ایران پرسمان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

ساختمان شهرداری منطقه ۱۶ به عکس شهدای کارمند شهرداری، مزین شد

ایران پرسمان - پیمان پورنصر شهردار منطقه ۱۶ صبح روز سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، با خانواده های شهدای شهرداری، همسر شهید کلاته و همسر و پسران شهید رعنایی مقدم دیدار کرد.

تداوم ارتباط شهرداری با نظام پزشکی تهران برای ارتقا سلامت شهروندان

ایران پرسمان - شهردار تهران با اشاره به رویکرد جدید مدیریت شهری مبنی بر شهروند محوری و مردم مداری در دوره جدید مدیریت شهری گفت: تداوم ارتباط با نظام پزشکی تهران بزرگ و انجام برنامه های مشترک به ارتقا سلامت شهروندان تهرانی کمک خواهد کرد.

آینده درخشانی پیش روی نظام جمهوری اسلامی قرار دارد

ایران پرسمان - شهر: شهردار تهران گفت: آینده درخشانی پیش روی نظام اسلامی قرار دارد و امیدواریم همه رهروان با توفیق شهادت این دنیا را ترک کنند که توفیقی بالاتر از آن وجود ندارد.

اجرای طرح خیابان کامل در منطقه یک بررسی شد

ایران پرسمان - اجرای طرح خیابان کامل درمنطقه یک حد فاصل میادین قدس و تجریش در نشست هم اندیشی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با شهردار منطقه یک، مورد بررسی قرار گرفت.

طرح استفاده سرویس دانش آموزان از حیاط مدارس

ایران پرسمان - شهردار منطقه ۱۷ از اجرای "طرح استقبال از مهر" در آستانه شروع سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ خبر داد؛ گفت: حیاط مدارس محیط امن برای استفاده از سرویس دانش آموزان به حساب می آید و دانش آموزان نیازی نیست به بیرون از محیط مدرسه مراجعه کنند که این طرح در پنج مدرسه در منطقه ۱۷ به اجرا در می آید.

مناسب سازی ۹۰ درصد ایستگاه های اتوبوس ویژه تردد جانبازان و معلولان

ایران پرسمان - شهردار منطقه ۱۷ بابیان اینکه تردد آسوده در معابر حق همه گروه های جامعه است، گفت: مناسب سازی ۹۰ درصد ایستگاه های اتوبوس معابر منطقه ۱۷ برای تردد جانبازان و معلولان صورت گرفته است.

تبدیل شبکه مترو تهران از حالت خطی به شکل حلقه یکپارچه

ایران پرسمان - مسأله احداث خطوط جدید در شبکه حمل و نقل ریلی زیرزمینی پایتخت، یک انتخاب نیست بلکه یک الزام است. نگاهی به پراکندگی ایستگاه‌های افتتاح‌ شده تا به امروز و همچنین ایستگاه‌هایی که قرار است در خطوط ۶ و ۷ تکمیل شوند،‌ نشان می‌دهد نحوه جانمایی آنها بر اساس طرح‌های جامع حمل و نقل ریلی تهران در دهه‌هایی بوده که گستره جغرافیایی و جمعیتی پایتخت به شکل کنونی نبوده است.

بررسی لایحه جامع پارکینگ ها در شورای شهر در آینده ای نزدیک

ایران پرسمان - شهر: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: به زودی با هماهنگی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران لایحه جامع پارکینگ عمومی‌ شهر مجدا بعد از بازنگری، رفع ایرادات و بروزرسانی در شورا شهر مطرح خواهد شد.

دفاع از حریم کشور و برقراری امنیت برای مردم مقدس است

ایران پرسمان - محمد اسماعیل کوثری گفت: جنگ‌ به ظاهر خشونت و کشتار دارد اما دفاع برای هر انسانی واجب است و این دفاع از حریم کشور و برقراری امنیت برای مردم مقدس است. اگر دفاع مقدس را گرامی می داریم به دلیل جنگ نیست و در واقع اقداماتی که مردم، امام (ره) و شهدا به عنوان الگوی تفکر انقلابی انجام دادند را گرامی می داریم.

استقبال منطقه۲۱ از هفته دفاع مقدس

ایران پرسمان - مصطفی بیگی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه۲۱ از برپایی برنامه های متعدد فرهنگی و اجتماعی به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس خبر داد.

ارسال ۸ تریلی اقلام و وسایل مورد نیاز به عراق برای خدمت رسانی به زائران

ایران پرسمان - شهردار تهران در مراسم اعزام خدام برای برگزاری مراسم اربعین امسال گفت: هشت تریلی اقلام مورد نیاز به کشور عراق ارسال شده است تا خدمت رسانی شایسته ای به زوار اباعبدالله الحسین (ع) ارائه شود.

پله های برقی ایستگاه تجریش فعال شدند

ایران پرسمان - مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از فعال شدن پله های برقی ایستگاه تجریش که به علت اختلال شبکه فاضلاب در سطح خیابان و نفوذ آب به این ایستگاه خاموش شده بودند،خبر داد.

بازآفرینی دلاوری دریادلان در دریاچه تهران

ایران پرسمان - مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران گفت: برنامه های در نظر گرفته شده برای هفته دفاع مقدس از ۳۰ شهریور از ساعت ۱۷ تا ۲۱ واقع در ورودی شرقی دریاچه شهدای خلیج فارس اجرایی خواهد شد و تا پنجم مهر ماه ادامه دارد.

تشریح ویژه برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس توسط شهردار منطقه ۲۱

ایران پرسمان - جلسه هماهنگی برگزاری ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس به میزبانی شهرداری منطقه ۲۱ و با حضور نمایندگان ناحیه مقاومت بسیج میثم تمار و حوزه مقاومت بسیج شهید ارغوانی منطقه ۲۱ برگزار شد.

گلوگاه های ایجاد فساد در شهرداری شناسایی شدند

ایران پرسمان - شهر: سرپرست سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت: گلوگاه های مختلف ایجاد فساد در شهرداری شناسایی شده است. با تغییر ساختار امکان ایجاد فساد را کاهش داده و از بین می بریم.

شهردار تهران میزبان مقامات لشکری و کشوری بود

ایران پرسمان - شهر: شهردار تهران در هفته‌ای که گذشت میزبان برخی وزرا، نمایندگان مجلس و همینطور شخصیت‌های نظامی و کشوری بود که در این نشست‌ها بر لزوم افزایش همکاری‌ها برای خدمت‌رسانی بهتر و بیشتر به شهروندان تهرانی تاکید شد.

رونمایی از کتاب "برآستان اشک"

ایران پرسمان - درآستانه گرامیداشت هفته دفاع مقدس ،کتاب "برآستان اشک" با حضور شهردار منطقه۲، جمعی از مدیران شهری ، فعالان عرصه فرهنگ و مطالعه و سهیلا آقائی شوکی، نویسنده کتاب در سرای محله پرواز رونمایی شد.

برپایی غرفه های فرهنگی ورزشی در منطقه ۴

ایران پرسمان - مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ گفت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، غرفه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی منطقه ۴ در جوار مقبره الشهدای دانشگاه امام حسین(ع) کار خود را آغاز خواهند کرد.

اعزام تیم درمانی شرکت شهر سالم به عراق همزمان با ایام اربعین

ایران پرسمان - مدیرعامل شرکت شهر سالم با اشاره به اعزام تیم‌های بهداشت و درمان شهرداری تهران به مناسبت اربعین به نجف و کربلا گفت: بیش از ۱۰ پزشک و پرستار به عراق اعزام می‌شوند.

انتصاب سرپرست سازمان مدیریت بحران شهر تهران به سمت «جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران کرونا»

ایران پرسمان - طی حکمی از سوی شهردار تهران سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به عنوان «جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران کرونای شهرداری تهران» منصوب شد.

ایجاد دفتر خدمات راهنما برای صدور پروانه

ایران پرسمان - شهر: رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیشنهاد این است که حتما یک دفتر خدمات راهنما درست شود و یک کارشناس آن ها را راهنمایی کند تا اقدامات صدور پروانه دست دلال ها نیفتد.

اجرای ۱۵ برنامه شاخص هفته دفاع مقدس در منطقه ۳

ایران پرسمان - به منظور تقارن برنامه های هفته دفاع مقدس با مراسم اربعین حسینی(ع)، ۱۵ برنامه شاخص برای اجرا در محلات منطقه ۳ در بازه زمانی ۲۷ شهریور الی ۳ مهر ماه پیش بینی شده است.

اعزام ۳۰۰ نیروی خدمات شهری شهرداری تهران به مراسم اربعین حسینی(ع)

ایران پرسمان - مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند از اعزام ۳۰۰ نفر از نیروهای معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در روز سه شنبه ۳۰ شهریور به شهرهای مقدس نجف اشرف و کربلای معلی خبر داد.

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در منطقه ۴ تهران

ایران پرسمان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ تهران همزمان با هفته دفاع مقدس گفت: گرامیداشت این هفته از اولویت ها و الزامات شهرداری هاست که با برنامه های ویژه ای به آن پرداخته شده است.

مشاور و مدیر کل حوزه شهردار منصوب شد

ایران پرسمان - علیرضا زاکانی با صدور حکمی سجاد محمد علی نژاد را به سمت مشاور و مدیر کل حوزه شهردار منصوب کرد.

یادبود هنرمند عرصه تئاتر در موزه محلات منطقه ۱۶

ایران پرسمان - پیمان پورنصر شهردار منطقه ۱۶ در این مراسم با اشاره به سخنان شهردار تهران مبنی بر استفاده از ظرفیت های نخبگان برای حل مشکلات مردم اظهار داشت: منطقه ۱۶، منطقه ای است که از بزرگترین ظرفیت نخبگان بهره مند است و مدیریت شهری منطقه از این ظرفیت برای پیشبرد اهداف محلات نه گانه استفاده می کند.

تجلیل از خانواده شهداء در منطقه ۹

ایران پرسمان - به مناسبت هفته دفاع مقدس در برنامه " آبروی محله " از خانواده معظم شهدای منطقه ۹ تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

مرکز ارائه خدمات مشاوره خانواده راه اندازی شد

ایران پرسمان - شهردار منطقه ۱۱ از ارائه خدمات مشاوره خانواده به شهروندان با عنوان طرح "خانواده یار" خبر داد که از سوی معاونت اجتماعی و فرهنگی از ۲۹ شهریور فعالیت خود را آغاز می کند.

ترویج سبک زندگی شهدا مهمترین راه مقابله با نفوذ فرهنگی دشمن است

ایران پرسمان - مدیرکل رفاه و امور ایثارگران شهرداری تهران با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه افزود: ترویج سبک زندگی شهدا مهمترین راه مقابله با نفوذ فرهنگی دشمن است.

افتتاح همزمان ۲ پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کرونا

ایران پرسمان - پایگاه تجمیعی واکسیناسیون چهل سرای مصلی امام خمینی (ره) با حضور سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، فرمانده ستاد مدیریت و مقابله با ویروس کرونا کلانشهر تهران، شهردار منطقه ۷، جانشین ستاد مقابله با کرونا سپاه محمد رسول الله و جمعی از فرماندهان و مدیران دستگاه های اجرایی سپاه، شهرداری و مرکز بهداشت شمال تهران افتتاح شد.

تکمیل ۷ کیلومتر از شبکه اصلی جمع‌آوری آب‌های سطحی بزرگراه فتح و آزادگان

ایران پرسمان - شهر: به گفته مدیرعامل شرکت خاکریزآب؛ درحال حاضر ۷ کیلومتر از شبکه اصلی جمع‌آوری آب‌های سطحی بزرگراه فتح حد فاصل بزرگراه آزادگان تا بلوار گل‌ها با استفاده از لوله بتنی (Pipe Jacking) در قطعات دو و سه آماده افتتاح است.

امیدواریم همکاری و پیوستگی ناجا و شهرداری روز به روز افزایش پیدا کند

ایران پرسمان - شهر: شهردار تهران گفت: در خصوص موضوع رفاه و امنیت و آسایش نیازمند همکاری با ناجا هستیم و امیدواریم که این زحمات به یک فعالیت مشترک منجر شود و خدمات متفاوت و پیوستگی ناجا و شهرداری روز به روز افزایش پیدا کند تا خادم خوبی برای مردم و سرباز خوبی برای رهبری معظم انقلاب باشیم.

سند ستاد مدیریت بحران کرونا تهران قابلیت گسترش دارد

ایران پرسمان - شهر: سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: در سند اولیه ستاد، ۱۴ بعد مختلف وجود دارد. البته این برنامه چون فشرده تهیه شده است مطمئنا با طرح شهید سلیمانی در مواردی هم پوشانی خواهد داشت. ولی این سند ۱۴۵ جزء دارد که می تواند به آن موارد دیگری نیز اضافه شود.

مناسب سازی ۱۲ هزار کیلومتر پیاده رو و ۸ هزار معبر بدون پیاده رو

ایران پرسمان - شهر: شهردار تهران درباره مناسب سازی معابر تهران گفت: در تهران ۱۲هزار کیلومتر پیاده رو داریم که باید مناسب سازی شوند و این در حالی است که ۸ هزار کیلومتر معابری در تهران داریم که پیاده رو ندارند.

نشست هماهنگی ویژه برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در منطقه ۱۸ برگزار شد

ایران پرسمان - نشست هم اندیشی و هماهنگی ویژه برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور سید محمد فیاض شهردار منطقه ۱۸ تهران، سرهنگ صفری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل (ع) و معاونین، مدیران و شهرداران نواحی منطقه ۱۸ برگزار شد.

برگزاری هم اندیشی برنامه های ویژه هفته دفاع مقدس

ایران پرسمان - نشست هماهنگی و برنامه ریزی برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور معاونین امور اجتماعی و فرهنگی، خدمات شهری و مالی منطقه و فرماندهی بسیج ناحیه حمزه سید الشهداء (ع) برگزار شد.

استفاده از انرژی خورشیدی چه صرفه اقتصادی دارد؟

ایران پرسمان - شهر: مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران گفت: در حال حاضر ۴۳ نیروگاه خورشیدی در سطح مناطق ۲۲گانه وجود دارد. به جز سه منطقه ۱۱، ۱۵ و ۱۸ مابقی مناطق شهرداری از انرژی خورشیدی بهره می برند و این در حالی است که ۳۳ ساختمان شهرداری و ۱۰ بوستان از انرژی تجدیدپذیر استفاده می کنند.

ساير مطالب

اروپا: اعضای برجام درباره ازسرگیری سریع مذاکرات اتفاق نظر دارند

انتقاد رئیس سابق صداوسیما از علی عسگری

دلایل رحیم‌پور ازغدی برای محاکمه روحانی

مسکو: حضور ایران در سازمان شانگهای بسیار مفید خواهد بود

آمریکا: درهای مذاکرات هسته‌ای همیشه باز نمی‌ماند

پاسخ ایران به فرافکنی وزیرخارجه انگلیس

دستور رئیس سازمان زندان‌ها برای پیگیری علت فوت شاهین ناصری

نگاهی به حضور روسای جمهور ایران در سازمان ملل؛ حاشیه‌هایی از نیویورک

منازعه «نتانیاهو» و «بنت» بر سر نقاشی‌های «بمب ایران»

توصیه وزیرخارجه به مجمع عمومی سازمان ملل

عضو کمیسیون امنیت ملی: برجام از اولویت اول نظام خارج شده است

امیر ایرانی: ملت ایران هیچ‌گاه از تحریم، تهدید و توطئه نمی هراسد

سخنان بایدن در مورد ایران در نشست مجمع عمومی سازمان ملل

نشریه سپاه: آمریکا ذلیلانه درخواست بازگشت به میز مذاکره را داده است

آلمان: در نشست سازمان ملل به موضوع برجام خواهیم پرداخت

انتقاد امیرعبداللهیان از بی عملی سه کشور اروپایی در اجرای تعهدات برجامی

رئیسی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی چه گفت؟

در لباس سربازی

سخنرانی رئیسی در مجمع عمومی سازمان ملل تا ساعاتی دیگر

تحلیل مقام سابق وزارت خارجه درباره توئیت اخیر اولیانوف

ایزدی: آمریکا نمی‌خواهد به متن فعلی برجام برگردد باید به او انگیزه بدهیم

دیپلمات روس: ایران خواستار راه‌حل برای احیای برجام است نه مذاکرات طولانی

کنایه نیش دار عضو جامعه روحانیت مبارز به روحانی

کوشکی: جلیلی هیچ‌وقت دنبال دبیری مجمع تشخیص نبوده است

قنادباشی: آمریکا می‌ترسد فرصت مذاکره برای همیشه از دست برود

رونمایی رئیسی از دکترین امنیتی دولت سیزدهم در سازمان ملل؛ از کنایه‌ به آمریکا تا برجام و منطقه

هاشمی طبا: هنوز تفاوتی با دولت روحانی حس نکردیم

شیرزاد: شکست اصلاح طلبان جوانمردانه نبود

روایت فضائلی از تعصب رهبرانقلاب به نام ایران

توضیح زاکانی درباره همکاری شهرداری تهران با ناجا

واکنش مقام آمریکایی به تغییر تیم مذاکره کننده برجامی ایران

گزارش توئیتری امیرعبداللهیان از دیدارهای امروز در سازمان ملل

کاروان جدیدی از تانکرهای حامل سوخت ایران وارد لبنان شد

آمادگی فنلاند برای کمک به احیای برجام

اظهارات مهم امیرعبداللهیان خطاب به بورل درباره برجام: مذاکرات را از سر می‌گیریم

وزیر خارجه در نشست چندجانبه بغداد در نیویورک چه گفت؟

پیشنهاد روحانی اصولگرا به دولت درخصوص تغییر استانداران

گلایه امیرعبداللهیان از آمریکا در دیدار با وزیر خارجه سوئیس

اظهارات وزیر خارجه اتریش در دیدار با امیرعبداللهیان درباره احیای برجام

تذکر به وزیر کشور برای جلوگیری از سرگردانی زائران اربعین

پیشنهاد ویژه امیرعبداللهیان به وزیر خارجه کرواسی

آمادگی ایران برای به اشتراک گذاشتن تجارب مقابله با تحریم‌های یکجانبه به اعضای D8

ماجرای جنگی که در برابر تهاجم 80 کشور بود

چهره اصولگرا: هر گروهی که اهل قدرت طلبی باشد، از دایره انقلاب اسلامی خارج است

مهمترین چالش دولت از نگاه طلایی

بازدید دادستان کل کشور از مجتمع شماره 10 شورای حل اختلاف تهران

امیرعبداللهیان به همتای لبنانی پیام داد

بازدید رئیس مجلس از سامانه 198

رئیس صدا و سیما حکم داد

طرح شفافیت آرای نمایندگان اصلاح شد

محسن رضایی: دفاع مقدس به ما آموخت که مردم می‌توانند در هر عرصه‌ای معجزه کنند

کنایه مهاجری به رئیسی؛ نکند رئیس‌جمهور احمدی‌نژاد است؟

کوثری: مذاکره برای مذاکره را نمی‌پذیریم

رئیس دفتر فرمانده کل قوا: توان رزمی برای پاسخگویی به هر نوع تهدید هوایی باید ارتقا یابد

روحانی کجاست؟

رونمایی از 220 اثر اسنادی دفاع مقدس با حضور فرمانده‌ سپاه

درخواست مسئولان دانشگاه آزاد از نخست وزیر عراق

شهیدی که از نظر حاج قاسم یک لشکر بود

فرمانده کل ارتش: نیروهای مسلح هر تهدیدی علیه آرمان‌های انقلاب را پاسخ می‌دهد

تحلیل ایمانی درباره سیاست‌های دولت برای مقابله با تروریسم اقتصادی

واکنش یک نماینده به بازدید از زندان‌ها

اتفاقات تازه در پرونده سکه ثامن

تجلیل از دو روحانی و 43 فرمانده سپاه دوران دفاع مقدس در مراسم «یادها و نام‌ها»

سفیر دانمارک جهت پیگیری وضعیت مادر ایرانی به وزارت خارجه دعوت شد

فرمانده نیروی دریایی سپاه: افول و پژمردگی را در چهره و گفتمان دشمنان می‌بینیم

اظهارات رئیس اسبق کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره تیم مذاکره کننده رئیسی

پیام وزیر اطلاعات به مناسبت هفته دفاع مقدس

رژه گسترده شناورهای بسیج دریایی در خلیج فارس

هادی خانیکی: روز گفت‌وگوی تمدن‌ها از حافظه تاریخی ما نمی‌رود

چند گمانه درباره آینده سیاسی روحانی

وزیرخارجه در دیدار با همتای آلمانی: سیاست دولت جدید گره نزدن اقتصاد داخلی به برجام است

سردار احمدی مقدم رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی شد

واکنش آمریکا به ارسال سوخت از ایران به لبنان

درخواست رئیس دانشگاه تهران از اژه‌ای برای آزادی یک دانشجوی زندانی

وزیر ارتباطات: از موبایل تولید داخل استفاده می‌کنم

تقدیر از والیبالیست‌های کشورمان در محل اقامت سفیر ایران در ژاپن

رئیس سازمان حراست کل کشور منصوب شد

رئیس سازمان زندان‌ها: دشمن می‌خواهد به واسطه اتفاقات زندان، نظام اسلامی را زیر سوال ببرد

پیام رهبر انقلاب به مناسبت قهرمانی تیم ملی والیبال کشورمان در آسیا

مقام حزب‌الله: واردات سوخت ایران به منظور حفظ کرامت مردم است

انتقاد موسوی لارگانی از شروط سفر اربعین

واکنش سرلشکر باقری به تهدیدات مسئولان رژیم صهیونیستی

رئیس جمهور: مسائل مالی و معیشتی معلمان یک بار برای همیشه باید حل شود

آغاز به کار نشست سالانه آژانس با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی ایران

اولین مکاتبه وزارت خارجه با مقامات بهداشت در زمینه تامین واکسن به روایت ظریف

پیشنهاد وزیرخارجه انگلیس به ایران برای لغو تحریم‌ها

مدیرکل آژانس: هیچ نگرانی در مورد برنامه هسته‌ای ایران وجود ندارد

جزئیات عملیات سپاه علیه گروهک‌های ضدانقلاب در شمال عراق؛ چهار مقر منهدم شد

رئیس سازمان انرژی اتمی: آمریکا تحریم‌ها را به شیوه عملی و قابل راستی آزمایی لغو کند

ادعاهای وزیر انرژی عربستان علیه برنامه هسته‌ای ایران

انتقاد اژه ای از برخی رویه های استعلامی برای گزارش درباره ویژگی های صلاحیتی افراد

آخرین مصوبات و تصمیمات کمیسیون ماده 10 احزاب

چهره اصلاح‌طلب: سیاست خارجی رئیسی و روحانی مثل هم است

رونمایی از لشکر رباتیک ایرانی با تکیه بر توان متخصصان داخلی

اذعان «باراک» به درماندگی رژیم صهیونیستی مقابل ایران

رئیسی: متأسفانه بعضی‌ها واردات واکسن را موکول به پذیرش FATF کرده بودند

توضیحات وزیر کشور درباره روند انتخاب استانداران

بادامچیان: عضویت ایران در شانگهای، باطل‌کننده تحلیل غلط اصلاح‌طلبان است

فلاحت پیشه: دولت رئیسی گام اول احیای برجام را از نیویورک بردارد

گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس درباره راستی‌آزمایی رفع تحریم‌ها