ایران پرسمان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

کاشت درختان مثمر به یاد شهدای ستایشگر و پیرغلامان اهل‌بیت(ع)

ایران پرسمان - ویژه‌برنامه کاشت نهال به یاد مداحان شهید و پیرغلامان اهل‌بیت(ع) با مشارکت بنیاد دعبل خزاعی و مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۲۲ یکشنبه ۱۷ اسفندماه به مناسبت روز درختکاری در بوستان باغ نوی فرهنگ‌سرای تهران برگزار شد.

متفاوت ترین آئین درختکاری در منطقه۲۱ برگزار شد

ایران پرسمان - مراسم روز درختکاری و هفته منابع طبیعی سال ۹۹ در منطقه۲۱ با حضور اعطاء عضو هیات رئیسه و سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران، مالک حسینی مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی و رجب زاده شهردار منطقه۲۱ برای کودکان کار و خیابان تحت پوشش مرکز پرتو در بوستان شهدای گمنام شهرک پاسداران برگزار شد.

غرس بیش از ۱۵ هزار اصله نهال در جنگل ها و بوستان ها

ایران پرسمان - "محمد محمددوست" شهردار منطقه ۴ ،گفت: همزمان با آغاز هفته درختکاری و منابع طبیعی، بیش از ۱۵ هزار اصله نهال مثمر و غیر مثمر در بوستان های محلی و جنگلی و سطح معابر و محلی و بزرگراهی غرس می شود.

کاهش ۵۰درصدی تلفات سوانح رانندگی

ایران پرسمان - سرپرست شهرداری منطقه ۲ گفت: با اجرای اقدامات ترافیکی و ایمن سازی معابر،تلفات حوادث رانندگی در شبکه بزرگراهی و معابر شهری منطقه درسال جاری نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد کاهش یافت.

غرس نهال با مشارکت اقشار مختلف شهروندان در بوستانها

ایران پرسمان - به مناسبت فرا رسیدن پانزدهم اسفند ماه مصادف با آغاز هفته درختکاری، اقشار مختلف شهروندان منطقه ۱۸ تهران دوشادوش مدیران شهری مبادرت به غرس نهال در بوستانهای شاخص کردند.

امرودی: دانش‌آموزان سرمایه و شکل‌دهنده آینده این کشور هستند

ایران پرسمان - رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در آیین اختتامیه پویش دانش‌آموزی «مدرسه انقلاب» گفت: اگر قرار است تغییر ایجاد شود، بهترین جا مدرسه است. زیرا دانش آموزان سرمایه و شکل‌دهنده آینده این کشور هستند.

ویژه برنامه روز درختکاری با حضور عضو شورای اسلامی شهر تهران

ایران پرسمان - آئین کاشت نهال به مناسبت گرامیداشت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی با حضور رئیس کمیته ایمن سازی در حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران، شهردار و جمعی از معاونین و مدیران منطقه ۷ در بوستان های قصر و آزادگان و همچنین مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانوی مرودشت برگزار شد.

نوروز ۱۴۰۰ در شمیران خاطره انگیز خواهد شد

ایران پرسمان - نوروز ۱۴۰۰ شمیران، با نگهداشت هر چه مطلوبتر شهر و فضاسازی های محیطی، خاطره انگیزتر، زیباتر و نشاط آور تر برای شهروندان خواهد شد.

تا زمان فراگیری واکسن کرونا در تهران، شهر نباید رها شود

ایران پرسمان - رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران گفت: تا زمان فراگیری کامل واکسن کرونا در تهران، این شهر به مدیریت جدی نیاز دارد و دستگاه های مسئول در مقابله با بیماری کرونا نباید از شرایط موجود خسته شوند.

بزرگراه ها،خیابان ها و میادین در اولویت سندزنی هستند

ایران پرسمان - شهر: سند میدان آزادی به دلیل آنکه به نام دولت و یا شهرداری نبود، خسارت‌های زیادی متحمل می‌شد، درواقع برای زمینی که متعلق به دولت و شهرداری بوده از سوی اشخاص سندهایی گرفته و خسارت از دستگاه‌های مختلف گرفته شده بود.

تولید انبوه قطار ملی، توسعه پایدار اقتصادی ایجاد می کند

ایران پرسمان - شهر: تولید انبوه قطار ملی که به زودی از آن رونمایی می شود می تواند به رونق بخشی ده ها کارخانه، ایجاد دستکم ۱۵ هزار شغل و در نهایت ایجاد اشتغال دائمی به عنوان مهم‌ترین مولفه‌ پایداری اقتصاد بیانجامد.

بازدید و افتتاح پروژه جنگل کاری ۱۰۰۰هکتاری در بوستان جنگلی تلو

ایران پرسمان - مراسم بازدید و افتتاح پروژه جنگل کاری ۱۰۰۰هکتاری در بوستان جنگلی تلو صبح روز یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، پیروز حناچی شهردار تهران، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شهر تهران و جمعی از معاونین شهرداری و اعضای شورای شهر در کمربند سبز تهران برگزار شد.

بازدید از پروژه جنگل کاری ۱۰۰۰هکتاری در بوستان جنگلی تلو

ایران پرسمان - مراسم بازدید و افتتاح پروژه جنگل کاری ۱۰۰۰هکتاری در بوستان جنگلی تلو صبح روز یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، پیروز حناچی شهردار تهران، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شهر تهران و جمعی از معاونین شهرداری و اعضای شورای شهر در کمربند سبز تهران برگزار شد.

استقرار استارتاپ‌های مدیریت شهری در برج فناوری امیرکبیر

ایران پرسمان - شهردار منطقه ۶ تهران از از انعقاد قرارداد ناحیه نوآوری تربیت مدرس خبر داد و گفت: منطقه ۶ تهران با توجه به استقرار دانشگاه‌هایی نظیر دانشگاه تهران، صنعتی امیرکبیر و تربیت مدرس در این منطقه، ظرفیت دارد تا هاب نوآوری کشور باشد.

مرکز پیشرو در شناسایی حریم گسل ها و مطالعات فرونشست زمین

ایران پرسمان - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از همکاری با مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در زمینه های تبادل داده های لرزه نگاری، شتاب نگاری ، فرونشست زمین و اجرای طرح بهسازی لرزه ای نسبی ساختمان ها خبر داد.

حذف مصوبه برج باغ، جلوی تخریب بسیاری از باغ ها را گرفت

ایران پرسمان - شهر: رییس شورای شهر تهران در آیین بهره برداری از هزار هکتار از کمربند فضای سبز شمال شرق تهران گفت: با حذف مصوبه برج باغ ها جلوی تخریب تعداد زیادی از باغ ها که در مسیر تخریب بودند، گرفته شد.

ساخت ۷۴ بوستان جدید در تهران

ایران پرسمان - شهر: شهرداری تهران از سال ۹۶ تا آذر ماه سال ۹۹، ۷۴ بوستان جدید در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران ساخته است که مناطق ۲۲ و ۱۸ با ۹ بوستان بیشترین تعداد را داشته اند.

صیانت از فضای سبز کشور با مشارکت آحاد ملت امکانپذیر است

ایران پرسمان - معاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه درختکاری آشتی با طبیعت است، گفت: این سنت نیکو نمادی از سازگاری انسان با طبیعت است، زیرا درخت نماد زیبایی و زندگی است و در فرهنگ و تمدن اسلامی و ایرانی همواره توصیه‌های موکد برای صیانت و حفاظت از فضای سبز و درخت به عنوان نماد حیات بخشی و زایندگی جهان شده است.

توزیع ۱۰ هزار اصله نهال رایگان

ایران پرسمان - به منظور افزایش و توسعه سرانه فضای سبزی تعداد ۱۰ هزار اصله نهال رایگان در منطقه ۳ توزیع شد.

آثار برگزیده کارگاه عکس معرفی شد

ایران پرسمان - شهر: نخستین کارگاه عکس ملاقات با خیابان با انتشار بیانیه هیأت داوران و انتخاب عکس های برتر به پایان رسید.

پویش «همسایه؛ سپاس »

ایران پرسمان - در راستای ارج نهادن به صبر و شکیبایی همسایگان و اهالی مناطق پیرامونی کارگاه های عمرانی ایستگاه های در حال ساخت و تکمیل شبکه مترو، این شرکت از این پس در خاتمه عملیات احداث هر ایستگاه، با سرکشی به همسایگان املاک پیرامونی و هم محله ای های ایستگاه ساخته شده، ضمن عذرخواهی از مشکلات و دردسرهای ناخواسته فعالیت های عمرانی مربوط به ساخت ایستگاه و طلب عفو و حلالیت از همسایگان محترم و صبور ایستگاه ها، به رسم یادبود با اهدا یک یادگاری ناقابل، از شهروندان نجیب پایتخت سپاسگزاری خواهد کرد .

تور عکاسی از پروژه های منطقه ۱۶

ایران پرسمان - صبح شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ جمعی از عکاسان رسانه ها از سیلوی گندم تهران , کوچه های رنگی منطقه شانزده و بوستان ترافیک , با همکاری آژانس عکس تهران و روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۶ ببازدید به عمل آوردند و پس از آن با شهردار منطقه به بحث و گفتگو پرداخت.

کوچه های رنگی منطقه شانزده

ایران پرسمان - چند کوچه در نواحی مختلف منطقه ۱۶ با مشارکت شهرداری و اهالی محل رنگی شد تا فضای رخوت و سستی را از این محل دور کند و روحیه اهالی آن را با رنگهای دیوار و کف بالا ببرد.

کاشت ۱۱۰ درخت به نام شهدا در بوستان آزادگان

ایران پرسمان - ۱۱۰ اصله درخت همزمان با روز درختکاری و هفته منابع طبیعی با حضور شهردار منطقه و خانواده معظم شهدا در بوستان آزادگان به نام معزز شهدا کاشته شد.

غرس صدها اصله نهال به یاد شهدا

ایران پرسمان - به مناسبت فرا رسیدن هفته منابع طبیعی و درختکاری ، صدها اصله نهال به یاد شهدا و چهره های شهیر و نامدار عرصه های مختلف در بوستانهای منطقه ۱۸ پایتخت غرس شد.

ارائه خدمات گردشگری و جذب سرمایه گذاران در سال ۱۴۰۰

ایران پرسمان - ‌منطقه یک آماده توسعه گردشگری و جذب سرمایه گذاران در این حوزه و برقراری ارتباط با شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها در راستای ارائه خدمات مطلوبتر گردشگری به شهروندان در سال ۱۴۰۰ است.

تجلیل از فعالان و دوستداران محیط زیست

ایران پرسمان - به مناسبت هفته منابع طبیعی ،مراسم غرس نهال و تجلیل ازفعالان محیط زیست با حضور مدیران شهری منطقه ۲ وخانواده معظم شهدا در گلزار شهدای گمنام بوستان پرواز برگزارشد.

جشن خدمت با چاشنی گذر از مرز ۱۱۰ هزار تن آسفالت

ایران پرسمان - مدیریت شهری منطقه ۱۸ تهران به مناسبت گذر از مرز پخش ۱۱۰ هزار تن آسفالت در معابر و کوچه ها طی سه سال اخیر، مراسمی را تحت عنوان جشن خدمت برگزار کرد.

بازپیرایی و راه اندازی آبنماهای منطقه۱۳

ایران پرسمان - شهردار منطقه۱۳ از راه اندازی و بازپیرایی سه آبنمای بوستان های خیام، مهربان و فلکه دوم نیروی هوایی این منطقه در آستانه فصل بهار خبر داد.

تاثیر نهادهای دارای قدرت در نادیده انگاشتن حقوق و منافع عمومی در شهر

ایران پرسمان - شهر: در منطقه ۲۲ در سال‌های گذشته ذینفعان متکی بر قدرت، یعنی همه نهادها و سازمان های وابسته به حکومت اعم از دولت، نظامی ها و موسسات عمومی غیردولتی که به واسطه نقششان در قدرت برخلاف اینکه منافع عمومی ایجاد کرده که ضوابط و مقررات را رعایت کنند، تخطی از ضوابط صورت گرفت.

توضیح روابط عمومی معاونت مالی و اقتصاد شهری در خصوص یک خبر

ایران پرسمان - در خصوص مصاحبه منتشر شده در پایگاه خبری رویداد۲۴ مبنی بر گفتگو با عبدالحمید امامی معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با آن رسانه،روابط عمومی این معاونت توضیحاتی را در خصوص شفاف سازی موضوع منتشر کرد.

طرح نهضت درختکاری آغاز شد

ایران پرسمان - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲ گفت : همزمان با اجرای طرح فراگیر توزیع و کاشت نهال در باغچه منازل شهروندان ، ۱۲ پایگاه توزیع نهال در بوستان های منطقه۲ مستقر هستند.

اجرای بیش از ۱۱۰ هزار تن آسفالت در معابر

ایران پرسمان - در مراسمی با حضور صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، اجرای بیش از ۱۱۰ هزار تن آسفالت در معابر منطقه ۱۸ گرامی داشته شد.

تلاش شهروندان مرکز شهر برای تحقق شهر زیست‌پذیر

ایران پرسمان - شهردار منطقه ۱۲ گفت: در آخرین هفته درختکاری قرن، دانش‌آموزان دوچرخه‌سوار قلب تهران از دبیرستان پانزده خرداد تا بوستان شهر واقع در منطقه ۱۲ را رکاب زدند و در قدیمی‌ترین بوستان شهر تهران، نهال کاشتند.

تحقق حق بر شهر در پویش موتورسوار خوب

ایران پرسمان - طی سالهای اخیر شاهد افزایش چشمگیر تولید و بهره برداری از موتورسیکلت در کشور و به ویژه در شهر تهران هستیم. قیمت پایین به نسبت دیگر وسایل نقلیه، قدرت مانور بالا، تسریع در عبور و مرور، عبور از محدوده های غیرمجاز نظیر طرح ترافیک و زوج و فرد، کاهش هزینه سوخت، بیکاری و استفاده از این وسیله به منظور امرار معاش از جمله دلایلی است که باعث افزایش استفاده شهروندان تهرانی از موتور سیکلت شده و شهر تهران را به شهر موتورسیکلت ها تبدیل کرده است که در خور آن نیست.

شهردار منطقه ۹: میدان آزادی مهمترین پلازای شهری می شود

ایران پرسمان - شهر: میدان آزادی باید به مهم‌ترین پلازای شهری تهران تبدیل شود. این بنا به عنوان شاخص‌ترین بنای مدرن که با هویت معماری ایرانی شکل‌گرفته باید ساماندهی شود و بر همین اساس تلاش می کنیم تا یک پلازای در خور شهر تهران داشته باشیم.

پیوستن۳۹ کوچه به طرح کوچه دوستی و سبز

ایران پرسمان - شهردار منطقه ۱۷ گفت: اجرای طرح کوچه«دوستی» و کوچه «سبز» باهدف تعلق محله ای و مشارکت اهالی ۲کوچه دوستی و ۹ کوچه سبز به اجرا در آمده است که به دلیل استقبال همشهریان از این طرح ۲۸ معبر محلی دیگر نیز روند اجرای این طرح آغاز خواهد شد.

۱۸۰ هکتار از اراضی منابع طبیعی تحویل منطقه یک شد

ایران پرسمان - ۱۸۰هکتاراز اراضی منابع طبیعی با توجه به تفاهم شهرداری منطقه یک با سازمان جنگل ها و منابع طبیعی با هدف توسعه فضاهای سبز و عرصه گردشگری، تحویل منطقه یک شد.

قدردانی مدیرعامل مترو از کارکنان

ایران پرسمان - مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه ۱۶ اسفند سالگرد بهره برداری از مترو است گفت: بعد از گذشت ۲۱ سال بهره برداری، متروی تهران بزرگترین شبکه ریلی در شبکه حمل و نقل ریلی درون شهری است.

هفته درخت در تهران

ایران پرسمان - شهر: شهرداری تهران در هفته منابع طبیعی (۱۶ تا ۲۲ اسفند) در نقاط مختلف تهران با حضور مقامات کشور از جمله معاون اول رئیس جمهوری، شهردار تهران، وزیر امور خارجه، سفرا، اعضای شورای شهر و... درختکاری خواهد کرد.

موافقتنامه شهرداری با سازمان برنامه و بودجه برای تولید قطار ملی

ایران پرسمان - شهر: به گفته شهردار تهران، مدیریت شهری برای جبران کمبود قطارهای مترو، موافقت نامه‌ای با سازمان برنامه و بودجه کشور مبنی بر تولید قطارهای داخلی با عمق داخلی سازی ۸۰ درصدی تجهیزات خواهد داشت.

کاشت ۶۵ هزار گلدان و درخت در منطقه ۱۵

ایران پرسمان - بیش از ۶۵ هزار گونه گیاهی شامل درخت، نهال، گل، پیاز و گلدان لاله در طرح استقبال از بهار ۱۴۰۰ در منطقه ۱۵ کاشته شده است.

برگزاری مراسم روز درختکاری با حضور ۴ عضو شورای اسلامی شهر تهران در منطقه ۱۹

ایران پرسمان - مراسم گرامیداشت هفته منابع طبیعی و درختکاری با حضور احمد مسجد جامعی، مجید فراهانی، شهربانو امانی و الهام فخاری از اعضای شورای اسلامی شهر تهران، شهردار منطقه ۱۹، مدیران شهرداری و شورایاران منطقه در بوستان بزرگ ولایت برگزار شد.

ساير مطالب

میزان تاب آوری نشان از توسعه زیر ساخت های شهری

تور عکاسی از پروژه های منطقه 5

آیین درختکاری دوچرخه سواران تهران

بازدید شهردار منطقه 7 از روند اجرای پروژه های توسعه محله ای 1400

درخت؛ فرصت نفس کشیدن طبیعت

کاشت 2 هزار درخت در مسیر فرودگاه امام (ره) تا عوارضی قم

دوچرخه‌سواری خانوادگی

توزیع 500 تن محصولات پروتئینی تنظیم بازار در میادین تره بار

تردد واستفاده آسوده جانبازان و معلولان از تجهیزات بوستان ها

نقش زندگی بر دیوارهای محله نعمت آباد

«تهران 1400» با حرکت به سوی توسعه پایدار در قلب طهران

توزیع نهال رایگان به شهروندان در بوستان ها

اراضی عباس آباد نماد انسان‌محوری در تهران

امیدوارم لایحه درآمدهای پایدار مشکلات مالی شهرداری ها را برطرف کند

توسعه محلات در منطقه 16 تهران

‌شورای سیاستگذاری هفته روابط عمومی سال 1400

به زودی از قطارملی رونمایی می شود

بهسازی و احداث مسیر پیاده رو در 47 معبر

بازشدن روزنه‌های روشنایی برای اصلاح ساختار جمع‌آوری پسماند تهران

پویش شناسایی نقاط حادثه خیز با مشارکت مردمی

بهره برداری از پروژه های عمرانی، زیست محیطی و ترافیکی

واگذاری بازار روزها طی فرایندی شفاف برای اولین بار

توزیع 8 هزار اصله نهال میوه در منطقه 15

کاشت نهال به یاد زنده یاد علی اکرمی در بوستان جنگلی کوهسار

بررسی فرونشست‌های شرکت مترو

اجرای طرح ضربتی ساماندهی صنایع و اصناف منطقه 9

نهال یادبود درگذشتگان بیماری کرونا کاشته شد

کاشت نهال یادبود درگذشتگان بیماری کرونا

«تهران درخت دارد»؛ چهار برنامه ویژه به مناسبت روز درختکاری

ایجاد بزرگ‌ترین پاتوق محله‌ای تا احداث پلازای شهری در میدان گلها

اعتماد اجتماعی مهم ترین چالش جلب مشارکت مردمی هنگام بحران

پیشگیری از ارزبری مهم‌ترین هدف ساخت قطار ملی است

آغاز واکسیناسیون کرونا کارکنان سازمان بهشت زهرا

پیش‌بینی درآمد 17 هزار میلیارد تومانی از شهرسازی در سال 1400

تعطیلی فعالیت کارگاه های ساختمانی در روز های جمعه

اجرای پروژه هوشمند سازی بوستان جنگلی سرخه حصار

حناچی: ٢ هزارمیلیارد از بودجه ١٤٠٠ به رضایتمندی شهروندان اختصاص یافت

عطایی: 300 پروژه کوچک مقیاس محله ای اجرا می شود

ربیعی: منطقه 16 تاریخ ادبیات سیاسی ایران است

16 کیلومتر مسیر دوچرخه در منطقه 16 تکمیل می شود

توسعه متروی تهران؛ ایستگاه دولاب

متروی تهران بزرگترین کتابخانه مجازی را دارد

فراخوان اولین دوره مسابقه سراسری ‌داستان کوتاه بحران

احداث مسیر دوچرخه از میدان توحید تا صادقیه

معابر منطقه 19 بهاری می شود

پایش میدانی شهرک شهرداری با حضور شهردار و مدیران منطقه21

درخشش دختران مرکز پرتو منطقه 15 در لیگ داژبال شهر تهران

مصوبات زمین مانده موتور سیکلت فرسوده یکی از عوامل آلودگی هوای پایتخت

دوچرخه، وسیله نقلیه و تفریح من است

افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی در سال 1400

رکوردزنی ایران در ساخت قطار ملی

ضرورت تغییر رویکرد در مدیریت شهری

شهر فروشی متوقف شده است

پویش سه شنبه های بدون خودرو

ساماندهی کودکان کار؛ از مطالبه تا سهم دستگاه‌ها

مدیریت شهر باید بر مدار تخصص بچرخد نه سیاست

روند 95 درصدی پیشرفت فیزیکی پارک ویژه معلولین

اولویت مدیریت شهری ساخت اتوبان نیست

160 دیوارنگاره؛ روحی زیبا بر کالبد خیابان اجتماعی

آراستگی شهر در طرح استقبال از نوروز 1400

افتتاح همزمان ایستگاه‌های میدان قیام و دولاب در خط 7 مترو

تاب‌آوری تهران و سیلاب‌های شهری

108 هزار انحراف پروانه در سال های 91 تا 97

40 اتوبوس‌ و مینی‌بوس جدید قبل از نوروز وارد تهران می‌شوند

بازدید پذیرفته شدگان در آزمون دستیاران مدیرشهرداری تهران از مرکز آرادکوه

دولت هزینه های متحمل شده شهرداری ها از محل کرونا را پرداخت کند

کارگاه های آموزشی مجازی سلامت محور

معرفی علمای بزرگ اخلاق در ویژه‌برنامه «نردبان آسمان»

راه اندازی نخستین اتاق فکر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهر تهران

آیین رونمایی و نصب اولین طرح جدید تمثال شهدا در منطقه 13

مسابقه دوچرخه سواری تعادلی

در راستای افزایش کیفیت زندگی شهروندان و ایجاد آرامش پایدار

دوازدهمین شماره مجله چند رسانه‌ای «وقایع شمیران» منتشر شد

آماده سازی سومین زمین چمن محلی

نخستین همراه سرای بیماران در مرکز شهر تهران دایر شد

اصلاح هندسی دو تقاطع پرتردد در منطقه 19

تناقضات ساختارهای اداری و اجرایی شهرها را به بن‌بست رسانده است

نخستین همایش نمایش هنرجویی «نهال» در پردیس تئاتر تهران

راه اندازی نخستین مرکز گلماند

مشارکت در امور خیرخواهانه با تشکیل ستاد خادم منتظر

تصویب طرح اصلاحی محله مینابی

مرمت کفپوش بوستان های شمال شرق تهران

جانمایی دستفروشان در 37 بازار در آستانه نوروز

استاد شهریار ذخیره فرهنگی و سرمایه ملی همه ایرانیان است

روزگاری که تهران شهری عاشق بود

تشکیل حکمرانی محلی با ایجاد انجمن های محلی در دوره مشروطه

تحریم‌های اقتصادی چه چالش‌هایی برای مترو ایجاد کرده است؟

تقاضای واکسیناسیون پاکبانان منطقه5

دسترس‌پذیری و مناسب‌سازی تهران از واقعیت تا ایده‌آل

انتظار دریافت واکسن کرونا در سایه اولویت‌بندی وزارت بهداشت

بهره‌برداری از 8 بازار میوه و تره بار جدید

منطقه 10 پایتخت با کاشت روت بال و فرش گل سبزتر می شود

موزه آثار طبیعی و حیات وحش هفت چنار

خانه مقدم، باارزش ترین خانه تهران

موزه هنرهای دینی امام علی(ع)

هیچ محدودیتی برای تولید انبوه قطار ملی وجود ندارد

تور عکاسی پروژه های کوچک مقیاس منطقه 20

روز استراحت پاکبان

افتتاح و بهره‌برداری از پروژه های سازمان میادین میوه و تره بار

حناچی: رویکرد شهرداری در واگذاری باشگاه به سرخ آبی ها فرهنگی است