ایران پرسمان

آخرين مطالب

جو بایدن فاصله با رقیبان انتخاباتی‌اش را بیشتر کرد بين الملل

جو بایدن فاصله با رقیبان انتخاباتی‌اش را بیشتر کرد
  بزرگنمايي:

ایران پرسمان -
جو بایدن فاصله با رقیبان انتخاباتی‌اش را بیشتر کرد
k ٢.٨
٠
فارس / «جو بایدن»، نامزد پیشتاز حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 آمریکا فاصله خود با رقبای انتخاباتی را بیشتر کرد.
نتایج این نظرسنجی که سی‌ان‌ان آن را مشترکاً با موسسه SSRS انجام داده نشان می‌دهد 29 درصد از رأی‌دهندگان هوادار حزب دموکرات گفته‌اند که از جو بایدن حمایت می‌کنند.
سی‌ان‌ان نوشته این رقم 7 درصد بیشتر از نظرسنجی‌‌ای است که این رسانه در ماه ژوئن انجام داده بود. در این فاصله زمانی، هیچ نامزد دیگری نتوانسته تا این حد به سبد آرای احتمالی خودش اضافه کند.
طبق این گزارش، این آمارها فاصله جو بایدن از نزدیکترین رقبای انتخاباتی‌اش را به یک عدد دو رقمی تبدیل می‌کند. برنی سندرز بعد از جو بایدن با 15 درصد و سناتور الیزابت وارن با 14 درصد در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
در ابتدا 23 سیاستمدار دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری سال 2020 نامزد شده‌اند که یکی از آنها چند روز پیش از رقابت انصراف داد و کنار رفت. این افراد باید در انتخابات درون حزبی با یکدیگر رقابت کنند تا نهایتا یک نفر به عنوان نامزد نهایی حزب دموکرات در انتخابات 2020 رو در روی نامزد حزب جمهوری‌خواه که احتمالا «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور کنونی آمریکا باشد، انتخاب شود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield