ دستگیری وی از این نظر اهمیت دارد که نیروهای امنیتی ایران توانستند بینی سرویس های امنیتی استکبار را به خاک بمالند.
به نوشته ایرنا، وی با اشاره به دستگیری ریگی، توقیف نفتکش انگلیسی، نشاندن پهپاد آمریکایی، ساقط کردن مدرنترین پهپاد آمریکا و نابودی داعش افزود: این اقدامات نشان از قدرت ایران در جهان است.
دشمن بداند اگر حرکتی علیه نظام اسلامی شود، نابود خواهد شد
بنابر گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی ملکی هم در خطبه های نمازجمعه این هفته قصرشیرین هم به دستگیری روح الله زم مدیر کانال معاند آمدنیوز را توسط سربازان گمنام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تمام ملت ایران اسلامی تبریک گفت و گفت: دشمنان این نظام الهی بدانند اگر کوچکترین حرکتی علیه نظام اسلامی ما داشته باشند با پاسخ دندان شکن امت رسول خدا (ص) در ایران اسلامی روبرو خواهند شد و به نابودی خواهند رسید.
عوامل مرتبط با آمدنیوز باید به سزای اعمال خود برسند
حجت‌الاسلام سیروس حکمتی‌نیک در خطبه‌های نماز جمعه امروز شهر یاسوج با اشاره به لزوم مراقبت والدین از فرزندان در مقابل آسیب‌های اجتماعی گفت: در گذشته ارتکاب فساد اخلاقی بسیار پرهزینه بود اما امروزه با وجود فضای مجازی و اینترنت انجام گناه بسیار آسان‌تر از گذشته شده است.
بر اساس آنچه فارس نوشته است، وی به موضوع دستگیری روح‌الله زم سرشبکه سایت معاند آمدنیوز اشاره کرد که همه سرویس‌های جاسوسی و مقامات کشورهای اروپایی را متحیر کرد. مهم‌تر از دستگیری فردی رذل و حقیر که به خودی خود ارزش چندانی ندارد، کار اطلاعاتی نوین و تمیز فرزندان انقلاب در سازمان اطلاعات سپاه است که با طراحی هوشمندانه این عملیات را انجام دادند.
امام جمعه موقت یاسوج، به اقدامات خصمانه این سایت ضدانقلاب در سال‌های اخیر اشاره کرد و گفت: مردم اکنون از دستگاه‌های ذی‌ربط انتظار دارند که عوامل داخلی مرتبط با سایت آمدنیوز شناسایی و به سزای اعمال خود برسند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

در محضر بزرگان/ حال امام موسی صدر در پیاده‌روی اربعین

اولین انیمیشن ایرانی 5000 سال پیش!

نقاشی حیرت انگیز یک هنرمند خلاق با «آب»

تایم لپسی از سرعت گسترش آتش در جنگل های کالیفرنیا

مداحانی که شهید داده‌اند

طوطی پر انرژی

4گوشه دنیا/ علاقه عجیب کودک 2 ساله به اسکلت

سرقت خون پاپ «ژان پل دوم» از کلیسای جامع!

دوستی جدایی ناپذیر دو گربه

ورود یک خرس به یک خانه

جشن تولد یک پاندا در باغ وحش چین

جان بخشیدن دوباره به یک پورشه زنگ زده

عبرت های عاشورا؛ عبدالله بن حصین ازدی

شیطنت خطرناک دو نوجوان چینی

طوفان شدید و تگرگ در ترکیه

بیرون آوردن مورچه از داخل گوش کودک

نجات بوفالو از داخل کانال آب توسط رهگذران

هر که با آل علی درافتاد ور افتاد

رانش زمین و بسته شدن جاده در تبت

رد شدن مرگ از کنار گوش راننده چینی

آبمیوه طبیعی بدون اسراف

در محضر بزرگان/ شفاعت کن، حلالت کنم!

نماهنگ زیبای «باغبون»

لقمه گنده‌تر از دهان برای مار دردسرساز شد!

گوناگون/ نقاشی که پس از 70 سال نمایش داده شد!

همدلی با همسایه‌های نیازمند

«من ایرانم و تو عراقی چه فراقی» با نوای پویانفر

هوای تازه/ بمیرید بمیرید در این عشق بمیرید

حکایت ماشین سواری راننده گوسفند

شترمرغی که فکر می‌کند گورخر است!

ابراز محبت پیرمرد عراقی به تصویر حاج قاسم در پیاده روی اربعین

شاید ما هم مریض نیستیم و فقط مجنونیم!

ماجرای 7 تصویر از روزهای دفاع مقدس

دلتنگی پیرزن عراقی برای «حاج قاسم و ابومهدی» در پیاده روی اربعین

10 پرده از نمایش پرسپولیس مقابل السد

ویترینی به نام پرسپولیس

هنوز هیچ یک از شرکت های استارت‌آپ به بازار سرمایه وارد نشده اند

پاداش برد السد به زودی در حساب پرسپولیسی‌ها

قطعی شدن جدایی سعادتمند از استقلال

گزینه اصلی سرپرستی باشگاه استقلال مشخص شد

آخرین تمرین پرسپولیس قبل از دیدار با پاختاکور+عکس

به نظر شما کدام گزینه برای سرمربی گری استقلال مناسب است؟

مأموریت یحیی؛ مقابله با خوش‌خیالی!

پاختاکور - پرسپولیس؛ نبرد ثبات و تغییرات!

ستاره پاختاکور: استقلالی‌ها در زمین بر سر هم فریاد می‌کشیدند/ پرسپولیس خیلی قدرتمند است

نگاهی به وضعیت پاختاکور؛ استراتژی بازی

عشق یک طرفه مدیرعامل استقلال!

این‌روزها می‌گذرد و ما می‌مانیم و شما جماعت وقیحِ ایرانی‌ستیز +عکس

هند حساب‌های بانکی سازمان عفو بین‌الملل را مسدود کرد

اگر تحریم‌های آمریکا کاهش می‌یافت، هزاران ایرانی در اثر کرونا جان نمی‌باختند