ایران پرسمان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

نصب دریچه‌های مفقودی معابر

ایران پرسمان - شهرداری ناحیه ۳ شهرداری منطقه ۱۷ از نصب دریچه‌های مفقودی در سطح ناحیه سه توسط نیروهای اجرایی۱۳۷ خبرداد.

کلنگ زنی نخستین کارخانه بازیابی پسماندهای شهری در جنوب شرق تهران

ایران پرسمان - کلنگ احداث نخستین کارخانه تفکیک و بازیابی پسماندهای شهری «MRF » در راستای اهداف توسعه پایدار و طرح جامع مدیریت پسماند با حضور شهرداران مناطق ۱۵ و ۱۶ در منطقه ۱۵ به زمین خورد.

اجرای کوچه های دوستی با مشارکت زنان

ایران پرسمان - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ از اجرای طرح کوچه های دوستی خبر داد و گفت : تاکنون۱۱ کوچه منتخب دوستی از طریق مطالعات میدانی و با مشارکت شهروندان به ویژه بانوان انتخاب شده است.

آموزش شهروندان سرمایه گذاری برای نسلهای آینده است

ایران پرسمان - یکی از مهمترین چالش های حوزه شهری در تهران موضوع پسماند است و بهترین نقطه شروع در این چالش می تواند آموزش های شهروندی در مدارس و بالابردن مشارکت کودکان در ساماندهی زباله از مبدا باشد و هم افزایی در مدارس راه حل برون رفت از این چالش است.

احیاء خط کشی مسیرعابر پیاده خیابان ابوذر

ایران پرسمان - با توجه به اینکه خیابان ابوذر یکی از پرددترین معابر منطقه ۱۷ به حساب می آید، تجدید خط کشی بلوک‌های عابر پیاده در تقاطعات این خیابان در دستور کار معاونت حمل و نقل و ترافیک قرار گرفت.

تراکم فروشی گذشتگان باعث تولید ۴۰۰ هزار واحد مسکونی خالی شده است

ایران پرسمان - شهر: معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران گفت: نتیجه اقدامات گذشتگان در حوزه ساخت و ساز و تراکم فروشی منجر به تولید ۴۰۰ هزار واحد مسکونی خالی در تهران شده است که عمدتا هم بالاتر از محور خیابان انقلاب هستند.

گام جدید در شفاف سازی مالی مترو

ایران پرسمان - به منظور افزایش شفافیت قراردادهای پروژه‌های مترویی سراسر کشور و همچنین کاهش اختلاف نظر کارفرمایان و پیمانکاران در طول زمان اجرای طرح‌های عمرانی شرکت‌های قطار شهری، از چندی پیش تلاش برای تهیه فهرست بهای خاص عملیات ساختمانی این قبیل پروژه‌ها با مسئولیت شرکت مترو تهران آغاز شده است.

راه اندازی نخستین مرکز کسب و کار محلی

ایران پرسمان - معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۹ ضمن تشریح اقدامات شاخص سال ۹۹، از جلب حداکثری مشارکت مردمی در قسمت غربی پایتخت خبر داد.

احتمال بهره برداری از تقاطع بزرگراه بروجردی با میدان جانبازان تا پایان بهار ١٤٠٠

ایران پرسمان - مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از پیشرفت ۸۵ درصدی عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید بروجردی با میدان جانبازان خبر داد.

اجرای طرح بهسازی محیطی محله فرحزاد

ایران پرسمان - شهردار منطقه۲ از اجرای طرح بهسازی محیطی محله فرحزاد خبرداد و گفت: این طرح با هدف ارتقای کیفیت محیطی عرصه همگانی محله اجرا می شود.

فراخوان پویش مجازی «هفت سالگی» منتشر شد

ایران پرسمان - پویش مجازی «هفت سالگی» با رویکرد اُنس بیشتر کودکان با خواندن نماز به همراه آموزش راهکارهای تشویق و ترغیب کودکان به نماز به همت فرهنگ‌ سرای اخلاق در طول ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.

ماجرای املاکی که بهایش پرداخت می‌شد؛ اما سندی به نام شهرداری منتقل نمی‌شد

ایران پرسمان - شهر: در گذشته، باوجود آنکه بهای ملکی از سوی شهرداری پرداخت می‌شد؛ اما سندی به نامش منتقل نمی‌شد؛ اما حالا با هماهنگی صورت گرفته با محاکم حقوقی مقرر شده در آراء صادره پرداخت بهای ملک از سوی شهرداری در قبال انتقال سند، رای صادر شود، به طوری که اداره کل حقوقی تا اسفند ماه سال ۱۳۹۹ توانسته است ۳۷۷ فقره سند املاک دارای رای را به نام شهرداری منتقل کند.

تعیین نرخ کرایه اتوبوس‌های منطقه۱۷

ایران پرسمان - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه۱٧ از شهروندان خواست چنانچه مغایرتی در میزان دریافت کرایه مصوب از طرف رانندگان خطوط مشاهده شد بلافاصله موارد را از طریق سامانه۱۸۸۸ انعکاس داده تا در اسرع وقت نسبت به رسیدگی پیام اقدام لازم صورت گیرد.

محور خاوران در منطقه ۱۴ تهران بهسازی شد

ایران پرسمان - معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری منطقه ۱۴ از بهسازی خیابان خاوران به عنوان یکی از مهمترین محورهای مواصلاتی این منطقه خبر داد.

اولین هایپر مارکت پسماند خشک شهر تهران

ایران پرسمان - در این مکان پسماندهای خشک شهروندان از جمله دور ریختنی های پلاستیکی، شیشه، الکترونیکی، فلزی و … براساس قیمت‌های مصوب سازمان پسماند شهر تهران خریداری شده و معادل آن شهروندان می‌توانند کالاهای مورد نیاز خود را از هایپرمارکت تهیه کنند. این مرکز در روزهای شنبه پسماندهای شهروندان را با دو برابر قیمت خریداری می کند و به مراجعین یک عدد لامپ ال ای دی تعمیر شده هدیه می دهد. در این هایپر پسماند قابلیت بازیافت لامپ‌های ال ای دی سوخته فراهم شده و پس از تعمیر، ۶ ماه ضمانت می‌شوند. این مرکز جنب پایانه شهید سروری در منطقه ۱۹ راه اندازی شده است.

مجموعه کتاب های «بحران شناسی، ارتباطات و مدیریت بحران» منتشر می شود

ایران پرسمان - معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: مجموعه کتاب های «بحران شناسی، ارتباطات و مدیریت بحران» در قالب ۹ جلد به رشته تحریر درآمده است.

آغاز برچسب گذاری نرخ جدید کرایه تاکسی از امروز

ایران پرسمان - مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از آغاز فرآیند نصب برچسب‌های افزایش نرخ و کرایه‌های جدید سال ۱۴۰۰ داخل تاکسی‌ها از امروز (اول اردیبهشت) خبر داد و گفت: کرایه دریافتی از مسافران براساس مصوبات ابلاغی حداکثر تا ۳۵ درصد افزایش و متناسب با نرخ مندرج در برچسب کرایه دریافت خواهد شد.

دیدار شهردار تهران با سفیر مکزیک

ایران پرسمان - در دیدار شهردار تهران با سفیر مکزیک در ایران، بر اشتراک‌گذاری تجربیات تهران و مکزیکوسیتی برای حل مشکلات شهری تاکید شد.بخش‌هایی از این دیدار و گفت‌وگو را ببینید.

افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی در پایتخت از امروز

ایران پرسمان - شهر: افزایش نرخ‌های جدید وسایل حمل و نقل عمومی شهر تهران (مترو، اتوبوس، تاکسی) از امروز یکم اردیبهشت ۱۴۰۰ متناسب با مصوبه شورای اسلامی شهر و تهران و ابلاغیه فرمانداری تهران اعمال شد.

تخلیه غیرقانونی پسماندهای ساختمانی باعث آلودگی نقاط مختلف زمین می شود

ایران پرسمان - شهر: معاون اول رئیس جمهوری گفت: علاوه بر تولید حجم بالای پسماندهای ساختمانی، شاهد تخلف افرادی هستیم که به صورت غیرقانونی پسماندها را در هر نقطه ای از شهر تخلیه می‌کنند و زمین و شهر را آلوده می‌کنند.

تفکیک و استفاده مجدد از پسماندهای ساختمانی سرمایه‌ای عظیمی را به چرخه ساخت و ساز برمی‌گرداند

ایران پرسمان - شهر: شهردار تهران با اشاره به اهمیت تفکیک و بازیافت پسماندهای ساختمانی گفت: این کار باعث می شود تا سرمایه عظیمی به چرخه ساخت و ساز بازگشته و از محیط زیست حفاظت شود.

تفکیک و استفاده مجدد از پسماندهای ساختمانی سرمایه‌ عظیمی را به چرخه ساخت و ساز برمی‌گرداند

ایران پرسمان - شهر: شهردار تهران با اشاره به اهمیت تفکیک و بازیافت پسماندهای ساختمانی گفت: این کار باعث می شود تا سرمایه عظیمی به چرخه ساخت و ساز بازگشته و از محیط زیست حفاظت شود.

باید عوارض پسماند برای کمک به شهر تهران در اختیار شهرداری قرار گیرد

ایران پرسمان - شهر: معاون اول رئیس جمهوری گفت: در حال حاضر عوارض پسماند از مردم گرفته می شود و در اختیار وزارت کشور و محیط زیست قرار می گیرد که باید این عوارض برای کمک به شهر تهران در اختیار شهرداری تهران قرار گیرد.

پیاده راه/ قسمت سوم: سید محمود دعایی

ایران پرسمان - سید محمود دعایی، روحانی، مبارز سیاسی کهنه کار و یکی از همراهان امام خمینی در نجف است. کارنامه سیاسی او در خود، شش دوره نمایندگی مجلس و ریاست موسسه اطلاعات را جا داده است. دعایی در این گفتگو با شوخی از خاطرات خود می‌گوید، از روزهای تبعید و عشقش به مادر تا شوخی با نمایندگان مجلس و فراکسیونهای خیالی. طنز و صراحت گفتار در کنار خاطراتی از قلب تاریخ این گفت‌وگو را بیش از پیش جذاب کرده است.

اولویت در انتصابات ، شایستگی و توانمندی افراد باشد

ایران پرسمان - شهردار منطقه ۱۸ تهران گفت : امروز ما نیازمند اطلاع رسانی گسترده و قوی میان شهروندان هستیم و آنها باید بدانند پروژه های ماشین محور سنوات گذشته، در دوره فعلی به پروژه های انسان محور مبدل و تعالی شأن انسانی در حوزه مدیریت شهری را در اولویت کار قرار داده ایم.

قدردانی معاون اول رییس جمهوری از کارکنان بهشت زهرا(س)

ایران پرسمان - شهر: معاون اول رییس جمهوری گفت: برای اقدامات و خدماتی که سازمان بهشت زهرا(س) در شرایط سخت کرونا ارائه کرد باید به صورت حضوری تشکر خود از این مجموعه را از سوی دولت اعلام کنیم.

نحوه حضور کارکنان شهرداری تهران در نیمه نخست اردیبهشت ۱۴۰۰

ایران پرسمان - بخشنامه دورکاری و کاهش حضور کارمندان شهرداری تهران با هدف قطع زنجیره بیماری کرونا در نیمه نخست اردیبهشت ۱۴۰۰، توسط معاونت برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران ابلاغ شد.

بازدید عضو شورای شهر تهران از پروژه احداث باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س)

ایران پرسمان - حجت نظری عضو شورای اسلامی شهر تهران، از آخرین اقدامات انجام شده به منظور اجرای پروژه احداث باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س)(محور شهری راه آهن تهران- تبریز) بازدید میدانی کرد.

برگزاری برنامه های اجتماعی کمپین همسایه هم

ایران پرسمان - "کتابخانه قفسه سیار"، «چای همسایگی»، «رویداد ورزش همسایگی»، «باغچه سبز ارکیده» و «آپارتمانی که من دوست دارم در آن زندگی کنم» در قالب «کمپین همسایه هم» در مناطق مختلف پایتخت اجرایی شد.

المان های مناسبتی زینت بخش فضای شهری منطقه ۲۰

ایران پرسمان - در گرامیداشت ماه پرفضیلت رمضان، تبلیغات محیطی، آذین بندی، نورپردازی، شستشو و پاکسازی نماها و فضاهای شهری در منطقه ۲۰ انجام شد.

آغاز عملیات ویژه نهرسازی در محور خیابان قزوین

ایران پرسمان - معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۱۰ با اشاره به اجرای عملیات عمرانی در ناحیه یک از آغاز عملیات ویژه نهرسازی و پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه پیاده روسازی در خیابان قزوین خبر داد.

اجرای ۴ هزار متر مربع پروژه کوچه رنگی در سطح منطقه ۵

ایران پرسمان - محمود کلهری شهردار منطقه ۵ با تاکید بر استفاده از رنگ و نقاشی در سازه های شهری که به نشاط و سر زندگی جامعه و شهروندان کمک می کند گفت:پروژه عظیم کوچه رنگی در فاز اول در ۴ هزار متر مربع در سطح منطقه ۵ اجرایی شد.

نوسازی تاکسی‌ها از اردیبهشت ۱۴۰۰ کلید می خورد

ایران پرسمان - شهر: سال گذشته نوسازی سه هزار و ۲۵۲ دستگاه تاکسی فرسوده در شهر تهران محقق شد. قرار بود این عدد چهار هزار و ۴۳۱ دستگاه باشد که به علت موکول شدن فرآیند اداری به روزهای پایانی سال، عملیات نوسازی هزار و ۱۷۹ دستگاه تاکسی انجام نشد.

آخرین وضعیت پادگان جی؛ فضای سبز یا مجتمع مسکونی؟

ایران پرسمان - موسوی‌لاری، شهردار منطقه ۹ تهران می گوید شهرداری تهران برای تبدیل پادگان جی به فضای سبز، با نهادهای نظامی در حال مذاکره است؛ اما وزارت دفاع برخلاف شهرداری، مایل به ساخت‌وساز در این پادگان است.

انتخابات نباید به بحران بهداشتی در کشور و تهران تبدیل شود

ایران پرسمان - رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه باید برای برگزاری ۴ انتخابات پیش رو تصمیمات ویژه ای اتخاذ شود گفت: ما امیدواریم وزارت کشور، استانداری، فرمانداری و شهرداری تهران در کنار هم قرار گیرند و انتخاباتی را برگزار کنند که تبدیل به بحران بهداشتی در کشور و تهران نشود.

برای واردات واکسن باید محل اعتبار و برندهای مورد تایید مشخص شود

ایران پرسمان - مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران درباره واردات واکسن توسط این مجموعه گفت: هزینه واکسن، نظارت بر واردات واکسن و برندهایی که مورد تایید وزارت بهداشت است شفاف‌سازی شود.

جشنواره فرهنگ اقوام و مردم ایران در مترو تهران

ایران پرسمان - شهر: مترو تهران به عنوان بزرگترین سامانه حمل و نقل درون شهری روزانه شاهد میلیون‌ها مسافر با تنوع فرهنگی از گوشه و کنار ایران است؛ یعنی حرکت یک جریان زنده فرهنگی در شهر زیرزمینی تهران. این جریان زمینه‌ سازی می‌کند تا با اجرای برنامه‌ و برگزاری جشنواره‌های فرهنگی به معرفی این آداب و رسوم پرداخته شود.

توجه به «آزمایش» آغاز پیشرفت علمی و ارتقاء کیفیت زیست انسانی است

ایران پرسمان - در جهان امروز که تجربه و آزمون، پایه علم مدرن در خدمت به بشریت است، توجه به «آزمایش» مطابق با استانداردهای تجربی آغاز هر گونه پیشرفت علمی و ارتقاء کیفیت زیست انسانی محسوب می‌شود.

۶ میلیون قبض؛ بدهی تهرانی ها به شهر

ایران پرسمان - شهر: تا پایان سال ۱۳۹۸، در مجموع ۶ میلیون و ۴۲۱ هزار و ۱۹۶ قبض از قبوض شهری پرداخت نشده؛ اما بررسی اعداد و ارقام درآمدهای حاصل از درآمدهای پایدار نشان از آن دارد که تهرانی‌ها در پرداخت عوارض پسماند مسکونی خوش حساب‌تر هستند.

ساير مطالب

امیر موسوی: دشمنان در سست‌ کردن پیوند ارتش با نظام توفیقی ندارند

روایت یک فعال سیاسی از جلسه شب گذشته با رئیس‌جمهور

اظهارات جنجالی صادقی درباره آبان 98

ادعای رسانه اصلاح طلب؛ پزشکیان گزینه‌ی افزایش مشارکت است نه ظریف

روایت کواکبیان از همکاری غیر منتظره لاریجانی با دولت در مورد بودجه

ناگفته هایی از سردار حجازی؛ او گزینه فرماندهی سپاه بود

رئیسی: دشمن جرأت نمی‌کند کوچکترین تعرضی به حریم خاکی و آبی و هوایی کشورمان انجام دهد

لحظاتی دلنشین از زمزمه‌ی رهبر انقلاب با قاری قرآن

معنای اعلام کاندیداتوری بادامچیان چیست؟

بیشترین اجماع احزاب اصلاح طلب روی چه کسانی بوده است؟

یک وزیر دیگر احمدی‌نژاد اعلام کاندیداتوری کرد

وزیر بهداشت کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری می شود؟

فعال اصلاح‌طلب: سیدحسن خمینی ظرفیت شکل‌دهی گفتگوهای ملی را دارد

فعال اصولگرا: رؤسای قوا نامزد انتخابات نشوند

وزیر دولت اصلاحات: کاندیداتوری سیدحسن خمینی خیلی جدی نبود

جبهه مستقلین دست به کار شد؛ گفت‌وگو با 6 نامزد احتمالی ریاست جمهوری

مصوبات جلسه امروز هیئت دولت چه بود؟

انتقاد تند خبرگزاری فارس به رسانه‌های حامی دولت

واکنش جهانگیری به حمله‌ها علیه تیم مذاکره کننده و ظریف

سوالات نماینده روسیه از مخالفان احیای برجام

بادامچیان اعلام کاندیداتوری کرد

روایت بورل از آخرین وضعیت مذاکرات هسته‌ای در وین

قاضی زاده هاشمی: کرونا، مسئله پنج سال آینده جهان است

ادعای کریمی قدوسی در مورد نامه 220 نماینده مجلس به رئیسی

الاعرجی: در دیدار با سفیر عربستان به میانجی‌گری با ایران پرداخته نشد

تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری کلید خورد

پیش‌بینی عضو جبهه اصلاحات ایران از وضعیت لاریجانی در انتخابات

قول و قرار روحانی برای توسعه‌ همکاری‌های امنیتی و اقتصادی با پاکستان

وزیر احمدی‌نژاد: وقتی برجام مرهم اقتصاد نشد باید با دیگر بازیگران اقتصادی دنیا همکاری کنیم

کاظم جلالی با خانم مارتی دیدار کرد

انتقاد کاندیدای ریاست جمهوری از جایگاه احزاب

آشنا: جوجه‌های نفوذی را آخر بازی می‌شمارند

تاکید وزیر خارجه صربستان بر اهمیت حفظ برجام برای منطقه و جهان

وقتی صدا و سیما هاشمی رفسنجانی را سانسور کرد

حکایت اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری؛ طرح مجلس به فرجام می رسد؟

تلاش رژیم صهیونیستی برای اعمال نفوذ بر آمریکا همزمان با مذاکرات وین

وزیر احمدی‌نژاد: اگر رئیسی نیاید قضایای سال 92 تکرار خواهد شد

واکنش مهاجری به اظهارات یارانه‌ایِ وزیر ارتباطات: بوی کاندیداتوری می دهد

نظر کرباسچی درباره احتمال کاندیداتوری ‌تاج‌زاده

عفو بقایی و مشایی تکذیب شد

متهمان اصلی پرونده رشت الکتریک بازداشت شدند

سفیر اسلواکی با نایب رئیس مجلس دیدار کرد

فعال اصلاح‌طلب: زمینه برای قرار گرفتن ظریف در فهرست کاندیدا‌های اصلاح‌طلبان فراهم شد

رئیس جمهور: از امروز به بعد دوران را باید دوران پسا کرونا ببینیم

چهره اصولگرا: فرد بدون رای مردم رئیس جمهور نیست، رییس نظام است

پاسخ فرمانده ارتش به پیام محبت آمیز فرمانده کل قوا

اذعان فرمانده سنتکام به قدرت نظامی و توان پهپادی ایران

بحث داغ در مورد اصلاح طلب بودن یا نبودن دولت دکتر روحانی

محمد هاشمی: با فائزه مراوده ندارم؛ سرتق است

درخواست سعودی‌ها از ایران و جامعه بین الملل درخصوص توافق هسته‌ای

واکنشی به شعارهای انتخاباتی برخی کاندیداهای اصولگرا

عطریانفر: مگر مسئولیت‌ها ارث پدر اصولگرایان است؟

قدردانی بلینکن از همتای اتریشی برای میزبانی مذاکرات برجامی

ویژگی‌های رئیس‌جمهور موفق از نگاه نماینده سابق مجلس

نماینده اروپایی: ایران بر خلاف آمریکا به عراق برای مبارزه با داعش کمک کرد

درخواست تل آویو از آمریکا در مورد تاسیسات هسته‌ای ایران

واکنش عراقچی به خبر "پرس تی وی" در مورد مذاکرات وین

واشنگتن: هیچ امتیازی پیش از اطمینان یافتن از پایبندی کامل ایران به برجام نمی‌دهیم

تلاش آمریکا برای ممانعت از ورود ایران به دو نهاد سازمان ملل ناکام ماند

رقابت شانه به شانه احزاب برای رسیدن به پاستور

پیام تسلیت فرمانده کل سپاه در پی درگذشت سردار حق‌بین

نماینده چین: رفع تحریم‌های آمریکا علیه ایران در اولویت است

حمله سایت اصولگرا به تاجزاده

کواکبیان: شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان منسوخ شده است

واشنگتن پست: اقدامات خرابکارانه نمی‌تواند برنامه هسته‌ای ایران را متوقف کند

عضو کمیسیون تلفیق: ادعای دستکاری جداول بودجه خلاف واقع است

پزشکیان: با طرح شفافیت در مجلس مخالفم،شفافیت یعنی FATF

نامه سر گشاده تاجزاده به رئیسی درباره انتخابات 1400

فرانسه: موانع فنی و سیاسی باید در مذاکرات برجام کنار گذاشته شود

آمریکا مدعی شد: ایران به طور فزاینده‌ای در آفریقا فعال شده است

ضرغامی هم وعده یارانه‌ای داد

کمیسیون ماده 10 احزاب فهرست جبهه‌های قانونی را اعلام کرد

صالحی: کابل‌های برق سایت نطنز وصل و غنی‌سازی انجام می‌شود

پرس تی وی: دستورکار آمریکا تعلیق تحریم‌ها است نه لغو آنها

روحانی: هیچ‎کس حق ندارد به ستاد کرونا حمله کند

ایران مجدداً در کمیته اجرایی سازمان منع سلاح‌های شیمیایی پست گرفت

عراقچی: اجازه وقت‌کشی نمی‌دهیم؛ اقدام نخست با آمریکا است

آخرین وضعیت سران فتنه/ از فروش نقاشی‌های موسوی تا درخواست انتخاباتی کروبی از ابتکار و ابطحی

سید عمار حکیم شهادت سردار حجازی را تسلیت گفت

دستور جهانگیری برای برخورد با مدیران واکسن‎خوار

مقام ارتش: تدابیر دشمن در منطقه و جهان با شکست مواجه شده است

مخالفت دوهزار نظامی سابق صهیونیست با بازگشت آمریکا به برجام

سومین گروه کارشناسی برجام در نشست وین تشکیل شد

گنجی: حفاظت از مراکز هسته‌ای را به سپاه بسپارید

روحانی: جای تاسف است که در انتخابات باید بین بد و بدتر انتخاب کنیم

هشدار پژمان فر به مذاکره کنندگان در وین

برنامه انتخاباتی اصلاح طلبان فاش شد

برنامه انتخاباتی اصلاح‌طلبان فاش شد

قنبری: روحانی با برجام بحران را مدیریت کرد

مخالفت رئیس شبکه خبر با پخش سخنرانی روحانی

وزیر خارجه پاکستان وارد تهران شد

مهاجری: به ضرغامی بگویید یک روز را با من در مترو و اتوبوس بگذراند

ایروانی: محدودیت‌های بانکی به دلیل تحریم‌ است نه FATF

پاسخ مصباحی‌مقدم به انتقاد نمایندگان مجلس درباره قانون انتخابات

دادگاه بدهی انگلیس به ایران باز هم عقب افتاد

عضو نهضت آزادی: بازرگان نخستین اصلاح‌طلب پس از انقلاب است

رسانه دولتی چین: زمان تسهیل تحریم‌های آمریکا علیه ایران رسیده است

ایرادات مهم مجمع تشخیص به اصلاح قانون انتخابات ریاست‌جمهوری

مشاور فرمانده نیروی زمینی سپاه درگذشت

جنجال پایداری‌ها در مجلس با ادعای تغییر بودجه بعد از تصویب