ایران پرسمان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ کلنگ ساخت ۲۴۰ واحد مسکونی تعاونی کارکنان زیرمجموعه در قم به زمین زده شد

ایران پرسمان - کلنگ ساخت ۲۴۰ واحد تعاونی مسکونی برای کارکنان اداره تعاون، کار و رفاعی اجتماعی استان قم در سفر معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در بلوار امام رضا قم به زمین زده شد .

معاون توسعه مدیریت و منابع در قم : باید با همفکری و تصمیم گیری های به موقع، مشکلات مردم را حل کنیم

ایران پرسمان - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ما وزارتخانه ای هستیم که ارتباط زیادی با مردم داریم به طوری که ۲۵ درصد اقتصاد دولتی کشور در ذیل این وزارتخانه مدیریت می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: دهه فجر ایامی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت ایران است

ایران پرسمان - نخستین جلسه کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد دهه‌ مبارک فجر استان سمنان، بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان برگزار شد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: کارگران یکی از وفادارترین اقشار به انقلاب اسلامی بوده اند

ایران پرسمان - جلسه مشترک شورای فرهنگی جامعه کار وتولید کارگروه کارگری و کارآفرینی گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر برگزار شد.

معرفی ۷۱۰۰ بنگاه آسیب دیده از کرونا برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل در استان یزد

ایران پرسمان - تاکنون ۷ هزار و۱۰۰ مورد از بنگاه های آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا به بانک های عامل جهت دریافت تسهیلات معرفی شده که ۴۶۹۶ بنگاه مبلغی بالغ بر ۱۳۱هزارمیلیارد تسهیلات دریافت کرده اند.

یزدان در نشست تخصصی با مراجع حل اختلاف هرمزگان: شکایات کارگری هرمزگان کاهش داشته است

ایران پرسمان - مدیرکل روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و تاثیر آن در تولید و کسب کارها، شکایات کارگری در هرمزگان کاهش داشته که این امر نشان از تلاش کارکنان حوزه روابط کار وهمسویی با نگرش های مدیریت تعاون و کار استان دارد.

شرکت های پیمانکاری مناطق ویژه و آزاد ملزم به اجرای طرح طبقه بندی مشاغل هستند

ایران پرسمان - مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس ماده ۴۸ و ۴۹ قانون کار و مقاوله نامه شماره ۱۰۰ و ماده ۵۱ قانون کار، شرکت های پیمانکاری در مناطق ویژه اقتصادی و آزاد ملزم به اجرای طرح طبقه بندی مشاغل هستند.

حرکت در جهت تکمیل زنجیره ارزش فولاد در صندوق‌های بازنشستگی

ایران پرسمان - تفاهمنامه همکاری بین دو شرکت وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری و صندوق بازنشستگی فولاد با هدف تکمیل زنجیره ارزش فولاد در دو مجموعه و افزایش سودآوری برای بازنشستگان دو صندوق ، به امضا رسید.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همه امکانات و توانایی های خود را برای رفاه مردم به کار بسته است

ایران پرسمان - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی همه امکانات و توانایی‌های خود را برای ایجاد اشتغال و رفاه مردم به کار بسته و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

۱۰۲ میلیارد تومان تسهیلات کرونا به بیش از ۱۳ هزار کسب و کار در اردبیل پرداخت شد

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: بیش از ۱۰۲ میلیارد تومان تسهیلات کرونا به بیش از ۱۳ هزار کسب و کار عمدتا در حوزه حمل و نقل پرداخت شد.

کتابچه تعاونگران موفق کردستان سنندج منتشر شد

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از تهیه و تدوین کتابچه شرکت‌های تعاونی موفق خبر داد و گفت: در این کتابچه روایت موفقیت ۱۰ تعاونگر موفق شهرستان سنندج به رشته تحریر در آمده است.

ثبت نام ۱۴۸۳ کارگر کرمانشاهی در سامانه سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: در سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه ۱۴۸۳ کارگر، واحد تولیدی و گروه کار شامل ۱۲۱۰ کارگر، ۲۴۳ واحد تولیدی و ۳۰ گروه کار نمونه در سامانه سی و دومین جشنواره ثبت نام کرده اند.

هفدهمین جلسه کمیته نظارت بر طرح های اشتغال پایدار روستایی و عشایری خراسان جنوبی برگزار شد

ایران پرسمان - هفدهمین جلسه کمیته نظارت بر طرح های اشتغال پایدار روستایی استان خراسان جنوبی به میزبانی شهرستان بیرجند با حضور مدیر کل دفتر جذب و سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی ، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و فرماندار شهرستان بیرجند و نماینده گان بانک های عامل و دستگاه های اجرایی استان، در محل فرمانداری شهرستان بیرجند برگزار شد.

برنامه های جامعه کار و تلاش با رویکرد امیدآفرینی در دهه فجر اجرا می شود

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی اظهار کرد: برنامه های اجرا شده جامعه کار و تلاش و تعاون در آذربایجان شرقی در دهه فجر با رویکرد امید آفرینی در جامعه اجرا می شود.

ارزیابی عملکرد ۸ ماهه حوزه تعاون و بررسی ویژگی های طرح مشوق بیمه ای کارفرمایان

ایران پرسمان - جلسه شورای معاونین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با دستور کار بررسی عملکرد ۹ ماهه سال جاری در حوزه تعاون با حضور پروانه رضایی بختیاری مدیر کل، مدیران، روسای ادارات روسای ادارات ستادی حوزه مدیریت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و جمعی از روسای اجرایی این اداره کل تشکیل شد.

تعاونی‌های استان قزوین ۴۶۴۱ هزار دلار صادرات داشتند

ایران پرسمان - مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: سه تعاونی استان در ۹ ماه سال جاری در زمینه تولید کریستال و کشمش چهار هزار و ۶۴۱ دلار صادرات کرده‌اند.

فراهم شدن بسترهای اشتغال مولد دانش آموختگان دانشگاهی البرز از طریق اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای

ایران پرسمان - در راستای اجرای طرح ملی توانمندسازی مهارتی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال، تفاهم نامه همکاری آموزشی فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و دانشگاه فنی و حرفه ای استان البرز منعقد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: استعداد ورزش کارگری کردستان حضور در مجامع ملی و بین المللی است

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در جلسه تشکیل انجمن ورزش بوکس کارگری، استعداد ورزشی کارگری استان را مناسب ارزیابی کرد و گفت: انجمن های ورزش کارگری کردستان این ظرفیت را دارند که در عرصه کشوری صاحب جایگاه و در رقابت های بین المللی افتخار آفرینی کنند.

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به ۲۸۰۰ بازنشسته تامین اجتماعی در اردبیل

ایران پرسمان - در دیدار رئیس هیئت مدیره کانون کارگری بازنشستگان استان با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل عنوان شد: پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به ۲۸۰۰ بازنشسته تامین اجتماعی در اردبیل آغاز شد.

گفت و گوی زنده اینستاگرامی رئیس سازمان بهزیستی کشور درباره مشکلات افراد دارای معلولیت و فرزند خواندگی

ایران پرسمان - وحیدقبادی دانا، رئیس سازمان بهزیستی کشور در گفت و گوی زنده اینستاگرامی به سوالات مطرح شده در خصوص مشکلات افراد دارای معلولیت، مسائل مربوط به فرزند خواندگی و‌ به طور کلی موضوعات مربوط به این سازمان پاسخ می دهد.

​شاکرمی در نشست با شرکای اجتماعی استان خوزستان: تقاضای قانونی کارگران مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مبنی بر طرح طبقه بندی، داشتن تشکل و نظام مزدی اجرا شود

ایران پرسمان - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر این که تقاضای قانونی کارگران مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مبنی بر طرح طبقه بندی ، داشتن تشکل و نظام مزدی باید اجرا شود، گفت: داشتن تشکل کارگری و کارفرمایی حقی است که در قوانین بین‌المللی،قانون اساسی و قوانین و مقررات جاری کشور برای کارگران و کارفرمایان به صراحت در نظر گرفته شده است.

۱۲ هزار و ۹۴۵ شغل جدید در قزوین ایجاد شد

ایران پرسمان - معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۲ هزار و ۹۴۵ فرصت شغلی جدید معادل ۷۹.۴ درصد تعهد اشتغال استان در قزوین ایجاد شده است.

۲۳۶ هزار خانوار در استان تحت پوشش بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر هستند

ایران پرسمان - مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر ۲۳۶ هزار خانوار در این استان تحت پوشش این بیمه هستند و از خدمات آن بهره‌مند می شوند.

برگزاری بیش از ۳۰ هزار نفر ساعت آموزش مجازی ویژه تعاونگران خراسان شمالی

ایران پرسمان - معاون امور تعاون خراسان شمالی گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۳۰ هزار و ۶۹۸ نفر ساعت آموزش مجازی ویژه تعاونگران استان برگزار شده است که نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته ۹۵ درصد افزایش داشته است.

بازرسی به منظور پایش سلامتی کارگران در ایام کرونا ادامه دارد

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: به منظور پایش سلامتی کارگران بازرسی های لازم از واحدهای تولیدی و صنعتی استان توسط بازرسان این اداره کل انجام می‌شود.

افرادی که در حوزه اشتغال کار می کنند باید خود را وقف اشتغال مردم کنند

ایران پرسمان - مشاور وزیر و سرپرست توسعه اشتغال و سیاستگزاری بازار کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در مراسم تودیع و معارفه مدیر اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ضمن تقدیر از مدیرکل و کارکنان استان قم بر لزوم تلاش بیشتر برای کاهش بیکاری در استان و رونق فعالیت های بخش گردشگری و ترانزیتی تأکید کرد.

امضاء تفاهم نامه «اشتغال مهارت محور» برای ایثارگران البرزی

ایران پرسمان - تفاهم نامه اشتغال مهارت محور آموزش و توانمندسازی ایثارگران جویای شغل با استفاده از ظرفیت‌های مشترک با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز و مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز به امضاء رسید.

معاون وزیر کار در سمنان: ۶۲ هزار زن سرپرست خانوار در طرح ملی مسکن ثبت‌نام کردند

ایران پرسمان - معاون فرهنگی اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سمنان گفت: ٦٢هزار و ٥٨٩ از ثبت‌نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن در کشور را زنان سرپرست خانوار تشکیل می‌دهند.

صادقی فر در سمنان خبر داد: آغاز طرح استعدادیابی فرزندان کارگران در رشته های ورزشی

ایران پرسمان - معاون فرهنگی اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آئین افتتاح و بهره برداری سالن چندمنظوره مجموعه ورزشی کارگران ایوانکی از آغاز طرح استعدادیابی فرزندان کارگران در رشته های ورزشی خبر داد.

با حضور وزیر کار و مسئولان استانی،راهکارهای توسعه کهگیلویه و بویراحمد بررسی شد

ایران پرسمان - راهکارهای توسعه استان کهگیلویه و بویر احمد در نشست مشترک محمد شریعتمداری، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه، نماینده ولی فقیه و امام جمعه ، معاونین و‌زارتخانه، روسای سازمان های تابعه ، مدیران عامل بانک های توسعه تعاون و رفاه کارگران و شستا بحث و بررسی شد.

بازدید معاون وزیر کار از سایت های پنجگانه مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی خوزستان

ایران پرسمان - "حاتم شاکرمی" معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیئت همراه، صبح امروز شنبه ۲۷ دی ماه، در دومین روز از سفر خود به استان خوزستان، از سایت های پنجگانه مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بازدید کرد.

انجام ۱۲ هزار و ۳۷۹ مورد بازرسی از واحدهای تولیدی مازندران

ایران پرسمان - رئیس اداره بازرسی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: به منظور حسن اجرای قانون کار و آیین نامه های حفاظتی و بهداشتی در ۹ ماهه امسال ۱۲ هزار و ۳۷۹ مورد بازرسی از واحدهای مشمول قانون کار استان انجام شده است.

ساير مطالب

حضور خانوادگی مردم نیجریه بر سر مزار حاج قاسم

واکنش عضو کارگزاران به اظهارات انتخاباتیِ حجاریان

حق‌شناس: اصلاح‌طلبان درست بازی کنند پیروز انتخابات 1400 می‌شوند

تحریم‌های ایران در چه صورت لغو خواهد شد؟

تشییع پیکر دیپلمات ایرانی در فارس

واکنش روسیه به موضع جدید اروپا درباره برجام

تماس ایران با دولت بایدن تکذیب شد

امید کره‌جنوبی به حل اختلافات با ایران

ائتلاف در خاورمیانه علیه بازگشت بایدن به برجام

اتهام‌های تروریستی وزیر خزانه‌داری بایدن به ایران

توصیه های توئیتری عارف به بایدن

ترکان: اینکه عده‌ای بگویند موفقیت در مذاکره را به ما بدهید ظالمانه است

علی انصاریان هم در بیمارستان بستری شد

عبدی گلزن بازیهای مهم و حساس

احمد نور و بازگشت به نقش کاپیتانی؟

خط حمله استقلال که دوباره کابوس رقبا شده

استقلال و حمله‌های نچسب

درخواست همسر مهرداد میناوند از مردم

روح بلند پرسپولیس

بلندشو و بازهم برای ما استقلالی‌ها کری بخوان

خواسته مهم میلیچ برای بازگشت به استقلال

خبر خوش درباره علی انصاریان

عجیب‌ترین زوج خط دفاعی در تاریخ پرسپولیس

پیروانی: دعا کنیم مهرداد میناوند سلامتی خود را به دست بیاورد

نگرانی فکری در روزهاى صدرنشینى استقلال

تقدیر گل محمدی از استقلالی ها!+ عکس

١٠ امتیاز از 4بازی؛ استقلالِ ترسناکِ خارج از خانه

فیلم | لحظه ورود خانواده اوباما و کلینتون به کنگره برای شرکت در مراسم تحلیف جو بایدن

استقبال سرد رسانه‌های عرب از جو بایدن

جو بایدن شروع نکرده، رکورد اوباما و ترامپ را شکست +عکس

تصاویری از مهمانی دیشب کروبی

اشتون: ایران بعد از پیروزی مقابل ترامپ تسلیم نمی‌شود

نظر زنگنه درباره تاثیر آمدن بایدن بر فروش نفت ایران

ایران انفجارهای تروریستی امروز در بغداد را محکوم کرد

نماینده مجلس: آقای روحانی استاد تردستی جهان فقط شمایید

مهاجری: اصول‌گرایی رو به اضمحلال است

مناظره داغ زیباکلام و متقی؛ به زودی مذاکرات آغاز می‌شود

واعظی: مردم از توهین و جنجال خسته‌ شده‌اند

نماینده رشت: به رانندگان تاکسی بنگاه تبلیغاتی ضدانقلاب نگفتم

مناظره داغ زیباکلام و متقی؛ در عصر «بایدن» تحریم‌ها تعلیق می‌شود؟

خیز بلند پایداری؛ ریاست مجلس به جلیلی می‌رسد؟

پس‌لرزه‌های جنجال یک روحانی در تلویزیون؛ دولت شکایت می‌کند

قالیباف: ‏چرا از اصلاح بودجه به نفع مردم عصبانی شده‌اید؟

مناظره داغ زیباکلام و متقی؛ عملکرد دولت بایدن در موضوع برجام چگونه است؟

اشتون: ایران بعد از پیروزی مقابل ترامپ تسلیم نمی‌شود؛ به برجام برگردید

مناظره داغ زیباکلام و متقی؛ آیا هزینه‌های هسته‌ای و نظامی در ایران بیش از حد نیاز است؟

توقع وزیرخارجه فرانسه از ایران

روایت زاکانی از فرار 2 هزار میلیاردی سرمایه گذاری از قم

گزینه خزانه داری بایدن درباره رفع تحریم ها برای ایران شرط گذاشت

همه ما به یک کریم باقری احتیاج داریم!

آشنایی با لوله خرطومی و کانال فلکسیبل

فرصت برانکو به پرسپولیس

رضایتنامه مهدی ترابی صادر شد؟

پول بازیکنان پرسپولیس در جیب بودیمیر و کالدرون!

قلعه‌نویی، علی‌ انصاریان و امیرآبادی؛ سال 83

واکنش باشگاه پرسپولیس به احتمال جذب 2 لژیونر ایرانی

توافق پرسپولیسی‌ها با رادو

شکایت بیرانوند از پرسپولیس به فیفا تکذیب شد

آخرین وضعیت سلامتی مهرداد میناوند

تاکید فکری؛ قایدی باید تا پایان فصل حفظ شود

دومین کلین شیت متوالی بیرانوند با برد آنتورپ همزمان شد

ترکیب هیات مدیره پرسپولیس به سود گل‌محمدی می‌شود

روزه سکوت «علی آقامحمدی» برای فرار از مسئولیت‌پذیری/ مشوّق مردم به سرمایه گذاری در بورس، اکنون کجاست؟!

ترامپ با مشت گره کرده، کاخ سفید را ترک کرد

فیلم| خداحافظی ترامپ با هوادارانش!

کرونای انگلیسی به 60 کشور رسید

نخستین سانحه دریایی سال 2021

رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران

کاروان نظامی آمریکا در جنوب عراق غافلگیر شد

تاکید بغداد بر روابط عراق با تهران

اولین اخراجی در دولت بایدن مشخص شد

آماده باش فرماندهان امنیتی عراق در پی انفجارهای بغداد

اگر بایدن به برجام بازگردد، اسرائیل دیگر هیچ حرفی با او ندارد

رزمایش اقتدار 99 نیروی زمینی ارتش پایان یافت

ظریف: اجرای کامل برجام در گرو رفع تحریم‌هاست

مجمع جهانی تقریب مذاهب: سردار سلیمانی یک شخصیت وحدت گرا بود

شمخانی: نمایش‌های تبلیغاتی ⁧‫ترامپ برای هراس افکنی راه به جایی نبرد‬⁩

عضو هیئت رئیسه مجلس با سفیر جدید ژاپن دیدار کرد

آشنا: کار حاج قاسم با ترامپ تمام نشده است

گلایه رئیس صدا و سیما از عدم راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات

ترامپ رفت!

تحلیلگر صهیونیست: ایران و برجام دو اختلاف اسرائیل و بایدن است

آمادگی نیروهای واکنش سریع ارتش

عاقبت پوپولیسم ترامپ از نگاه معاون دفتر روحانی

توئیت خطیب زاده در روز آخر ترامپ

آیا به آمریکا می توان خوش بین بود؟

ظریف: ترامپ به زباله‌دان تاریخ پیوست؛ نام سلیمانی خواهد درخشید

روسیه: با دولت بایدن بازگشت به برجام ممکن شد

سخنگوی کاخ سفید: دولت بایدن درباره ایران با متحدانش گفت وگو می‌کند

واکنش زینب سلیمانی به پایان رژیم ترامپ؛ زندگی را‌ در ترس به سر خواهی برد

تخت روانچی: دوره کسانی که به فشار حداکثری افتخار می کردند، پایان یافت

گروکشی تل‌آویو مقابل دولت بایدن؛ «به برجام بازگردید، دیگر حرفی باهم نداریم!»

پیشنهاد نماینده سابق به آذری جهرمی: بگویید کاندید نمی‌شوید تا مشکل تان از بین برود

شعر محسن رضایی برای دونالد ترامپ

با لغو فرمان منع صدور ویزا از سوی بایدن، برای ایرانیان چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

پیش‌بینی روابط آمریکا با چین و روسیه از دید لاریجانی

سخنان کمتر شنیده شده "بایدن" در مورد ایران!

مرعشی: منتظر یک نامزد کاملا اصلاح‌طلب برای ریاست جمهوری باشید

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی: «بایدن» با دوران سختی مواجه خواهد شد

آینه‌ای که شاه را زیبا نشان می‌داد!