ایران پرسمان
طنز/ مردم غرق در خدمت صادقانه
دوشنبه 18 اسفند 1399 - 16:17:35
ایران پرسمان - خراسان / در روزهای پایانی اسفند هستیم و کم‌کم سال ١٤٠٠ رو به اتمام است. غیر از بحث ویروس کرونا خوشبختانه کشور مشکل دیگری ندارد و مسئولان با خیال و وجدانی آسوده آماده خدمت به مردم در سال جدید می‌شوند. مردم نیز لبریز از عشق به مسئولان و کشور، به تلاش‌وکوشش برای سرافرازی خود و میهن می‌پردازند. به بهانه نزدیک شدن به شروع سال جدید نظر مردم را در مورد مسائل مختلف و وضعیت کنونی کشور
جویا شدیم:
-با سلام خدمت شما و همکارای خوبتون. خواستم از همین‌جا یه تشکر ویژه بکنم از مسئولان کشور خصوصا وزارت بهداشت که با تلاش‌هاشون واکسن کرونا رو وارد کردند. من خودم کرونا داشتم. به محض اینکه شنیدم واکسن وارد شده، آنتی بادی در بدنم به وجود اومد و به سرعت خوب شدم. وقتی این خبر رو به اعضای خونواده‌ام که همگی کرونا داشتند، منتقل کردم اونها هم زارت آنتی بادی در بدنشون ترشح کرد و خوب شدند.
-سلام و تبریک عرض می‌کنم خدمت مردم شروع سال جدید رو. جا داره تشکر کنم از مسئولان کشور خصوصا وزارت اقتصاد و بانک مرکزی که با تلاش‌هاشون وضعیت اقتصاد کشور رو به ثبات رسوندند و با تصمیماتشون باعث بهتر شدن وضع مردم شدند. من خودم تا چند وقت پیش در فقر دست‌وپا می‌زدم و شب‌ها زیر پل می‌خوابیدم و بعضا غذایی برای خوردن نداشتم. بیکار هم بودم، اما چند روز پیش که مسئولان وزارت اقتصاد اعلام کردند تورم در کشور کاهش یافته است، فورا وضع مالی‌ام بهتر شد و احساس کردم شاخص فلاکتم سی‌درصد کاهش یافت. چند لحظه بعد کاملا احساس سیری کردم و دیدم توی آپارتمان نسبتا خوب دارم زندگی می‌کنم. سرم رو که چرخوندم دیدم مهندس یه کارخونه هستم و شغل خوب با حقوق و مزایای مکفی دارم. وقتی این خبر رو به دوست‌های فقیر و بی‌خانمانم منتقل کردم اونها هم بلافاصله همین احساس رو تجربه کردند.
-سلام. ممنون که این وقت رو در اختیار من قرار دادین. فقط می‌خوام بگم دست مسئولان رو می‌بوسم برای تمام خدمت‌های صادقانه‌ای که به مردم عزیز کشورمون می‌کنند. مدت‌هاست ما به دلایلی به نان لواش و پنیر محلی رو آوردیم و قوت اصلی ما نون خالی شده که خیلی هم خوب و خوشمزه است. من شنیدم کشورهای خارجی مخصوصا غربی اصلا نون لواش و پنیر محلی ندارن و مردم ستمدیده اونجا همش مجبورند گوشت قرمز و ماهی و بوقلمون مصرف کنند. اینها همه به خاطر خدمت صادقانه مسئولان کشور هست.
 وحید میرزایی طنزنویس

http://www.PorsemanNews.ir/Fa/News/264972/طنز--مردم-غرق-در-خدمت-صادقانه
بستن   چاپ