ایران پرسمان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

در نشست صمیمیانه با شریعتمداری طرح و بررسی شد؛ مشکلات و چالش های روسای ادارات شهرستان‌های سراسر کشور

ایران پرسمان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در نشست صمیمانه با ۴۲۰ نفر از روسای ادارات و نمایندگی های تعاون،کار و رفاه اجتماعی در شهرستان‌های سراسر کشور که به صورت مجازی برگزار شد ، حدود ۵ ساعت، دیدگاهها و نقطه نظرات نمایندگان هر شهر درباره موضوعات مرتبط با استان و شهرستان را شنید و بر جمع بندی و پیگیری مطالبات آنها تا حصول نتیجه تاکید کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: با تدوین سند اجرایی اشتغال گام های مؤثری برداشته شده است

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نشست با رئیس دادگستری شهرستان سرپل ذهاب و مسئولین قضایی شهرستان گفت: بر اساس داده های سامانه رصد در دولت دوازدهم شهرستان سرپل ذهاب با ایجاد ۱۳ هزار و ۳۲۹ فرصت شغلی بعد از مرکز استان بیشترین آمار ایجاد فرصت های جدید را داشته است.

تفاهم‌نامه صندوق بیمه اجتماعی استان با مرکز بیمه سلامت و مجمع جوانان البرز اجرایی شد

ایران پرسمان - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان البرز گفت: به منظور اجرایی شدن تفاهم‌نامه صندوق استان با مرکز بیمه سلامت و مجمع جوانان استان البرز نشست آموزشی و ترویجی با شوراهای مشورتی مجمع برگزار شد.

ساماندهی اشتغال اتباع خارجی در قزوین به کاریابی‌ها واگذار شد

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: براساس مفاد ۱۲۱ و ۱۲۲ قانون کار، ساماندهی اشتغال اتباع خارجی به دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی‌های غیر دولتی استان واگذار شد.

۱۰۰ درصد از تسهیلات مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری جذب شد

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اختصاص ۶۰ میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل خانگی استان در سال جاری گفت: کل سهمیه اختصاصی به استان تا پایان بهمن ماه سال جاری پرداخت شده است.

با پرداخت بیش از سه هزار میلیارد ریال تسهیلات کرونایی ۳۸ هزار فرصت شغلی تثبیت شد

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان با اشاره به پرداخت بیش از سه هزار میلیارد ریال تسهیلات کرونایی در پنج ماه گذشته، از ۳۸ هزار فرصت شغلی تثبیت شده در استان خبر داد.

وزیر کار در نشست با مسئولان خراسان جنوبی تاکید کرد؛ تکمیل پروژه های نیمه تمام و پایه‌گذاری طرح‌های مهم

ایران پرسمان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در نشست با استاندار و مسئولان خراسان جنوبی با اشاره به سفر معاونین ، روسای سازمان‌ها و مدیران عامل بانک‌های زیر مجموعه این وزارتخانه به استان از اولویت بندی،تکمیل پروژه های نیمه تمام و پایه‌گذاری طرح‌های مهم برای آینده خبر داد.

خراسان شمالی در جذب بیمه‌شدگان اجتماعی رتبه سوم کشور را کسب کرد

ایران پرسمان - مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی گفت: این استان امسال با جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه اعلامی برای بیمه روستایی و عشایری موفق به کسب رتبه سوم کشور در این زمینه شد.

مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تهیه و تامین مایحتاج ضروری مردم زلزله زده سی سخت خبر داد

ایران پرسمان - کریم یاوری مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تهیه و تامین مایحتاج ضروری مردم زلزله زده سی سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

طرح شناسایی و حمایت اجتماعی از کودکان بازمانده از تحصیل در شهرستان هرسین اجرا می شود

ایران پرسمان - مدیر کل دفتر مطالعات رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کرمانشاه گفت: طرح ملی کمک به دانش آموزان بازمانده از تحصیل با حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان هرسین به عنوان شهرستان پایلوت در سطح کشور اجرایی می شود.

فعالیت ۴۰ مرکز مثبت زندگی در زنجان

ایران پرسمان - مدیر کل بهزیستی استان زنجان از واگذاری بیش از ۱۴ هزار و ۶۰۰ پرونده مستمری‌بگیر بهزیستی به ۴۰ مرکز مثبت زندگی خبر داد.

چتر حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ۲ هزار نیروی کار تعدیل شده در استان اردبیل

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: طی سال جاری در راستای صیانت از نیروی کار برای نزدیک به ۲ هزار کارگر تعدیل شده از کار مقرری بیمه بیکاری پرداخت شد.

بزرگترین موسسات خیریه مربوط به کشورهایی است که نظام مالیاتی قوی دارند

ایران پرسمان - معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مدیران ارشد استانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشستی با رئیس بازرگانی استان اصفهان به بحث و تبادل نظر پیرامون موضوع مسئولیت اجتماعی با ادبیات اقتصادی پرداختند.

هم افزایی دانش و مهارت تخصصی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در البرز صورت می گیرد

ایران پرسمان - مدیرکل بهزیستی استان البرز از همکاری این اداره کل و دانشگاه مشکات ولایت در جهت هم افزایی دانش و مهارت تخصصی به منظور کاهش آسیب های اجتماعی در استان خبر داد.

پرداخت ۱۳۴ میلیارد تومان تسهیلات کرونا به مشاغل آسیب دیده در یزد

ایران پرسمان - مهلت زمانی ثبت نام متقاضیان دریافت تسهیلات مشاغل و کسب و کارهای آسیب دیده از بیماری کرونا در حوزه های گردشگری، فرهنگ و هنر و ورزش و جوانان تا ۱۵ اسفندماه سال جاری تمدید شد.

شریعتمداری در نشست ۵ ساعته مجازی با مدیران ادارات تعاون،کار و رفاه اجتماعی سراسر کشور تاکید کرد:شفافیت راه بی بازگشت

ایران پرسمان - نشست صمیمی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با مدیران کل و روسای ادارات شهرستان‌های سراسر کشور با حضور ۴۲۰ نفر به صورت مجازی برگزار شدکه در این نشست نمایندگان هر استان مسائل و مشکلات مرتبط با شهر و استان خود را مطرح کردند.

​معاون امور اقتصادی وزارت کار در نشست با معاونین استانداری اصفهان: سند توسعه استارت آپ ها تهیه شود

ایران پرسمان - معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست با معاونین استانداری اصفهان گفت: استان در صنایع دانش بنیان و استارت آپ ها ظرفیت بسیار زیادی دارد و از لحاظ سرمایه انسانی نیز توانمند است بر همین اساس باید سند توسعه استارت آپ ها تهیه و تدوین شود.

میرزایی در اصفهان: صندوق بازنشستگی کشوری و شستا بهترین مدیریت را در ۲۰ سال گذشته تجربه می‌کنند

ایران پرسمان - معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: صندوق بازنشستگی کشوری و شستا بهترین مدیریت را در ۲۰ سال گذشته تجربه می‌کنند و امروز هیچ بنگاه غیرضروری در این مجموعه وجود ندارد.

شاکرمی تشریح کرد؛ برنامه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اصلاح قوانین کار و بیمه بیکاری

ایران پرسمان - معاون روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: با توجه به بررسی‌هایی که در حوزه روابط کار انجام دادیم، دریافتیم که چند قانون وجود دارند که نیازمند بازنگری هستند.

تعاونی ها به عنوان هسته اقتصاد سالم، پاسخگوی بسیاری از مسائل اجتماعی و اقتصادی هستند

ایران پرسمان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در وبینار بررسی ظرفیت اجتاعی بخش تعاون در توسعه محلی و ملی کشور گفت: تعاونی ها به عنوان هسته اقتصاد سالم و عادلانه و در برگیرنده توده اجتماعی کار، زمینه های بهبود شرایط اجتماعی را فراهم می آورند و پاسخگوی بسیاری از مشکلات اجتماعی – اقتصادی هستند.

شریعتمداری اعلام کرد:تصویب تهاتر بدهی هپکو به بانکها با بدهی دولت به تامین اجتماعی

ایران پرسمان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از تصویب تهاتر بدهی هپکو به بانکها با بدهی دولت به تامین اجتماعی در جلسه هیات وزیران خبر داد.

تلاش برای غنی‌سازی اوقات فراغت نیمی از جمعیت کشور با محوریت کتاب

ایران پرسمان - دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ظرفیت‌های دو دستگاه، بر لزوم هم‌افزایی دستگاه‌های فرهنگی به منظور غنی سازی اوقات فراغت بخش گسترده‌ای از جمعیت کشور با محوریت کتاب تأکید کردند.

صادرات ۵ میلیون دلاری شرکت های تعاونی در اردبیل

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: به رغم تاثیر کرونا و بسته شدن مرزها و تحریم شرکت های تعاونی استان اردبیل در سال جاری ۵ میلیون دلار صادرات داشتند.

کسب بالاترین رتبه جایزه ملی منابع انسانی توسط صندوق بیمه اجتماعی در بین دستگاه‌های اجرائی عمومی و دولتی

ایران پرسمان - صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، موفق به کسب بالاترین رتبه بین دستگاهای عمومی و دولتی در جایزه ملی منابع انسانی مدل ۳۴۰۰۰ شد.

نشست هم اندیشی مدیران واحدهای اقتصادی زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی

ایران پرسمان - نشست هم اندیشی مدیران واحدهای اقتصادی زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در اصفهان با حضور معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران ارشد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در محل شرکت کشت و دامداری فکا برگزار شد.

کسب رتبه اول استان البرز در رشته حفظ ۲۰ جز قرآن کریم در چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کارگران کشور

ایران پرسمان - در چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کارگران کشور که در استان های کشور به صورت مجازی صورت پذیرفت قاری کارگر البرزی موفق به کسب رتبه اول کشور در رشته حفظ ۲۰ جز قرآن کریم در این مسابقات شد.

۱۹۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات کرونا در قزوین پرداخت شد

ایران پرسمان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: با همکاری بانک‌های عامل ۱۹۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات کرونا به مشاغل و کسب و کارهای آسیب دیده در قزوین پرداخت شده است.

پرداخت مقرری بیمه بیکاری کرونا به ۶۷۰ هزار نفر در کشور

ایران پرسمان - مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پرداخت مقرری بیمه بیکاری کرونا به ۶۷۰ هزار نفر در کشور انجام شده و پیگیری‌ها جهت پرداخت به مابقی افراد نیز در حال انجام است.

​۱۲ کارگاه ساختمانی نا ایمن خراسان شمالی پلمب شد

ایران پرسمان - رییس اداره بازرسی کار اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: اجرای طرح ضربتی جلوگیری از فعالیت کارگاه‌های ناایمن در هفته جاری منجر به پلمب ۱۲ کارگاه در شهرهای بجنورد و اسفراین شد.

بسیج تمام امکانات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ارائه خدمت به هموطنان زلزله زده سی سخت

ایران پرسمان - مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: تمام ارکان و زیر مجموعه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکلف شده اند در امداد و کمک رسانی به هموطنان آسیب دیده به ویژه جامعه هدف از قبیل( سالمندان،بازنشستگان، مددجویان و بیمه شدگان و تعاون گران ) نهایت اهتمام را به عمل آورند.

بازدید نماینده ویژه وزیر کار از مناطق زلزله زده شهر سی سخت

ایران پرسمان - یاوری مشاور وزیر کار در بازدید از مناطق زلزله زده سی سخت گفت:کسب و کارهای آسیب دیده از زلزله مورد حمایت جدی دولت قرار خواهند گرفت و بیمه شدگان تامین اجتماعی مشمول دریافت بیمه بیکاری می شوند.

اسامی شرکت کنندگان جشنواره کارا اعلام شد

ایران پرسمان - اسامی شرکت کنندگان جشنواره ملی کار (کارا) که با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد اعلام شد .

بسیج سازمان ها و صندوق های تابعه وزارت کار برای ارسال کمک به مناطق زلزله زده سی سخت

ایران پرسمان - در پی زلزله سی سخت مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد ، به دستور محمد شریعمتداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، غلامرضا پناه معاون توسعه مدیریت و منابع به عنوان نماینده ویژه راهی این شهرستان شد و از مناطق زلزله زده بازدید کرد.

بازدید معاون امور اقتصادی وزارت تعاون از مجموعه فرهنگی کارگران چهارباغ و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان

ایران پرسمان - معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران چهارباغ و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اصفهان بازدید کرد.

​میرزایی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی گلستان: جایگزینی دام اصلاح شده و تجهیزات کشاورزی به تلاش توسعه ای منجر می شود

ایران پرسمان - جلسه مشترک ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری گلستان با حضور حجت میرزایی معاون امور اقتصادی، غلامرضا پناه، معاون توسعه مدیریت و منابع، مدیران ارشد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی،هادی حق شناس استاندار گلستان و دیگر مدیران استانی برگزار شد.

منصوری در بازدید از بزرگترین مرکز پرورش ماهیان خاویاری دنیا در گمیشان: حمایت از مزیت های استان زمینه اشتغال پایدار را فراهم می کند

ایران پرسمان - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه سعید مازندرانی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان، ابراهیم کریمی معاون اقتصادی استاندار گلستان و فرماندار گمیشان از طرح های شیلات (مجتمع میگو و پرورش ماهیان خاویاری و...) بازدید کرد.

​پناه در گلستان: اجرای طرح‌های اشتغال‌زا مانع مهاجرت روستاییان شد

ایران پرسمان - معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به پرداخت تسهیلات ارزان قیمت برای اجرای طرح‌های تولیدی و اشتغال‌زا در روستاهای کشور گفت: اتخاذ این راهبرد طی سال‌های اخیر مانع مهاجرت روستاییان به شهرها شده و زمینه مهاجرت معکوس را هم فراهم کرد.

شریعتمداری : وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی رتبه اول شفافیت را به دست آورد

ایران پرسمان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توئیتری گفت :به استناد بررسی های شورای اجرایی فناوری اطلاعات دولت،وزارت‌ تعاون کار و رفاه اجتماعی رتبه اول شفافیت را به دست آورد.

​شریعتمداری در مراسم جشنواره کاریکاتور کارا : هنرمندان با زبان طنز از ما انتقاد کنند

ایران پرسمان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف و برنامه‌‌هایی که در دوره اخیر همواره بر اجرایی شدن آن تاکید داشته‌ایم استفاده از ابزار هنر و جلب مشارکت هنرمندان برای پیگیری و تحقق ماموریت‌ها و مسئولیت‌های خطیر این وزارتخانه در حوزه‌‌های اجتماعی و اقتصادی و در کنار آن پشتیبانی موثر از هنرمندان در قالب حمایت از تشکیل نهادهای صنفی، تصویب قوانین حمایتی و برگزاری جشنواره‌های هنری بوده است.

شریعتمداری: کارآفرینی خلاق از مهمترین پایه های وصول اقتصاد مقاومتی است / صعود ۲۶ پله ای شاخص کارآفرینی در کشور

ایران پرسمان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که کارآفرینی خلاق از مهمترین پایه های وصول اقتصاد مقاومتی است ، تاکید کرد: تشویق و الگوسازی کارآفرینان امری لازم است که جوانان را به سمت سازندگی هدایت می‌کند.

منصوری خبر داد: تدوین سند ملی توسعه کارآفرینی با مشارکت همه دستگاه‌ها

ایران پرسمان - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تهیه و تدوین سند ملی توسعه کارآفرینی با مشارکت همه دستگاه‌ها و بخش خصوصی خبر داد و تصریح کرد : این سند هم اکنون در اختیار مراجع ذی ربط گذاشته شده و در حال طی کردن مراحل قانونی خود است.

ساير مطالب

پیامی چالش‌برانگیز برای نتانیاهو درباره ایران

سفیر غنا نیمه برهنه به دیدار با روحانی رفت!

جنجال و ادعایی دیگر درباره هواپیمای اوکراینی

درخواست برجامی لاوروف از بایدن؛ بیشتر تلاش کن

توئیتر 238 اکانت مرتبط با ایران را حذف کرد

پیشنهاد سفیر ایران برای رفع سوء‌تفاهم با کشورهای منطقه

ایران تکلیف واشنگتن برای برجام را روشن کرد

ستاد انتخاباتی ابراهیم رئیسی تشکیل شد؟

موضع ایران به دخالت بی‌ربط گزارشگر سازمان ملل

تعریف ویژه آیت‌الله علم‌الهدی از سپاه

جزئیات تازه از دستگیری عامل انتحاری در تهران

ظریف گلایه‌های ایران را به گوش کره‌ای‌ها رساند

پرسپولیسی که رفت و برگشت استقلال را برد

کیانی از استقلال دور شد

جانشین قایدی در استقلال مشخص شد

شماره محمود فکری پخش شد!

سورپرایز احتمالی «فکری» مقابل مس

سرخاب: علی دایی را با افتخار برگردانید

اکبرپور: طلسم پرسپولیس را شکستم

ستاره مد نظر استقلال سرخپوش می‌شود

مخالفت جدی یحیی با شرط سنگین قلعه نویی

سیاوش یزدانی اصلا در لیست خرید پرسپولیس نبود!

روحانی: شرکت‌های خصوصی ایران و اسلواکی پیشگام گسترش همکاری‌ها باشند

ارتش پاکستان: مشتاق انجام رزمایش نظامی با ایران هستیم

چین: لغو تحریم‌های ایران تنها راه برون‌رفت از بن‌بست برجام است

پزشکیان: از افراد محروم جامعه با خبریم و اقدامی نمی‌کنیم

واعظی: ما اصرار داشتیم قانون مجلس اجرا شود

سفیر آلمان در تهران با رییس سازمان انرژی اتمی دیدار کرد

پهپاد کمان 22 رونمایی شد؛ برد پهپادهای ایران به 3000 کیلومتر رسید

تل‌آویو: توقف اجرای پروتکل الحاقی توسط ایران نباید بدون پاسخ بماند

فرمانده کل سپاه: هر دشمنی ما را تهدید کند، می ایستیم، چه آمریکا باشد چه اسرائیل

پرداخت خسارت بیمه خودرو به صورت آنلاین با بیمیتو

مشکل استقلال محمود فکری نیست

ستاره‌های جوان استقلال در دهه 80

ذخیره اورانیوم غنی‌شده ایران به 14 برابر حد مجاز رسید

تشخیص دقیق‌تر و سریع‌ترکرونا با استفاده از پادتن شتر

کرونای انگلیسی به مشهد رسیده است

گلایه ی روحانی از اقدامات برخی ها در داخل کشور

متکی: اصلا‌ح‌طلبان معتقدند باید با وضع موجود کنار بیاییم و تسلیم شویم

دریادار فدوی: انقلاب اسلامی امروز مقتدر و بالنده پیش می‌رود

روحانی: چند بار باید رهبری تاکید بکنند که احترام را نگه دارید اخلاق را مراعات کنید

مقام سابق آمریکا: مسئله برجام باید قبل از انتخابات ایران حل شود

واعظی: وضعیت سراوان آرام است

نماینده تهران: مجلس یک میلیمتر از قانون اقدام راهبردی کوتاه نخواهد آمد

مهمترین عامل وحدت بین قوا از نگاه روحانی

بلینکن مدعی نقض حقوق بشر در ایران شد

روحانی: اگر کاری کردیم صلح آمیز بودن فناوری هسته ای ما رفت زیر سوال یعنی خطا کردیم

دردسر قالیباف با 4 هزار پیشنهاد بودجه ای نمایندگان

موسوی: آقای احمدی نژاد از دستبوسی امام به پابوسی و دریوزگی آمریکا رسیده ای

روحانی: بسته شدن پرونده PMD بزرگترین اثر برجام بود

هر ایرانی 3 میلیون تومان از کره و ژاپن طلب دارد !

جزئیات کاهش ملایم قیمت خودرو

چرا ایرلاین داخلی مانع سوارشدن حریرچی به هواپیما شد

سرنوشت متفاوت سه گلزن استقلالی

گلایه های تند روحانی از برخی جریان ها؛ مگر حق داریم با اعصاب مردم بازی کنیم؟

اظهارات روحانی درباره اهانت اخیر به وی

روحانی: محکم در برجام ایستاده‌ایم

غریب آبادی: هیچ حق و امتیازی برای ادامه فعالیت‌های راستی آزمایی به آژانس ندادیم

کنایه نایب رئیس مجلس به برخی وزرا

روحانی: اصل 113 قانون اساسی بر دوش من سنگینی می کند

قالیباف: مجلس مخالف افزایش قیمت کالای اساسی و نهاده‌های دامی است

رفتار غیرحرفه‌ای مهدی قایدی

درخشش هرکول جیبی برای برد دربی

نمایندگان ، 5 گروه جدید را مشمول مالیات کردند

محسن رضایی: کار کمیسیون مشترک مجمع درباره پالرمو و CFT پایان یافت

هشدار غریب آبادی به آژانس بین المللی انرژی اتمی

روحانی: می‌ترسم دستی پشت پرده باشد که مردم را از انتخابات مأیوس کند

آمریکا: احتمالا با کره جنوبی درباره پول‌های بلوکه شده ایران گفت‌وگو خواهیم کرد

قنبری: گزینه نهایی ریاست جمهوری 1400 را نهاد اجماع‌ساز اصلاحات مشخص می‌کند

دستگیری یک خرابکار انتحاری در تهران

انگلیس: همه چیز به آینده تحولات سیاسی و برجام بستگی دارد

آغاز جلسه علنی امروز مجلس؛ ادامه بررسی لایحه بودجه 1400

صوفی: رقابت های سرسختانه ای پیش روی اصلاح طلبان است

ابراهیمیان: بازنگری قانون اساسی مهم است نه انتخابات ریاست جمهوری

قالیباف: قفل تحریم‌ها با اتحاد مردم ایران شکسته خواهد شد

تخت روانچی: تحریم‌های غیرقانونی و غیر انسانی امریکا علیه ایران باید لغو شوند

مصاحبه احمدی نژاد علیه حزب الله لبنان و علیه جمهوری اسلامی ایران

علی مطهری: مرجع فکری نیروهای بسیجی به جای آثار شهید مطهری، امثال پناهیان و حسن عباسی شده اند

گفتگوی وزیرخارجه قطر با مشاور امنیت ملی آمریکا درباره ایران

پنتاگون: دفاع موشکی ما بر کره شمالی متمرکز است نه چین، روسیه و ایران

روسیه: امیدواریم توقف اجرای پروتکل الحاقی از سوی ایران طولانی نشود

اعتراف ناکافی سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: برجام کارایی داشت

حمایت 11 سناتور از دیپلماسی آمریکا با ایران

حمایت مددی از فکری و قائدی

مذاکرات پشت پرده امیر و یحیی

قهر قایدی از جمع آبی‌ها 8 روزه شد

مهاجم پرسپولیس مشتری پیدا کرد

مقصد نهایی مهاجم استقلال مشخص شد

خبر خوش برای پرسپولیسی‌ها

استقلال این بازیکن را به پرسپولیس نمی‌دهد!

خبر خوب برای استقلالی‌ها

شهادت می‌دهم وزیر ورزش پرسپولیسی نیست

من می‌توانستم برای پرسپولیس مشکل درست کنم!

خبر خوب؛ بازگشت بازیکن مصدوم پرسپولیس

پیام دستیار محمود فکری علیه هواداران معترض استقلالی+عکس

فکری چطـور بی‌جانشین شد؟

انتقال بازیکن استقلال به نساجی نهایی نشده است

نگرانی آل سعود از گزارش آمریکا درباره ترور خاشقچی

نگرانی آمریکا از تصمیم مصر برای خرید جنگنده‌های سوخو

رأی اعتماد سنا به گزینه بایدن برای نمایندگی آمریکا در سازمان ملل