ایران پرسمان

آخرين مطالب

بهترین مرکز تعمیر کرکره برقی در تهران کجاست؟گزیده کسب و کارها

بهترین مرکز تعمیر کرکره برقی در تهران کجاست؟

بزرگنمايي:

یکی از اولین و شناخته شده ترین راه‌‍ها برای اینکه یک ساختمان مدرن داشته باشید، این روزها استفاده از کرکره برقی و درب های اتوماتیک شناخته می‌شود. خرابی کرکره برقی و درب‌های برقی میتواند به مشکلاتی مانند باز و بسته نشدن درب منجر شود، و در این لحظه تعمیر کرکره برقی میتواند اهمیت زیادی پیدا کند.

عوامل خرابی کرکره برقی بسیار زیاد هستند، اما برای اینکه بتوان نسبت به تعمیر کرکره برقی اقدام کرد باید به طور دقیق این عوامل بررسی شده و نسبت به علائم خرابی کرکره برقی آگاه شد. در این مقاله سعی داریم تا به شما کمک کنیم این عوامل را بهتر شناسایی کرده و نسبت به تعویض و یا تعمیر کرکره برقی اطلاعات بیشتر کسب کنید و به شما  تعمیر کرکره برقی در تهران را معرفی نماییم.

عوامل خرابی کرکره برقی همانطور که اشاره شد این روزها بیشتر از هروقت دیگری استفاده از کرکره برقی رواج پیدا کرده، از این رو میزان خرابی و مشکلاتی که در خصوص کرکره برقی مطرح میشود نیز افزایش قابل توجهی داشته است. در ادامه به معرفی عوامل که باعث خرابی کرکره برقی میشود، میپردازیم:

 • نوسانات جریان برق

یکی از شایع ترین مشکلاتی که میتواند در مورد کرکره های برقی باعث دیر عمل کردن دستگاه نسبت به باز و بسته شدن کرکره برقی شود، بروز مشکل در اتصالات برقی و یا نوسانات جریان برق است. یکی از ابتدایی ترین توصیه ها برای کنترل این مشکل، استفاده از استابلایزر و یا محافظ جریان برق است.

 • کار نکردن صحیح سنسورهای کرکره برقی

بدون شک کار نکردن سنسورهای کرکره برقی میتواند آزاردهنده باشد، این موضوع تا حدی میتواند از کند عمل کردن کرکره برقی شروع شده و تا نیمه باز و بسته شدن آن پیشروی کند.

 • تغییرات جووی و آب و هوایی

بدون شک یکی از مواردی که در مورد تجهیزاتی که به طور مستقیم در محیط باز قرار دارند، در ارتباط بودن با عواملی مانند باد و باران و برف میباشد. این موضوع به خصوص در مورد کرکره برقی و درب های اتوماتیک میتواند به خرابی رسیور و آسیب دیدن دائمی این قطعه منجر شود.

 • مشکل باتری ریموت کرکره برقی

ممکن است با این موضوع برخورد کنید که ریموت به طور کلی کار نمیکند و یا کارایی آن قطع و وصل میشود، در چنین حالتی ممکن است مشکل به دلیل تمام شدن باتری ریموت باشد، اما موضوع دیگر میتواند آسیب دیدن دائمی قطعه و ریموت باشد. در چنین حالتی توصیه میشود علاوه بر رفع مشکلاتی مانند تعویض باتری، برد ریموت بررسی شود. چرا که در صورت آسیب دائمی باید نسبت به تعویض کلی ریموت کنترل اقدام شود.

 • شکستن فنر در کرکره برقی

اگر با مشکل سخت باز و بسته شدن کرکره برقی و یا حرکت نکردن کرکره برقی برخورد داشته باشید، قطعا یکی از اولین گزینه هایی که از سمت تعمیرکار مطرح میشود شکستن فنر کرکره برقی است، طبیعیست در چنین حالتی موتور کرکره برقی توانایی بلند کردن و انتقال وزن کرکره برقی را نخواهد داشت. برای رفع این مشکل پیشنهاد میشود نسبت به تعویض فنر کرکره برقی اقدامات لازم انجام شود.

 • نفوذ آب و رطوبت به اجزای داخلی کرکره برقی

یکی از مشکلاتی که میتواند به خرابی ریموت کنترل و یا سایر اجزا و قطعات کرکره برقی منجر شود، نفوذ رطوبت به اجزای داخلی کرکره برقی و سایر تجهیزات آن میباشد. در چنین حالتی باید قطعات کرکره برقی به طور کامل توسط کارشناس بررسی شده و مشکل برطرف گردد.

علائم خرابی در کرکره برقی همانطور که گفته شد، کرکره برقی از اجزا و قطعات گوناگونی تشکیل شده است که در صورت نقص عملکرد در هرکدام از این موارد، کرکره برقی به درستی عمل نخواهد کرد. در ادامه به بررسی علائم خرابی در کرکره برقی پرداخته خواهد شد:

 • بالا نرفتن کرکره برقی

تصور کنید برای خارج شدن از خانه عجله دارید و کرکره برقی بالا نمیرود. این موضوع میتواند به عواملی مانند خرابی موتور کرکره برقی، فنر کرکره برقی و... مرتبط باشد. از این رو باید به بررسی و رفع خرابی کرکره برقی، به خصوص ریموت، موتور کرکره برقی و اتصالات برقی کرکره برقی، رسیدگی شود.

 • مشکل در بازویی درب اتوماتیک

یکی از مشکلات شایع که در خرابی درب های اتوماتیک میتواند آزار دهنده باشد، خرابی بازویی میباشد. در صورت مشاهده چنین مشکلی باید حتما از تعمیرکار متخصص در این زمینه کمک بگیرید چرا که میتواند به خرابی قطعات و اجزای بیشتری از کرکره برقی منجر شود و در نهایت باعث ایجاد هزینه بیشتز در این زمینه شود.

 • ایجاد مشکل در عملکرد دستگاه مرکزی و فیوز

از ساده ترین روش های چک کردن و بررسی کرکره برقی میتوان به چک کردن صدای رله دستگاه مرکزی کرکره برقی اشاره کرد. اگر صدای فیوز شنیده نشود باید به بررسی دقیق و تخصصی این قطعات توسط کارشناس مجرب، پرداخته شود، چرا که ممکن است برد کرکره برقی یا اتصالات درون مدار کرکره برقی آسیب دیده باشد.

 • باز شدن ناگهانی کرکره برقی

یکی از مشکلاتی که میتواند امنیت ساختمان را به خطر بیاندازد، باز شدن خو به خود کرکره برقی است. این موضوع میتواند علاوه بر ورود افراد ناشناس به ساختمان، به مشکلات بیشتری ختم شود. بنابراین توصیه میشود در صورت بروز چنین مشکلی هرچه سریع تر نسبت به تعمیر کرکرع برقی اقدامات لازم را انجام دهید.

در مورد نگهداری و تعمیر کرکره برقی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

 • تمیز کردن آلودگی های کرکره برقی

یکی از اولین و مهمترین مواردی که در مورد نگهداری از کرکره برقی دارای اهمیت است، توجه به تمیز بودن کرکره برقی و اجزا و قطعات تخصصی آن میباشد. این موضوع به خصوص در مورد لاستیک ها و ریل انتهایی کرکره برقی اهمیت زیادی پیدا میکند.

 • روغن کاری کرکره برقی

یکی از کارهایی که به طور پیوسته و همیشگی باید در مورد کرکره های برقی به آن توجه شود، روغن کاری ریل های کرکره برقی است. در مورد روغن کاری کرکره ها توجه هبه این نکته اهمیت دارد که قسمت های زنگ زده کرکره برقی باید با یک سمباده نرم از بین بروند و این زنگ زدگی ها گسترش پیدا نکند.

 • تراز کردن کرکره برقی

تراز کردن کرکره برقی میتواند از وارد شدن نیروی اضافی به جک کرکره برقی برای باز  و بسته شدن آن بکاهد. همانطور که میدانید تراز کردن به توازن بارها و وزن وارد شده به کرکره برقی کمک شایامی میکند و به کمک تراز میتواند فشار کرکره برقی را تا حد زیادی کنترل کند.

 • سرویس‌های دوره ای کرکره برقی

یکی دیگر از مواردی که باعث افزایش طول عمر کرکره برقی و اجزا و قطعات آن میشود، توجه به اهمیت سرویس های دوره ای و چک کردن عملکرد کرکره برقی توسط متخصص در این حوزه است. به کمک یک متخصص و یا تعمیرکار با تجربه، مشکلات کرکره برقی در این سرویس ها شناسایی شده و از بروز مشکلات و خرابی قطعات جلوگیری خواهد شد.

در این مقاله سعی بر این شد تا اطلاعات کلی در مورد کرکره برقی، عوامل شایعی که در خرابی کرکره برقی موثر است، علائم خرابی و نکاتی که باید در هنگام تعمیر کرکره برقی مورد توجه قرار گیرد، اشاره شد. در نهایت اگر به دنبال یکی از بهترین و مطمئن ترین مراکز برای تعمیر کرکره برقی هستید، پیشنهاد ما به شما مجموعه طهرون در است که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت میکند. شما میتوانید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر یا کسب مشاوره رایگان با واحد فروش این مجموعه تماس بگیرید یا از سایت فروشگاهی طهرون در، بازدید نمایید.

انتشار محتوا:اخبار رسمی
لینک کوتاه:
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

دیدار مدیرکل بنیاد استان لرستان با خانواده شهید «عماد حسین نیا» در خرم آباد

همسران جانبازان 70 درصد شهرستان همدان تجلیل شدند

خدمت به ایثارگران توفیق بزرگی است

زندگینامه‌ و فرازی از وصیت نامه شهید‌‌ «حسین‌حجاریان‌کوه‌توری‌»

مراسم تجلیل از خانواده معزز جانبازان 70 درصد شهرستان بیرجند برگزار شد

دیدار نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده شهدای مدافع امنیت استان گیلان

دیدار نماینده ولی فقیه در بنیاد با خانواده شهدای امنیت گیلان/ ایثار و جانفشانی شهدا ضامن استقلال، آزادی و یکپارچگی است

تفال/ آن ترک پریچهره که دوش از بر ما رفت

حکمت/ نحوه برخورد با معلولان

4گوشه دنیا/ راهکار عجیب یک خانواده انگلیسی برای صرفه جویی!

مهارت زندگی/ 7 توصیه کوتاه اما کاربردی به تازه عقد کرده‌ها

کسب رتبه دوم استان سمنان در رصد اشتغال

رونمایی از سامانه مشاغل سخت و زیان‌آور استان یزد

روش جدیدی برای کشف راز انتقال آب از فضا به زمین

سیگنال عجیبی که می‌گویند منشا فرازمینی دارد

پیام تسلیت یاسر احمدوند برای درگذشت مفتون امینی

حقیقت‌پور: باید در مجامع بین‌المللی جنایت‌های منافقین را افشا می‌کردیم

شولتس توافق‌های پیش از جنگ با روسیه را می‌خواهد

نزدیک شدن فصل زمستان به کشوری برف خیز

اسنودن پاسپورت روسیه را گرفت

سرمقاله رسالت/ آه اوکراینی‌ها دامان ناتو را می‌گیرد

سرمقاله شرق/ سیاست بدون اصلاح‌طلبان

سرمقاله اعتماد/ چند نکته درباره سفر آقای رییسی به کردستان

شهر برای معلولان هموارتر می شود

برپایی کارگاه‌های تسهیلگری طرح ارتقای فرهنگ آپارتمان‌نشینی در منطقه 19

افزایش صدور پروانه ساخت و ساز در بافت فرسوده منطقه 13 تهران

واکنش میرسلیم به حواشی زندگی‌اش: هیچگاه ادعای عصمت نداشتم

ارزیابی فلاحت‌پیشه از سفر نخست‌وزیر عراق به ایران

رئیس جمهور ترکیه و نخست وزیر انگلیس تلفنی گفتگو کردند

کاخ سفید: موضع بایدن در قبال اوکراین تغییری نکرده است

انگلیس برای اعتصابات گسترده آماده می شود

پاسخ فلسطینی‌ها به جنایات رژیم صهیونیستی با شلیک موشک

حال و هوای کریسمسی پاریس

استاد عالی؛ سختی دینداری در آخرالزمان

گوناگون/ ملاقات با زنی که 800 سال پیش زندگی می‌کرد

امیرعبداللهیان در گفت‌وگو با دبیرکل سازمان ملل؛ ایران در برابر سایر گزینه‌ها دست‌بسته نخواهد بود

تحریم‌های کانادا علیه ایران؛ «مرتضی طلایی» و روزنامه «جوان» در بین تحریم‌شدگان

سخنرانی دانشجویان معترض به قطعنامه ضدایرانی شورای حقوق بشر سازمان ملل

امام جمعه زاهدان: دشمنان می‌خواهند التهابات در استان استمرار یابد

ماجرای بی‌اعتنایی برخی به ظرفیت‌های کشور؛ از نفت تا انرژی هسته‌ای

سفیر ایران: بحران‌های جدید بشری نباید باعث غفلت از مشکلات مهاجران افغان شود

کوشکی: چطور برای کشوری که به راحتی 80 نفر را گردن می‌زند، کمیته حقوق بشری تشکیل نمی‌شود؟

سخنگوی وزارت خارجه: حقوق بشر⁩، بازیچه چند دولت مجرم است

رایزنی علی باقری با ریابکوف در مسکو

انتقاد تند علی مطهری: «تاج» پاسخ دهد

چین: آمریکایی‌ها منابع سوریه را غارت می‌کنند

زخمی شدن دو نظامی صهیونیست در شمال کرانه باختری

گوترش: اشکال معاصر برده‌داری را باید در جهان ریشه‌کن کنیم

کاخ سفید: نشانه‌ای از آمادگی پوتین برای پایان جنگ اوکراین نمی‌بینیم

ارزیابی "عصر ایران" از «قطار پیشرفتِ» رییسی