ایران پرسمان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت کار تشریح کرد: جزئیات مصوبه بسته حمایتی کمک به تامین مسکن زنان خانوار

ایران پرسمان - معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، جزئیات مصوبه بسته حمایتی کمک به تامین مسکن زنان خانوار شش دهک درآمدی را تشریح کرد.

قدردانی شریعتمداری از کارکنان و مدیران وزارت کار برای کسب رتبه های برتر

ایران پرسمان - محمد شریعتمداری، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در پیامی از تلاش کارکنان و مدیران مجموعه وزارتخانه تحت مسئولیت خود به خاطر کسب رتبه اول شفافیت طی دو دوره متوالی، رتبه برتر خدمات الکترونیک در سال جاری و ارتقاء رتبه در جشنواره شهید رجایی قدردانی کرد.

الزام کارگاه های مشمول قانون کار بیش از پنجاه نفر کارگر به تهیه و اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در استان قم

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: به منظور افزایش حقوق کارگران کارگاه های مشمول قانون کار بیش از پنجاه نفر کارگر، تهیه و اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در استان الزامی می شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: در دولت دوازدهم شاهد خدمات شایسته ای توسط سازمان تامین اجتماعی و بهزیستی به جامعه هدف بودیم

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: طرح ۳۰۷۰، دیجیتالی کردن امورات تامین اجتماعی برای کاهش مراجعات حضوری و تقویت و تجهیز بیمارستان ها با توجه به شیوع ویروس کرونا توسط مدیریت درمان تامین اجتماعی و ایجاد اشتغال برای هزار و ۷۴۴ نفر توسط بهزیستی تنها بخشی از این خدمات است.

۱۰۰۰ نفر کارگران ساختمانی و فصلی چهارمحال و بختیاری کمک هزینه خرید کالای اساسی دریافت می کنند

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری در جلسه قرارگاه جمع آوری کمک های مومنانه جامعه کار و تلاش استان گفت: با همکاری بانک رسالت استان به تعداد ۱۰۰۰نفر از کارگران ساختمانی و فصلی استان کمک هزینه خرید کالای اساسی پرداخت می شود.

۱۵۰۰ نفر با اجرای طرح یارانه دستمزد در اردبیل مشغول به‌کار شدند

ایران پرسمان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: بیش از ۱۵۰۰ نفر با گذشت ۱۰ ماه از اجرای طرح پرداخت ۳۰ درصد دستمزد نیروی کار به کارفرمایان در قالب طرح یارانه دستمزد مشغول به کار شدند.

برگزاری کمیته تعیین وضعیت تعاونی های غیر فعال در استان قم

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: به منظور بررسی وضعیت پروژهای نیمه تمام که مدت فعالیت های تعاونی ها به اتمام رسیده کمیته تعیین وضعیت تعاونی های غیر فعال در استان برگزار شد.

افزایش مستمری کشاورزان و روستاییان زنجان

ایران پرسمان - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان زنجان از افزایش مستمری این صندوق به میزان ۲۵ درصد خبر داد.

سرپرست اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی زنجان: راه نجات اشتغال ، تولید ، صنعت و اقتصاد کشور کارآفرینی است

ایران پرسمان - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با حضور در مراسم افتتاح کافه کارآفرینی زنجان در دانشگاه آزاد تاکیدکرد: راه نجات اشتغال ، تولید ، صنعت و اقتصاد کشور کارآفرینی است.

عملیات اجرایی کارخانه تولید ظروف شیشه‌ای دارویی شستـا در گرمی آغاز شد

ایران پرسمان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: عملیات اجرایی کارخانه تولید ظروف شیشه‌ای دارویی شستـا با سرمایه گذاری ۸۰۰ میلیارد تومان و با اشتغال ۱۸۵ نفر در گرمی آغاز شد.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی:کمک به اقشار پایین دست جامعه شاخصه اصلی نظام جمهوری اسلامی است

ایران پرسمان - رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: کمک به اقشار متوسط و پایین دست جامعه از شاخصه‌های اصلی نظام جمهوری اسلامی و این مهم در قانون اساسی به منصه ظهور رسیده است.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: تداوم صنعت نساجی یزد در گروی داشتن برنامه استراتژیک و مداوم است

ایران پرسمان - صنعت نساجی در استان سابقه ای دیرینه دارد و در دوران مختلف، نساجان یزدی به خوبی درخشیده و آثار نفیس و با ارزشی را از خود بجای گذارده اند.

نخستین مرکز آموزش مهارت صنایع دریایی در استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود‌

ایران پرسمان - ۲۷۰ حرفه آموزش مهارتی استاندارد در حوزه شیلات، سواحل، نفت، گاز و پتروشیمی در استان بوشهر تدوین شده و امسال نخستین مرکز آموزش مهارت صنایع دریایی در این استان راه‌اندازی می‌شود.

شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان مریوان با سرمایه گذاری بیش از ۱۰۰۰ میلیون ریال ثبت شد

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از ثبت شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان مریوان در خردادماه امسال با عضویت یکهزار نفر از اهالی این شهرستان خبر داد و گفت: مریوانی ها بالغ بر ۱۰۰۰ میلیون ریال برای ثبت و آغاز بکار این شرکت سرمایه‌گذاری کردند.

مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت کار: همکاری مدیران با کارکنان تولید را افزایش می دهد

ایران پرسمان - مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از شرکت "پمپ توربین" تبریز گفت: در شرایط کنونی اقتصادی حاکم بر کشور، همکاری مدیران با کارکنان، به تولید و رونق فعالیت شرکت منجر می شود و علاوه بر آن موجب محقق شدن نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری؛ تولید ،پشتیبانی و موانع زدایی در این واحد شده است.

شریعتمداری: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی رتبه اول خدمات دولت الکترونیک را در بین ١۶۶ نهاد دولتی و حکومتی کسب کرد

ایران پرسمان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از کسب رتبه اول خدمات دولت الکترونیک توسط وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در بین ١۶۶ نهاد دولتی و حکومتی خبر داد.

تصویب پرداخت بدهی دولت به صندوق های بازنشستگی با واگذاری سهام شرکت‌های دولتی

ایران پرسمان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری تصویب پرداخت بدهی دولت به صندوق های بازنشستگی را با واگذاری سهام شرکت‌های دولتی در هیئت دولت برای بار دوم پس از سال ۹۹ کاری از جنس کارستان بیان کرد.

​دلایل اصلی حوادث ناشی از کار اعلام شد؛ عدم استفاده از فناوری‌های روز در استخراج معادن، عدم اجرای ماده ۸۷

ایران پرسمان - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در یکصد و شصت و نهمین نشست شورای عالی حفاظت فنی دلایل عمده وقوع حوادث ناشی از کار را تشریح کرد.

مدیرکل بهزیستی زنجان:کارفرمایان در ازای بکارگیری مددجویان تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت می‌کنند

ایران پرسمان - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: کارفرمایانی که مددجویان بهزیستی را در ازای پرداخت حقوق، بیمه و مزایا در چارچوب قرارداد قانون کار به کار بگیرند، می‌توانند علاوه بر دریافت حق بیمه کارفرمایی، به ازای هر مددجو از تسهیلات قرض الحسنه با سود چهار درصد بهره‌مند شوند.

چهارمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران برگزار شد

ایران پرسمان - چهارمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با حضور رییس شورا و مدیران عضو به میزبانی بهزیستی مازندران در محل سالن جلسات شیرخواگاه شکوفه ساری برگزار شد.

پیام شریعتمداری به مناسبت عید سعید قربان

ایران پرسمان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی عید سعید قربان را روز رها شدن از بند هوا‌های نفسانی و ایثار و از خود گذشتگی در راه رضای خدا و کمک به همنوعان بیان کرد.

اطلاعیه مهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیرامون اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

ایران پرسمان - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای اسامی پذیرفته شدگان در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور و نحوه تحویل مدارک را اعلام کرد.

شریعتمداری : آغاز فعالیت صندوق حمایت از فرصتهای شغلی افراد دارای معلولیت تحقق یک آرزوی قدیمی بود

ایران پرسمان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری آغاز فعالیت صندوق حمایت از فرصتهای شغلی افراد دارای معلولیت را مؤثر در آینده معلولین و تحقق یک آرزوی قدیمی عنوان کرد.

وزیر تعاون و رفاه اجتماعی اعلام کرد: تصویب سیاست های کلی رفاهی در مجمع تشخیص مصلحت نظام

ایران پرسمان - وزیر تعاون و رفاه اجتماعی در آیین افتتاح دبیرخانه رصد آسیب‌های اجتماعی و معلولیت‌ها ،از تصویب سیاست های کلی رفاهی در مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد که با چهار برنامه به تصویب رسیده و به زودی با تایید مقام معظم رهبری ابلاغ خواهد شد.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد:صندوق حمایت از فرصت‌های شغلی، پشتوانه جامعه معلولین برای حضور در بازار و اشتغال پایدار

ایران پرسمان - صندوق حمایت از فرصت‌های شغلی برای ایجاد پشتوانه، توانمندسازی و اشتغالزایی افراد دارای معلولیت در قالب کارفرما و خویش‌فرما ایجاد شده است.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: فرهنگ سرمایه داران یزدی ایجاد فرصت اشتغال و کارآفرینی است

ایران پرسمان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: فرهنگ سرمایه داری در یزد به سمت احداث واحدهای تولیدی، کارآفرینی و ایجاد فرصت اشتغال بوده و هست.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: اختصاص ۴۰ درصد تسهیلات به طرح های نیمه تمام اشتغال پایدار روستایی و عشایری

ایران پرسمان - سرپرست اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی بوشهر در کارگروه اشتغال استان بوشهر از وجود ۱۰۸ میلیارد تومان منابع جهت پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری براساس رسته فعالیت های تعیین شده ملی خبر داد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: ارتقاء و گسترش فرهنگ نماز را در تمامی سطوح جامعه هدف با جدیت پیگیری می کنیم

ایران پرسمان - حمید رضا پناه مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در جلسه انعقاد تفاهم نامه توسعه و ترویج فرهنگ نماز گفت: ارتقاء و گسترش فرهنگ نماز را در تمامی سطوح جامعه هدف با جدیت پیگیری می کنیم.

ثبت نام مرحله سوم حمپاد برای حمایت از «پایان نامه‌های بازنشستگان دانشجو» امکان‌پذیر شد

ایران پرسمان - مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از فراهم شدن امکان ثبت نام تسهیلات طرح حمپاد برای بازنشستگان این صندوق که در مرحله تایید پروپوزال پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا هستند خبر داد.

مراسم معارفه مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد و اردبیل برگزار شد

ایران پرسمان - با حضور سید محسن دلبری مدیرکل دفتر امور استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراسم معارفه مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویر احمد و اردبیل صبح امروز به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار شد.

با موافقت نمایندگان صورت گرفت؛ مجوز مجلس به سازمان فنی و حرفه ای برای دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی جهت توسعه مراکز آموزشی

ایران پرسمان - نمایندگان در نشست علنی مجلس شورای اسلامی، امروز (یکشنبه ۲۷ تیر)، سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور را مجاز به دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای توسعه مراکز آموزشی دانستند.

رویدادی برای استارتاپ‌های مرتبط با تعاون، اقتصاد جمعی و جامعه

ایران پرسمان - مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران « منتا » با همکاری مرکز نوآوری جهش و پرابلم ، در مرداد ماه سال جاری رویدادی برای استارتاپ های مرتبط با حوزه تعاون ، اقتصاد جمعی و جامعه برگزار می کنند.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر: پنج آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در هفته ملی مهارت در استان بوشهر افتتاح می شود

ایران پرسمان - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: با توجه به گستره مخاطبان آموزش فنی و حرفه‌ای و به‌ منظور ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت‌ آموزی در سطوح مختلف اجتماعی و افزایش منزلت اجتماعی و آموزش مهارتی، برنامه‌های متنوعی در هفته ملی مهارت در استان بوشهر اجرا خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان بر لزوم ایجاد حلقه ارتباط بین تعاونگران با بخش تعاون تاکید کرد

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: شرکت های تعاونی که در عرصه های مختلف فعال هستند می توانند با تعامل و ارایه خدمات متقابل به یکدیگر ضمن کاهش هزینه های خود به توسعه تعاونی ها و گردش سرمایه در داخل استان نیز کمک کنند.

انجمن صنفی کارفرمایی مراکز مشاوره کارآفرینی استان کرمانشاه تشکیل شد

ایران پرسمان - انتخابات هیات مدیره و بازرسان انجمن صنفی کارفرمایی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی استان کرمانشاه با حضور رئیس اداره توسعه کارآفرینی و رئیس اداره تشکل های کارگری و کارفرمایی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه برگزار شد

اقلام بهداشتی شستا در سیستان و بلوچستان توزیع شد

ایران پرسمان - فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) گفت: ۷۵۰ هزار عدد ماسک،۱۵ هزار لیتر محلول ضدعفونی‌ و همچنین ۱۴ مخزن آب با همکاری کمیته امدادامام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان در برخی مناطق این استان توزیع شد.

مدیرکل بهزیستی زنجان: کارفرمایان در ازای بکارگیری مددجویان تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت می‌کنند

ایران پرسمان - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: کارفرمایانی که مددجویان بهزیستی را در ازای پرداخت حقوق، بیمه و مزایا در چارچوب قرارداد قانون کار به کار بگیرند، می‌توانند علاوه بر دریافت حق بیمه کارفرمایی، به ازای هر مددجو از تسهیلات قرض الحسنه با سود چهار درصد بهره‌مند شوند.

ساير مطالب

تکذیب یک ادعا درباره طرح جنجالی مجلس توسط سخنگوی شورای نگهبان

حسرت عطاءالله مهاجرانی برای دیدار با فردین

توصیه‌های دو فعال اصولگرا و اصلاح‌طلب به رئیسی

روسیه: برجام مانند فرزندمان است و در قبال آن مسئولیت داریم

سفیر ایران در مسکو: روابط ایران و روسیه در دولت رئیسی مستحکم‌تر می‌شود

توقع بانوی اصلاح‌طلب از رئیسی درخصوص کابینه

روایت روحانی از کارهایی که می‌خواست در دولت انجام دهد و نشد

واعظی: امیدواریم بتوانیم جامعه‌ای در تراز آرمان‌های علوی بسازیم

توصیه‌ آیت‌الله جوادی آملی به اژه‌ای: مراقب غارتگران‌ِ قانون باشید

رئیس‌جمهور منتخب از خانه کودکان کار بازدید کرد

توئیت زاکانی درباره طرح فضای مجازی مجلس

واکنش مشاور وزیر کشور به طرح مجلس: هر تصمیم یا قانونی باید منطبق با حق الناس باشد

پاسخ مرکز پژوهش‌های مجلس به 15 سؤال مهم درباره طرح صیانت از حقوق کاربران

رئیسی: دولت باید برای از بین بردن آسیب‌های اجتماعی تلاش کند

امیر حیدری: نیروی زمینی ارتش تهدید کرونا را به فرصت تبدیل کرد

وزیر اطلاعات با مراجع تقلید دیدار کرد

واکنش حقوقدان معروف به اقدام اخیر رئیس دستگاه قضا

چهره اصلاح‌طلب: مردم هنوز از اصلاحات روی گردان نشده‌اند

پیشنهاد مطهری به رئیسی درباره FATF، برجام و رابطه با غرب

عضو موتلفه: رئیسی برای هیچ حزبی استثنا قائل نیست

آمادگی ایران برای برقراری صلح پایدار میان آذربایجان و ارمنستان

عمران‌خان: ترور سردار سلیمانی بزرگترین اتفاقی بود که در عمرم دیدم

پیام امام جمعه موقت تهران به رئیس دفتر رهبر انقلاب

ادعای وزیر خارجه آمریکا درباره مذاکرات هسته‌ای ایران

وال‌ استریت ژورنال: آمریکا به دنبال تحریم پهپادها و موشک‌های ایران است

نماینده مجلس: مشکلات کشورحاصل رویکرد اشتباه روحانی است

بلینکن: ایران هنوز تصمیم مهمی برای بازگشت به برجام نگرفته است

جهانگیری درگذشت مادر محسن امین‌زاده را تسلیت گفت

پورمختار: مخالف یکدست بودن حاکمیت هستم

واکنش وزیر ارتباطات به طرح مجلس درباره «صیانت از حقوق کاربران»

پیش بینی مطهری درباره طرح ضداینترنت مجلس

صفحه اینستاگرام اژه‌ای از دسترس خارج شد

قالیباف عید غدیر را به شخصیت‌های سیاسی و مذهبی جهان تشیع تبریک گفت

کاخ سفید: زمان برگزاری دور هفتم مذاکرات برجام مشخص نشده است

خط و نشان فرمانده نیروی دریایی سپاه برای دشمن

پیشنهاد آقاتهرانی به رئیس مجلس درباره بررسی طرح صیانت

ادعاهای بی‌اساس وزیر جنگ صهیونیست‌ها در پاریس علیه ایران

واکنش سید حسن خمینی به طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی

میرسلیم: سهم خواهان از کابینه رئیسی بوی کباب به مشام شان خورده است

هشدار محمود صادقی درباره عواقب طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی

درخواست ضدصهیونیستیِ نماینده ایران از شورای امنیت

توئیت دبیر مجمع درباره بررسی طرح صیانت از فضای مجازی

اعتراض پزشکیان به طرح صیانت از فضای مجازی

توضیحات قالیباف درباره طرح «صیانت از کاربران در فضای مجازی»

جواد امام: دنبال مطالبات مردم هستیم؛ سهمی نمی‌خواهیم

نیاز اصلی محور مقاومت در جنگ اقتصادی از زبان قالیباف

تاکید ترکیه بر ایجاد چارچوب 6 جانبه درخصوص قفقاز با حضور ایران

تصاویری از دیدار قالیباف با بشار اسد

روایت سخنگوی هیات رئیسه مجلس از نحوه بررسی طرح «صیانت از فضای مجازی»

واکنش نماینده اهواز به ادعای بازداشت کودکان در اعتراضات خوزستان

توصیه جلودارزاده به نمایندگان مجلس

بررسی نقشه راه تجاری صادرات و واردات بین شرکت‌های ایران و روسیه

فرمانده ارتش با خانواده شهید قیصری شاد دیدار کرد

آغاز زودهنگام جنگ روانی سناتورهای آمریکایی علیه رئیس‌جمهور منتخب ایران

بررسی تسهیل صدور روادید برای سفر شهروندان ایران و روسیه

نیکزاد: مسئولان کم‌کاری‌های گذشته درباره خوزستان را جبران کنند

قالیباف: تراز جنگ‌ها از نظامی و امنیتی به اقتصادی و اجتماعی تغییر کرده است

مراسم تحلیف رییس جمهوری منتخب ساعت 17 چهاردهم مرداد برگزار می‌شود

رییس‌جمهوری درگذشت حجت‌الاسلام سیدرضا حسینی را تسلیت گفت

شرط دیپلمات آمریکایی برای رفع تحریم‌های ناسازگار با برجام

جلسه غیرعلنی مجلس درباره طرح صیانت از کاربران فضای مجازی

طرح شفافیت آرای نمایندگان روی میز هیات رئیسه مجلس

نماینده دشت آزادگان و هویزه: از آمار کشته‌شدگان حوادث اخیر اطلاع‌ ندارم

نماینده مجلس: شرایط کرونا در گلستان سیاه است نه قرمز

نمایندگان 50 کشور در مراسم تحلیف رییس جمهوری منتخب شرکت می‌کنند

آخرین دیدار روحانی و هیئت دولت دوازدهم با رهبر انقلاب

دهنوی: پنجشنبه لیست کابینه به مجلس ارائه می‌شود

جانشین فرمانده سپاه: دشمن جرأت اجرای هیچ نقشه نظامی ‌علیه ایران ‌را ندارد

رئیس دیوان عدالت اداری منصوب شد

موافقت مجلس با بررسی طرح موسوم به صیانت از کاربران فضای مجازی

طرح صیانت از کاربران فضای مجازی با تغییراتی تصویب شد

نماینده مجلس: شکست تاریخی مجلس؛ روز خوبی نبود

رهبر انقلاب: در این دولت معلوم شد که اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد

هاشمی: کابینه فراجناحی به سبب انسجامی که در کشور ایجاد می‌کند لازم است

موافقان و مخالفان طرح صیانت از حقوق کاربران چه گفتند؟

با مصوبه امروز نمایندگان مجلس، چه بر سر اینترنت در ایران خواهد آمد؟

بلینکن با وزیر خارجه هند دیدار کرد؛ افغانستان و ایران محور رایزنی‌ها

ابوترابی: بررسی طرح فضای مجازی در کمیسیون مشترک باعث خروجی متقن آن خواهد شد

اطلاعیه دفتر رئیس جمهور منتخب درباره کابینه پیشنهادی

رهبر انقلاب: آمریکا حاضر نیست تعهد بدهد که نقض توافق را تکرار نمی‌کند

اندیشکده صهیونیستی: ایران همچنان تهدید اول ماست

روایت رهبر انقلاب از اصرار آمریکا برای گنجاندن یک جمله جدید در مذاکرات اخیر

خضریان: امروز روز مبارک و عیدی برای نمایندگان است

ادعای عباس عبدی درخصوص طرح صیانت از فضای مجازی

رهبر انقلاب: در این دولت معلوم شد اعتماد به غرب جواب نمی‌‎دهد

نماینده مجلس: فیلترینگ فضای مجازی در کشور مطرح نیست

تقی‌پور: گوگل و اینستاگرام مسدود نمی شوند

جنایات منافقین؛ از سوزاندن بیماران تا به دار آویختن روستاییان

انتقاد محسن رضایی از طرح جنجالی مجلس

حکم جدید روحانی یک هفته به پایان ریاست جمهوری

روایت سخنگوی هیات رئیسه مجلس از نحوه بررسی «طرح صیانت»

طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی؛ موافقان و مخالفان

توضیح قوه قضائیه درباره بررسی مجدد پرونده محکومان آبان 98

صفحه رسمی رئیس قوه قضاییه در اینستاگرام آغاز به کار کرد

ایرادات شورای نگهبان به طرح جوانی جمعیت

کنایه ضرغامی‌ به طرح صیانت فضای مجازی

آمریکایی ها در انتظار مراسم تحلیف

نمایندگان موافق و مخالف طرح صیانت از کاربران فضای مجازی

روحانی: بخش بزرگی از فراز و نشیب‌ها خارج از اختیار دولت بود

روایت غریب‌آبادی از جزئیات مذاکرات اخیر ایران با آمریکا و اروپا