ایران پرسمان

آخرين مطالب

روایتی از جنایات گروهک تروریستی منافقین سياسي

روایتی از جنایات گروهک تروریستی منافقین
  بزرگنمايي:

ایران پرسمان - تسنیم / گروهک تروریستی منافقین یکی از جنایتکار‌ترین گروه‌های تروریستی است که در طول سال‌های پس از انقلاب، هزاران نفر را به خاک و خون کشیده و تعداد بسیاری از جوانان ایران را با فریب و تطمیع به عضویت خود درآورده است.
گروهک تروریستی منافقین با توجه به پوچ بودن وعده‌هایش، بیش از یک یا دو سال نتوانسته اعضای خود را در نیت خود ثابت قدم بدارند و همه به باطل بودن آن مطلع شدند اما سران گروه برای رسیدن به اهداف خود، اجازه جدایی این افراد و بازگشت به کشورشان را نمی‌دهند.
خبرنگاران یزد میزبان یکی از رها شدگان از چنگال منافقین جنایتکاری بودند که نام خود را مجاهدین گذاشتند و اما جز به نفاق، خیانت و ترور هیچ کار دیگری نکردند.
سعدالله سیفی در نشست خبری با خبرنگاران یزد با بیان اینکه از سال 71 و پس از خدمت سربازی به منافقین پیوسته اظهار داشت: من مدت 26 سال در این فرقه حضور داشتم.
وی افزود: پس از خدمت سربازی از طریق مرز خسروی وارد گروهک منافقین شدیم و پس از طی مراحل اداری که حدود یک ماه طول کشید تحویل آنها شدم، در جریان حمله آمریکا به عراق ما خلع سلاح شدیم و حدود سه چهار سال حفاظت ما را آمریکایی‌ها بر عهده گرفتند و پس از روی کار آمدن دولت عراق، ما را یک سال محافظت کردند و پس از مدتی دولت عراق تاکید کرد که باید از این کشور خارج شویم.
این عضو سابق گروهک تروریستی منافقین با تاکید بر اینکه در نهایت سال 95 با همکاری آمریکا و پول‌هایی که آمریکا به کشور فقیر آلبانی داد، با توجه به اینکه هیچ کشوری حاضر به پذیرش ما نمی‌شد، در این کشور مستقر شدیم، عنوان کرد: سال 73، من به مدت شش ماه زندانی انفرادی مسعود رجوی بودم و این درگیری ذهنی تا زمانی که به آلبانی رفتیم وجود داشت و از ما که سه نفر همراه هم بودیم یک نفر زمان حمله آمریکا از فرقه جدا شد و به انگلیس رفت، و ما در آلبانی که کمی به ابزارهای ارتباط دست پیدا کردیم به وسیله اینترنت شماره‌ام را به دوستم دادم و با خانواده‌ام ارتباط گرفتم.
سیفی ادامه داد: در زمان صدام اگر جدا می‌شدیم دو سال خودشان ما را نگه می‌داشتند و بعد به عنوان فردی که غیرقانونی وارد عراق شده تحویل رژیم بعث می‌شد و به زندان ابوقریب می‌رفت و خیلی‌ها هم سربه نیست می‌شدند اما در آلبانی نمی‌توانستند این کار را انجام دهند و من بالاخره توانستم از این کشور خارج شده و پس از طی مراحلی به ایران بازگردم.
وی افزود: پس از خروج از این فرقه مدتی در آلبانی بدون غذا و هیچ گونه پولی زندگی کردم و بعد به سازمان‌های حقوق بشر شکایت کرده و با سفارت ایران همکاری کردم به همین دلیل هم دو سه مرتبه فرقه من را تهدید به مرگ کردند و در ایستگاه‌های اتوبوس چند بار به صورت فیزیکی هم در برابر من قرار گرفتند.
وی با بیان اینکه از آلبانی خارج شدم و به یونان رفتم و از آنجا با هماهنگی سفارت ایران به کشور خودم بازگشتم و الان در ایران زندگی می‌کنم در ارتباط با انگیزه‌اش برای عضویت در این گروهک تروریستی افزود: در سال 71 که عملیات مرصاد شد تحت تبلیغات آنها و با توجه به بیکاری و بی درآمدی که داشتیم و آنها می‌گفتند می‌خواهیم دموکراسی و رفاه بیاوریم ، فریب خوردیم و تصمیم گرفتیم ماجراجویانه به آنجا برویم.
پس از دو سال فهمیدم تمام شعارهای منافقین باطل و دروغ است
این عضو سابق گروهک منافقین ادامه داد: بعد از سال 73 که زندانی شدم متوجه شدم که این فرقه باطل است چرا که می‌گفتند ما فاصله طبقاتی، زندان، اعدام و بسیاری موارد دیگر را نداریم اما همه این موارد را آنجا بسیار گسترده مشاهده می‌کردیم.
سیفی خاطرنشان کرد: آنها عده‌ای از اعضای خود را به عنوان غیرتشکیلاتی معرفی می‌کنند، یعنی افرادی که اعتقادی به آنها ندارند ولی الان نمی‌توانند و اجازه پیدا نمی‌کنند که بتوانند از این فرقه خارج شوند؛ این افراد به عنوان حلقه ضعیف شناخته می‌شوند که من هم جزو آنها بودم و اصلا اجازه نمی‌دادند که به راحتی بتوانیم از اردوگاه در آلبانی خارج شویم.
وی با تاکید بر اینکه این فرقه به گونه‌ای بوده که مسعود رجوی هم به مریم رجوی اعتماد نداشت گفت: الان بود یا نبود مسعود رجوی هیچ اهمیتی در فرقه ندارد و پرده اول و چهره سیاسی این چهره مریم رجوی است که او هم لو رفته است.
وی عنوان کرد: یکی از دام‌های این فرقه شرایط عضویت است و کسی که بخواهد عضو آنها بشود باید هفت اصل را قبول کند از جمله انقلاب‌پذیری، انتقادپذیری، تشکیلاتی بودن، داشتن نظم و انضباط آهنین و امضای این شرایط سبب شده که وقتی فردی به عضویت این فرقه در می‌آید و بعدا می‌خواهد به هر دلیلی خارج شود، می‌گویند تو خودت این موارد را قبول کردی و نمی‌توانید امضا و تعهد خود را زیرپا بگذارید.
وی ادامه داد: مسعود رجوی برای اینکه بتواند فکر اعضا را از خانواده و زندگی خارج رها کند آنها را مجبور می کرد که از صبح تا شب به کارهای مختلف مشغول باشند و به هیچ عنوان زمانی برای کفر کردن نداشته باشند.
این عضو جداشده گروهک منافقین با تاکید بر اینکه در این مدت هیچ اراده ای از خود نداشتیم گفت: به ما همه کاری یاد دادند و در همه کاری از جمله قصابی ما را آموزش می دادند که هر زمان سرمان خالی شد به کار دیگری مشغول باشیم.
سیفی خاطرنشان کرد: تئوری مسعود رجوی این بود که اعضای این گروهک و فرقه باید به گونه‌ای کار کنند که وقتی شب به آسایشگاه می‌روند بمیرند و حتی یک لحظه اختیاری برای فکر کردن نداشته باشند.
وی با بیان اینکه الان شرایط به گونه‌ای است که حتی یک کودک دو ساله هم می‌تواند مرا در ارتباط با علت عضویتم در این فرقه محکوم کند گفت: الان تمام تلاش خود را می‌کنیم که نگذاریم کسی دیگر به دام این فرقه بیفتد و از طرف دیگر سعی داریم زمینه نجات دیگر افراد را هم از چنگال آنها فراهم کنیم.
مطالبی دردآور از واقعیت‌های منافقین
ثریا عبدالهی نیز در این نشست خبری گفت: پسر من در یک سفر ورزشی با تبلیغات گروهک منافقین روبرو شد و آنها با نام سفر به دیگر کشورها او را فریب دادند.
وی با اشاره به این که فرزندش با حیله و مکر منافقین به اسارت آنان درآمده است، اظهار کرد: فرزندش رای شرکت در دوره‌های ورزشی مختلف به ترکیه سفر کرد و در نهایت قصد مهاجرت به آلمان را داشت که با فریب عاملان گروهک منافقین برای سفر راحت و البته قانونی به کشور آلمان تاکنون 18 سال است که در اسارت منافقین بسر می‌برد.
وی با بیان این که من دو سال پشت درب اردوگاه اشرف در کشور عراق تحصن کردم، افزود: متأسفانه دولت آلبانی با حمایت از این گروهک مسیر ورود خانواده‌های اسرای منافقین را مسدود کرده و اجازه هیچ ملاقاتی نمی‌دهد.
عبدالهی در ادامه با اشاره به این که در حال حاضر بیش از دو هزار مادر اسرای ذهنی درگیر گروهک تروریستی منافقین هستند، گفت: من از تمام اصحاب رسانه در جمهوری اسلامی ایران تقاضا دارم به خانواده اسرای منافقین در آلبانی کمک کنند.
نماینده مادران اسرای گروهک تروریستی منافقین ادامه داد: رجبی با بیان این که کشتار و ترورهای بی رحمانه انقلابیون تنها گناه این گروه منافقین نیست، تاکید کرده بود که طبق قانون سازمان منافقین ازدواج اعضا گناه بوده است.
وی خاطرنشان کرد: قانون گناه ازدواج فقط برای اعضا لحاظ می‌شود و رهبران ارشد این سازمان تروریستی خودشان با فسادهای اخلاقی متعدد دختران سازمان را به عقد خود در می‌آورند و این از جمله بزرگترین سند باطل بودن باور و اصول این گروهک تروریستی است.
عبدالهی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که خانواده اسرای گروهک منافقین برای آزادی فرزندان خود به کمک تمام ملت و مسئولان ایران نیاز دارند، گفت: از خبرنگاران و اصحاب رسانه می‌خواهیم تا با قلم خود بیگناهی خانواده اسرای منافقین را اعلام و برای بازگشت فرزندانشان به کانون گرم خانواده کمک کنند.
وی با بیان این که خانواده اسرای گروهک منافقین همچون تمام ملت ایران خود را مدیون خون و خانواده شهدا و جانفشانی ایثارگران پیروزی انقلاب و هشت سال دفاع مقدس می‌دانند، خاطرنشان کرد: بسیاری از خانواده‌ها و مادران اسرای سازمان منافقین در داغ دوری از فرزندان خود بیش از 40 سال است که عذاب می‌کشند و برخی هم از دنیا رفتند.
عبدالهی که دو سال تمام جلوی اردوگاه اشرف تحصن داشت تا بتواند فرزندش را از چنگ منافقین رهایی ببخشد تصریح کرد: وقتی وارد اشرف شدم و جنایت‌های فرقه رجوی را فهمیدم و متوجه شدم فرزندم کجا گیرافتاده، نهایت تلاشم رها کردن پسرم بود و می‌خواستم به نوعی پسرم را از آن باطلاق به بیرون بکشم.
وی ادامه داد: همین موضوع سبب شد رجوی برای اینکه با من مبارزه کند، از اصلان بیشتر حمایت کرد و او را جلوتر آورد و الان چون من به عنوان فعال ضد این فرقه در حال فعالیت هستم، پسرم اجازه خروج پیدا نمی‌کند.
دولت آلبانی بیشتر از فرقه فشار ایجاد می‌کند و به گونه ای شده که اجازه هیچ گونه ارتباطی بین خانواده اعضا با آنها و دیدارشان وجود ندارد و در طول 18 سال گذشته هیچ ارتباطی نداشتیم.
علیزاده از فریب خوردگان منافقین و رها یافته از دست آنها هم در این نشست اظهار داشت: سال 64 در جبهه‌ها اسیر شدم و سال 68 به عضویت سازمان مجاهدین درآمدم، تا اینکه در سال 94 توانستم از این فرقه خارج و دو سال بعد به ایران وارد شدم.
وی افزود: در اردوگاه اسرا دچار مریضی شدم و آنجا مسائل رسیدگی نمی‌شد و تبلیغاتی که سازمان برای رسیدگی به هموطنان و اسکان در اروپا می‌کرد به این فرقه پیوستم تا بتوانم پس از درمان به اروپا بروم.
این عضو رها شده سازمان منافقین خاطرنشان کرد: قصد من این بود که چند سال در این گروه باشم و بعد بتوانم دوباره بازگردم و به خانواده‌ام بپیوندم ولی وقتی به این فرقه پیوستم دیدم آن چیزی که تبلیغ می‌کردند نیست.
علیزاده با بیان اینکه 22 ساله بودم که به این گروه پیوستم و هنگامی که از آن خارج شدم 50 سال داشتم گفت: تمام ضرباتی که خانواده‌ها و جوانان به واسطه عضویت در این چنین گروهک‌های منافقی می‌خورند به دلیل این است که نسبت به این فرقه‌ها آشنایی ندارند و نمی‌دانند که تبلیغات آنها دروغ و باطل است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

توافق اسرائیل و آمریکا برای تولید مشترک «گنبد آهنین»

تصاویر اولیه از اماکن نزدیک به محل انفجار بیروت

هشدار تازه رییس سازمان بهداشت جهانی

انتقاد کمال از دعوت کالدرون و برانکو به مراسم قهرمانی پرسپولیس

تحریم‌ها، مشکل جدید دریافت حق انتقال بیرانوند

ماموریت غیرممکن مجیدی؛ فرار از نیمکت لرزان

گل‌های شیخ برای استقلال گران تمام می‌شود

ترفند مدیران استقلال برای افزایش روحیه تیم

پرسپولیس به حساب برانکو پول ریخت

خبررسانی عجیب بی‌بی‌سی در مورد انفجار بیروت +عکس

شرکت ترامپ به کلاهبرداری بیمه‌ای و بانکی متهم شد

واکنش ظریف به انفجار بیروت

هشدار معاون دفتر نشر آثار رهبر انقلاب به برخی نمایندگان

پاسخ سفیر لبنان به ابراز همدردی ظریف

کشته شدن مقام سیاسی در انفجار مهیب لبنان

اعلام آمادگی یمن برای کمک به لبنان در پی انفجار امروز

نخست‌وزیر لبنان عزای عمومی اعلام کرد

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در گرامیداشت روز خبرنگار

4گوشه دنیا/ دعوا بر سر ماسک زدن در هواپیما

مولودی ولادت امام هادی علیه السلام با نوای میثم مطیعی

4گوشه دنیا/ وصال دو خواهر پس از نیم قرن به خاطر کرونا

کنده شدن در با موج شدید انفجار!

پند شیطان به نوح علیه السلام

کاسبی که نسیه و وجه دستی می داد!

پاسخ امام هادی علیه السلام به قیصر

نیکبخت: 15 تیم منتظر جدایی دیاباته از استقلال هستند/ نورافکن دو تا بازی ملی انجام دهد بعد شاخ و شانه بکشد!

بیانیه وزارت خارجه استرالیا، پایانی بر هوچی‌گری‌ها علیه ایران

آخرین اخبار از انفجار مهیب بیروت

پروفسور ایرانی برنده مدال جامعه هواشناسی آمریکا شد

روسیه مدت زمان سفر به فضا را کاهش می دهد

اگر در اطراف فرودگاه زندگی میکنید این مطلب را بخوانید

داستانک/ هر حال خوبی سن مخصوص به خودش را دارد

شعری از فروغ فرخزاد با خوانش خسرو شکیبایی

پیام توئیتری ظریف درباره سالگرد انقلاب مشروطه

اظهارات روحانی در جلسه اقتصادی سران قوا

ذوالنوری: تکیه بر توان داخلی راهکار رویارویی با این جنگ نابرابر است

ربیعی: باب اتخاذ تصمیمات جدید درباره FATF باز است

نماینده تهران از توضیحات «خاوازی» قانع نشد

بادامچیان: دشمن دنبال تحریم و تحریف از طریق مذاکرات است

پیام نتانیاهو به حزب‌الله لبنان

صحنه آهسته لحظه انفجار هولناک بیروت

ویدئویی از داخل یک ساختمان نزدیک محل انفجار شدید در بیروت

ویدئویی دلخراش از تصویر کشته‌شدگان انفجار شدید بیروت

واکنش سازمان ملل به انفجار بیروت

رویترز: دستکم 10 نفر در انفجار بیروت کشته شدند

تصاویر زنده از محل انفجار بیروت و اطفا حریق توسط بالگرد

تصاویر آخر الزمانی از خیابان‌های منتهی به بندر بیروت

پیشتازی حدود 40 درصدی بایدن از ترامپ در کالیفرنیا

10 کشته و مجروح در انفجار کارخانه‌ای در مرکز چین

نخست‌وزیر لبنان فردا را عزای عمومی اعلام کرد