ایران پرسمان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی در پایتخت از امروز

ایران پرسمان - شهر: افزایش نرخ‌های جدید وسایل حمل و نقل عمومی شهر تهران (مترو، اتوبوس، تاکسی) از امروز یکم اردیبهشت ۱۴۰۰ متناسب با مصوبه شورای اسلامی شهر و تهران و ابلاغیه فرمانداری تهران اعمال شد.

تخلیه غیرقانونی پسماندهای ساختمانی باعث آلودگی نقاط مختلف زمین می شود

ایران پرسمان - شهر: معاون اول رئیس جمهوری گفت: علاوه بر تولید حجم بالای پسماندهای ساختمانی، شاهد تخلف افرادی هستیم که به صورت غیرقانونی پسماندها را در هر نقطه ای از شهر تخلیه می‌کنند و زمین و شهر را آلوده می‌کنند.

تفکیک و استفاده مجدد از پسماندهای ساختمانی سرمایه‌ای عظیمی را به چرخه ساخت و ساز برمی‌گرداند

ایران پرسمان - شهر: شهردار تهران با اشاره به اهمیت تفکیک و بازیافت پسماندهای ساختمانی گفت: این کار باعث می شود تا سرمایه عظیمی به چرخه ساخت و ساز بازگشته و از محیط زیست حفاظت شود.

باید عوارض پسماند برای کمک به شهر تهران در اختیار شهرداری قرار گیرد

ایران پرسمان - شهر: معاون اول رئیس جمهوری گفت: در حال حاضر عوارض پسماند از مردم گرفته می شود و در اختیار وزارت کشور و محیط زیست قرار می گیرد که باید این عوارض برای کمک به شهر تهران در اختیار شهرداری تهران قرار گیرد.

پیاده راه/ قسمت سوم: سید محمود دعایی

ایران پرسمان - سید محمود دعایی، روحانی، مبارز سیاسی کهنه کار و یکی از همراهان امام خمینی در نجف است. کارنامه سیاسی او در خود، شش دوره نمایندگی مجلس و ریاست موسسه اطلاعات را جا داده است. دعایی در این گفتگو با شوخی از خاطرات خود می‌گوید، از روزهای تبعید و عشقش به مادر تا شوخی با نمایندگان مجلس و فراکسیونهای خیالی. طنز و صراحت گفتار در کنار خاطراتی از قلب تاریخ این گفت‌وگو را بیش از پیش جذاب کرده است.

اولویت در انتصابات ، شایستگی و توانمندی افراد باشد

ایران پرسمان - شهردار منطقه ۱۸ تهران گفت : امروز ما نیازمند اطلاع رسانی گسترده و قوی میان شهروندان هستیم و آنها باید بدانند پروژه های ماشین محور سنوات گذشته، در دوره فعلی به پروژه های انسان محور مبدل و تعالی شأن انسانی در حوزه مدیریت شهری را در اولویت کار قرار داده ایم.

قدردانی معاون اول رییس جمهوری از کارکنان بهشت زهرا(س)

ایران پرسمان - شهر: معاون اول رییس جمهوری گفت: برای اقدامات و خدماتی که سازمان بهشت زهرا(س) در شرایط سخت کرونا ارائه کرد باید به صورت حضوری تشکر خود از این مجموعه را از سوی دولت اعلام کنیم.

نحوه حضور کارکنان شهرداری تهران در نیمه نخست اردیبهشت ۱۴۰۰

ایران پرسمان - بخشنامه دورکاری و کاهش حضور کارمندان شهرداری تهران با هدف قطع زنجیره بیماری کرونا در نیمه نخست اردیبهشت ۱۴۰۰، توسط معاونت برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران ابلاغ شد.

بازدید عضو شورای شهر تهران از پروژه احداث باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س)

ایران پرسمان - حجت نظری عضو شورای اسلامی شهر تهران، از آخرین اقدامات انجام شده به منظور اجرای پروژه احداث باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س)(محور شهری راه آهن تهران- تبریز) بازدید میدانی کرد.

برگزاری برنامه های اجتماعی کمپین همسایه هم

ایران پرسمان - "کتابخانه قفسه سیار"، «چای همسایگی»، «رویداد ورزش همسایگی»، «باغچه سبز ارکیده» و «آپارتمانی که من دوست دارم در آن زندگی کنم» در قالب «کمپین همسایه هم» در مناطق مختلف پایتخت اجرایی شد.

المان های مناسبتی زینت بخش فضای شهری منطقه ۲۰

ایران پرسمان - در گرامیداشت ماه پرفضیلت رمضان، تبلیغات محیطی، آذین بندی، نورپردازی، شستشو و پاکسازی نماها و فضاهای شهری در منطقه ۲۰ انجام شد.

آغاز عملیات ویژه نهرسازی در محور خیابان قزوین

ایران پرسمان - معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۱۰ با اشاره به اجرای عملیات عمرانی در ناحیه یک از آغاز عملیات ویژه نهرسازی و پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه پیاده روسازی در خیابان قزوین خبر داد.

اجرای ۴ هزار متر مربع پروژه کوچه رنگی در سطح منطقه ۵

ایران پرسمان - محمود کلهری شهردار منطقه ۵ با تاکید بر استفاده از رنگ و نقاشی در سازه های شهری که به نشاط و سر زندگی جامعه و شهروندان کمک می کند گفت:پروژه عظیم کوچه رنگی در فاز اول در ۴ هزار متر مربع در سطح منطقه ۵ اجرایی شد.

نوسازی تاکسی‌ها از اردیبهشت ۱۴۰۰ کلید می خورد

ایران پرسمان - شهر: سال گذشته نوسازی سه هزار و ۲۵۲ دستگاه تاکسی فرسوده در شهر تهران محقق شد. قرار بود این عدد چهار هزار و ۴۳۱ دستگاه باشد که به علت موکول شدن فرآیند اداری به روزهای پایانی سال، عملیات نوسازی هزار و ۱۷۹ دستگاه تاکسی انجام نشد.

انتخابات نباید به بحران بهداشتی در کشور و تهران تبدیل شود

ایران پرسمان - رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه باید برای برگزاری ۴ انتخابات پیش رو تصمیمات ویژه ای اتخاذ شود گفت: ما امیدواریم وزارت کشور، استانداری، فرمانداری و شهرداری تهران در کنار هم قرار گیرند و انتخاباتی را برگزار کنند که تبدیل به بحران بهداشتی در کشور و تهران نشود.

برای واردات واکسن باید محل اعتبار و برندهای مورد تایید مشخص شود

ایران پرسمان - مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران درباره واردات واکسن توسط این مجموعه گفت: هزینه واکسن، نظارت بر واردات واکسن و برندهایی که مورد تایید وزارت بهداشت است شفاف‌سازی شود.

جشنواره فرهنگ اقوام و مردم ایران در مترو تهران

ایران پرسمان - شهر: مترو تهران به عنوان بزرگترین سامانه حمل و نقل درون شهری روزانه شاهد میلیون‌ها مسافر با تنوع فرهنگی از گوشه و کنار ایران است؛ یعنی حرکت یک جریان زنده فرهنگی در شهر زیرزمینی تهران. این جریان زمینه‌ سازی می‌کند تا با اجرای برنامه‌ و برگزاری جشنواره‌های فرهنگی به معرفی این آداب و رسوم پرداخته شود.

توجه به «آزمایش» آغاز پیشرفت علمی و ارتقاء کیفیت زیست انسانی است

ایران پرسمان - در جهان امروز که تجربه و آزمون، پایه علم مدرن در خدمت به بشریت است، توجه به «آزمایش» مطابق با استانداردهای تجربی آغاز هر گونه پیشرفت علمی و ارتقاء کیفیت زیست انسانی محسوب می‌شود.

۶ میلیون قبض؛ بدهی تهرانی ها به شهر

ایران پرسمان - شهر: تا پایان سال ۱۳۹۸، در مجموع ۶ میلیون و ۴۲۱ هزار و ۱۹۶ قبض از قبوض شهری پرداخت نشده؛ اما بررسی اعداد و ارقام درآمدهای حاصل از درآمدهای پایدار نشان از آن دارد که تهرانی‌ها در پرداخت عوارض پسماند مسکونی خوش حساب‌تر هستند.

شهروندان حق نظارت و نظرسنجی بر روند اجرایی و پیشرفت پروژه های شهری را دارند

ایران پرسمان - سی و یکم فروردین ماه ۱۴۰۰، پویش دیگری از سه شنبه های بدون خودرو در منطقه ۲۱ با حضور شهردار، معاونین و مدیران ارشد شهری این منطقه با هدف رصد و پایش نقطه به نقطه شهرک شهید هاشمی نژاد واقع در ناحیه یک برپا شد.

رشد ۲۳۰ درصدی درآمد پایدار منطقه۶ در فروردین ۱۴۰۰

ایران پرسمان - شهر: بازطراحی فرآیندهای مودیان از سوی معاونت مالی و اقتصاد شهری و مشارکت شهروندان باعث رشد و ارتقای درآمدهای منطقه۶ در فروردین ۱۴۰۰ از محل درآمدهای پایدار شد.

تمدید مهلت ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران

ایران پرسمان - مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح های ترافیکی سازمان حمل و نقل و ترافیک، از تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک اصحاب رسانه تا ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ خبر داد.

غربالگری روزانه ۳۰۰ خانواده ساکن منطقه ۱۳

ایران پرسمان - شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به تشدید طرح غربالگری شهید سلیمانی در محلات این منطقه از رصد وضعیت سلامت ۳۰۰ خانوار همزمان با موج چهارم کرونا خبر داد.

اتمام پروژه بهسازی مسیر امامزاده شعیب در محله کن

ایران پرسمان - محمود کلهری شهردار منطقه ۵ با اشاره به روند سریع پروژهای توسعه محلی در منطقه ۵ و محله کن گفت: پروژه بهسازی مسیر امامزاده شعیب در راستای اجرای طرح های کوچک مقیاس و توسعه محلی در فروردین ۱۴۰۰ به اتمام رسید.

تشکیل ستاد خادم منتظر در منطقه ۴ تهران

ایران پرسمان - همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان و به منظور دستگیری از نیازمندان و اجرای پویش همدلی و حمایت از خانواده های کم درآمد، ستاد خادم منتظر در شهرداری منطقه ۴ تشکیل و کار خود را آغاز کرد.

کنترل کیفیت خدمات ارائه شده به شهروندان درحوزه شهرسازی

ایران پرسمان - پیمان پورنصر شهردار منطقه ۱۶ به همراه معاونین حوزه شهرسازی و معماری و خدمات شهری و محیط زیست منطقه از روند ارائه خدمات به شهروندان با هدف بررسی و رفع مشکلات پرونده های مختلف شهرسازی، معارضین فضای سبز و مشکلات ملکی بازدید به عمل آوردند.

رمضان؛ فرصتی برای انفاق و کمک به نیازمندان

ایران پرسمان - فلسفه وجودی ماه رمضان درک گرسنگانی است که از آنها در طول سال غفلت کرده ایم، کشیدن رنج فقرایی است که اگر همه ثروتمندان جامعه رفتار اقتصادی- دینی داشتند نباید به وجود می آمد.

اجرای ۱۷۰کیلومتر خط کشی محوری در معابر منطقه۲ پایتخت

ایران پرسمان - معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲ اعلام کرد: با هدف ایمن‌سازی و سهولت در تردد وسایل نقلیه، عابرین پیاده و معلولان، خط‌کشی محوری بیش از ۱۷۰کیلومتر از معابر انجام شد.

ورود متخصصان گودبرداری به بازار ساخت و ساز

ایران پرسمان - شهر: مدیرکل معماری و ساختمان معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران از ورود پیمانکار متخصص گودبرداری به بازار ساخت و ساز ساختمان خبر داده و گفت: وقتی گود از ۱۰ متر بیشتر باشد، اجرا و تمهیدات پایداری آن تخصص خاص خود را لازم دارد.

همسایگان شاکی مهرآباد

ایران پرسمان - ساکنان نزدیک فرودگاه مهرآباد، سال‌هاست که از آلودگی هوا و آلودگی صوتی ناشی از پروازها ناراضی بوده و گله‌مندند. موسوی‌لاری، شهردار منطقه ۹ تهران با تشریح وضعیت گسترش شهر در اطراف مهرآباد و اقدامات انجام شده توسط شهرداری تهران برای کاهش نارضایتی‌ها، راه‌حل اصلی حل مشکل را جابجایی فرودگاه مهرآباد می‌داند.

احداث و تکمیل مسیر دوچرخه در بزرگراه شهید همت

ایران پرسمان - عملیات احداث مسیر دوچرخه سواری پیوسته و ایمن منطقه ۳ که فاز اول آن در بلوار میرداماد به بهره برداری رسیده به بزرگراه شهید همت رسید.

توسعه متروی تهران؛ ایستگاه اقدسیه

ایران پرسمان - متروی تهران که از آن بعنوان یکی از پروژه های عظیم خاورمیانه یاد می شود، حالا به روزهای اوج خود نزدیک شده و قرار است بزودی ایستگاه های جدید در حال ساخت در خطوط ۳،۶و۷ به بهره برداری برسد. حال با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا و لزوم فاصله گذاری اجتماعی در اماکن عمومی، دغدغه اصلی مدیران شهری ایجاد فضایی امن و به دور از هرگونه خطر برای شهروندان است و این امر میتواند با گسترش شبکه حمل و نقل ریلی شهری و ایجاد زیرساخت های ایمن فراهم شود. بر همین اساس قرار است ایستگاه متروی اقدسیه در خط ۳ متروی تهران که به لحاظ استراتژیکی در نقطه ای مهم و حیاتی در منطقه ۱ و در خیابان موحد دانش قرار گرفته ، بزودی به بهره برداری برسد. گزارش تصویری زیر تنها گوشه ای از مجموعه تلاش های مهندسین ایرانی و همچنین مدیران شهری برای توسعه هرچه بیشتر این حمل و نقل ارزان و حیاتی را به تصویر کشیده است.

راه اندازی مرکز تسهیل و توسعه کسب و کار اجتماعی

ایران پرسمان - شهردار منطقه ۱۹ از ایجاد مرکز تسهیل و توسعه کسب و کار و کارآفرینی اجتماعی (توتیا) در این منطقه با هدف اشتغال زایی و توانمندسازی شهروندان خبر داد.

ساير مطالب

کودک همسری معضلی فرهنگی یا قانونی؟

گلایه از عدم توجه مجلس به لایحه دولت

سامانه ملی نمایشگاهی مد و لباس راه اندازی شد

گیل بانو به استقبال نوروز می رود

رو نمایی از سه طرح جدید مشترک با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

اجرای طرح "در پاسخ به کووید 19؛ برای زنان روستایی"

سخنرانی معاون رییس جمهور در گردهمایی جهانی حقوق زنان - 2021

بزرگترین گردهمایی جهانی حقوق زنان در سال 2021

شارقی: پروژه توان افزایی و ارتقاء تاب آوری در جوامع محلی استان تهران اجرا شد

اورژانس اجتماعی؛ جایی که صدای آسیب دیدگان شنیده می شود

نخستین نمایشگاه مجازی تولیدات تعاونی های بانوان به همت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حال برگزاری می باشد.

اولین جشنواره ملی فرهنگی، هنری و اجتماعی پروین

بانوان توانمند کاندید انتخابات شوراهای شهر و روستا شوند

شروط ضمن عقد کجا به درد می‌خورند؟

رونمایی از پورتال های اقدامات توانمندسازی  زنان سرپرست خانوار در جلسه بند ت

رونمایی از پورتال های اقدامات توانمندسازی  زنان سرپرست خانوار در جایه بند ت

هم پیمانی بین دستگاه ها برای زنان، اقدامی محوری و اصولی بوده است

حکایت زنانی که بار خانوار را به دوش می‌کشند

طیبه سیاوشی، عالیه شکربیگی، شیما قوشه و منیژه محمدی از تلاش‌های‌شان برای دفاع از حقوق زنان می‌گویند

جرای طرح "جهش حرکت" در استان کرمان با تکیه بر مشاغل خرد و خانگی

درخواست استمهال به وزیر کشور و رئیس‌جمهور برای رسیدگی قضایی به مساله جمعیت امام علی(ع)

ایده کنگره ملی "لشکر فرشتگان تاریخ‌ساز" برای تغییر ذهنیت ها بود

نقش اساسی زنان در به شکست نشاندن سیاست فشار حداکثری آمریکا

روز جهانی زن؛ ضرورت مبارزه با تبعیض اقتصادی علیه زنان

بحث و بررسی حریم خصوصی زوجین توسط دو دیدگاه متفاوت

رهبر معظم انقلاب اسلامی : زنان شهید، جانباز و آزاده از برترین قله‌های افتخارات هستند

برخورد لازم در سطح بین الملل با عوامل مقصر در قاچاق زنان نمی شود/ ضرورت اطلاع رسانی در مورد فضای مجازی

ابتکار: لایحه حضانت فرزندان توسط مادر در کمیسیون لوایح دولت

پایان کار رویداد سکوی پرتاب مانا با 3 میلیارد و 150 میلیون تومان سرمایه گذاری

گفتگوی ابتکار با فرزندان شهدای ترور

ضرورت بهره مندی از تجربیات موفق تشکل های حامی زنان آسیب دیده

واکنش معاونت زنان به ادعای «سکولار» بودن لایحه حمایت از زنان

زنان و اعتیاد ؛ اقدام مشترک معاونت امور زنان و خانواده و ستاد مبارزه با مواد مخدر

غرس نهال ایثار؛ هر شهید، یک درخت در یادواره 17 هزار زن شهید و جانباز

با پایان رای گیری، برگزیدگان دور هشتم زنان کارآفرین برتر مشخص شد

ماجرای بانوی خیری که دبیر کل سازمان ملل متحد از او تقدیرکرد

اختتامیه دهمین جشنواره مد و لباس فجر برگزار شد

عبور از پاندمی کرونا نیازمند حفظ سلامت جسمی و روانی خانواده است

همچنان منتظر بررسی لایحه حمایت از زنان در مجلس هستیم

زنان اعتیاد ؛ اقدام مشترک معاونت امور زنان و خانواده و ستاد مبارزه با مواد مخدر

تکریم شهید در جامعه بزرگداشت فرهنگ شهادت و ترویج نیکی‌هاست

افزایش 30 درصدی فعالیت بانوان به عنوان هیات علمی دانشگاه

چرا امام را حذف می کنند

رقیه صادق زاده: توانمندسازی بانوان، اقدامی در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی است

تلاش کردیم با 250 تفاهم یا موافقت نامه، همه دستگاهها را برای زنان پای کار بیاوریم

تأثیر زمان و مکان بر احکام فقهی نکاح بررسی شد

لبخند بر لبان کودکان با پویش بانوی مهربانی

بررسی آخرین وضعیت زنان و کودکان مصدوم و آسیب‌دیده سی‌سخت/تصاویر

گلناز نظامی: موفقیت چیزی جز موفقیت خواستن برای دیگران نیست

گلناز نظامی:موفقیت چیزی جز موفقیت خواستن برای دیگران نیست

بررسی چگونگی اجرای سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده استان یزد

مشاغل خانگی؛ امکانی برای حضور برابر زنان در فرصت‌های شغلی

زنان و نقش انکار ناپذیر آنها در مدیریت کشور

مجلس هنوز لایحه حفظ کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت را اعلام وصول نکرده است

حمایت های اجتماعی از زنان و دختران

نگرانی از تأثیر کرونا بر ترک تحصیل دختران / مخالفت با کودک‌همسری و افزایش سن ازدواج

نخستین یادواره ‌"لشکر فرشتگان تاریخ‌ساز" در جوار مرقد شهید سلیمانی برگزار شد‌

بانوی کارآفرین کجوری و صرف فعل توانستن

فراخوان هنری طراحی آثار حجمی با موضوع یادبود هفده هزار زن شهید، جانباز و آزاده

روایت یک عکاس از روزهای سخت زلزله زدگان سی‌سخت + تصاویر

رشته توییت درباره خروج زن از کشور

افزایش 44 درصدی مدیران زن در وزارت جهاد کشاورزی طی 3 سال اخیر

دادستانی حق ورود به ماجرای ممنوع‌الخروجی سرمربی تیم اسکی زنان را دارد

کهنه خشونتی دیگر علیه زنان

توان‌افزایی زنان و خانواده‌ها در ترویج  فرهنگ مصرف بهینه انرژی

موفقیت زنان روستایی استان

تکذیبیه

دختران آینده ساز هوا فضای کشور

آرمان‌های نسل جدید و نسل انقلاب یکسان است، فقط روش‌ها متفاوت است

خودکشی پدیده‌ جهانی و پیچیده است/ عوامل موثر در خودکشی نوجوانان

تاثیر مشارکت زنان در اشتغال و توسعه پایدار

ارتقای جایگاه زنان در دولت تدبیر و امید

حذف مهریه، تهدیدی علیه زنان

واکنش کمیسیون حقوق بشر کانون وکلای دادگستری مرکز به اظهارات معاون وزیر کشور پیرامون وضعیت کودک همسری روستاها

درخشش بانوان ایرانی در عرصه آموزش عالی، بی‌نظیر و مثال‌زدنی است

ازدواج در کودکی عامل فخر برخی خانواده‌ها

گفتگوها برای تعامل در خانواده در نشست منطقه ای تهران

هنرنمایی زنان پیشروی الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی

حمایت طلبی معاونت امور زنان و خانواده از سیاستگذاری خانواده‌محور در همه‌گیری کووید19

شرکت‌کنندگان نشست بین‌المللی «زنان، صلح و امنیت پایدار»: جایزه جهانی زنان و صلح جهانی راه‌اندازی شود/ حضور چهار زن در تیم مذاکرات صلح با طالبان

ضرورت تصویب قوانین بین‌المللی برای برخورد با قاچاقچیان زن و دختر / افزایش آمار خشونت ضد زنان در کشورهای جنگ‌زده

افتتاحیه برخط دوره آموزشی مطالعات زنان

مسأله شهادت و جانبازی جنسیت نمی‌شناسد

با حضور معصومه ابتکار: افتتاح 3 طرح توانمندسازی زنان در استان اصفهان

جمعیت دختران دانش آموخته در ایران رو به افزایش است

حوزه زنان کارآفرین از مهم ترین بخش‌های سند ارتقا وضعیت زنان و خانواده است

تصمیمات در حوزه زنان در حد شعار و تشریفات باقی نمانده و به مرحله اجرا رسید

لایحه «حمایت از زنان در برابر خشونت» در انتظار اعلام وصول مجلس

دبیرکل سازمان ملل درباره اقدامات کشورها برای توانمندسازی زنان گزارش داد؛ از جمله گزارش ایران

نشست ابتکار با زنان موفق مهاجر مقیم ایران

مرور برش هایی از ظرفیت سازی وزارت کشور در آغاز چهل و سومین سال انقلاب اسلامی

کارآفرینی در  میان زنان ایرانی در حالی رشد کرد که حلقه تحریم های ظالمانه هر روز تنگ تر شد

ماجرای لغو برنامه معصومه ابتکار در شبکه 3 چه بود؟

رئیس جمهور در مراسم بزرگداشت روز زن: مکتب، مرام و اعتقاد ما، جایگاه برتری برای مرد قائل نیست و برتری در تقوی، علم، کار وکوشش و جهاد است

رونمایی از سامانه رصد و پایش زنان و خانواده با حضور رییس جمهور

حرمت مقام مادر؛ کلیشه‌ای یا واقعی؟

مادران و زنان سرزمین‌مان روزتان مبارک، دل‌تان شاد

آغاز هشتمین دور انتخاب زنان کارآفرین برتر با آرای مردمی به نام مبارک حضرت زهرا (س)

رهبر معظم انقلاب اسلامی: قوی‌ترین پایه تربیت فکری و روحی انسان در کانون خانواده قرار دارد

اقدامات دولت در مقابله با کودک همسری